Neprijemna skusenost

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Neprijemna skusenost

Príspevok od používateľa MBG »

zdravim

chcel by som sa s vami podelit o jednu neprijemnu skusenost...

raz som sa s jednym nemenovanym clovekom (zainteresovany vedia o koho ide), ktory vystupuje aj tu na fore, dohodol ze pre neho z dobrej vole spravim istu "sluzbu" s tym, ze mi vrati LEN naklady...po vykonani sluzby, dotycny udajne pri sebe nemal peniaze (islo o 300sk), tak sme sa dohodli, ze mi ich neskor posle na ucet...cas plynul a ja som cakal...potom som sa mu snazil dovolat, no udajne telefon stratil :roll: , poslal som mu tri SS spravy tu na fore, na ktore neodpovedal hoci do fora prispieval, udajne bol v nemecku :roll: ....na ICQ dotycny radsej nechodil...asi po 1,5 mesiaci sa konecne napojil, tak som mu hned pisal, no udajne je za pocitacom jeho mama, vlastne doteraz neviem kto tam vtedy bol, ale ak to nahodou bola jeho mama tak som jej to vysvetlil, a odpoved bola, ze bude konat....odvtedy uplynul dalsi mesiac a nic...telefonaty nedvihal, a hoci udajne stratil mobil, napriek tomu zvonil...potom kdesi cosi, sa ukazal na ICQ, predtym vystupoval ako invisible, a ospravedlnil sa mi, vypytal cislo uctu a ze to vyriesi, dokonca chcel aby sme vyhlasili mier...3 tyzdne a nic...tak som mu zavolal prvy krat, tvaril sa ze to nie je on a dal telefon nejakemu kamaratovi, ten sa ozval a zlozil....druhy a treti krat mi nedvihol, stvrty krat dvihol, dokonca sa ozval, a zlozil...svedci to o charaktere...dokazal by som vymenovat dalsie fakty co svinske spravil, ale nechcem nanho hned kydat...pockam ci sa ozve, moze kludne aj na SS...a navyse je zrejme, ze penazi ma dost (fajna zostava a fajne dovolenky), tak neviem ci je prenho 300sk taky problem...uprimne som zvedavy ci sa tu prizna...som myslel ze vsetky ludia su cestny, ale ako vidim mylil som sa a popalil som sa...prosim adminov a modov aby to tu hned neloclkly, rad by som si vypocul nejake stanoviska...
Používateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 931
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa dexman »

no s takymito ludmi sa zbytocne dohadovat hlavne ked ide o tak malu ciastku,ako si povedal len to svedci o jeho charaktere,o tom aky je to uboziak hlavne ked si to moze dovolit.ja na tvojom mieste velkym podciarknutym pismom napisem ktory je to chudak nech aj ostatni vedia.
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Postaram sa o nelock, kedze aj ja som v tejto veci zainteresovany. MBG ma oslovil zo ziadostou o oslovenie a riesenie situacie, bohuzial, ani mne sa to nepodarilo vyriesit, ale slubil som, ze sa mu na to pozriem. Samozrejme viem o koho ide, ale pockam, ako sa vyvynie tato situacia.

Poprosim no flame a ani nic podobne. THX
Používateľov profilový obrázok
lubo188
Ban
Ban
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Revuca(20)

Príspevok od používateľa lubo188 »

presne tak mali by to vediet vsetci ,aby sme vedeli ze kto to vlastne je a obchodovali snim opatrnjsie pripadne vobec
PC by lubo188 ++socet LGA775++ CASE: Thermaltake WinGO V7000a CPU: Intel® Core 2 Duo E6300@3115mhz coled by BIG TYPHOON MB: ASUS P5B DELUXE RAM: Kingston 667mhz@890mhz 2.0V 5-6-6-15 1GB VGA: Sapphire Radeon x1900xtx 512MB PSU: Seasonic M12-600W HDD: Samsung SV1203N ATA 120GB MOUSE: Logitech G5
++++++++++++++++++++++ CS 1.6 NONSTEAM +++++++++++++++++ hs_MASTERs l l1 +++++++++++++++++++ U.G.L.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

300Sk nie je az tak moc, tak 2dni zrat len rohliky s vodou... to este nikoho nezabilo
Mozno ale niekomu robi dobre robit si problemy, alebo proste nema $ a zostavu si len vymyslel...moj podpis neee.. ja ne som taky :red:
Mne niekto, sice nie z fora, visi 700Sk uz asi 3mesiace a je mi to sumifuk, $ surne nepotrebujem, stale mi vravi, ze nema... ked mi bude moc treba $, tak mi ich da, pretoze doktor martens, doktor martens, doktor co lieci nohami, zaviazane az na clenky, vylieci ta na zemi... :whistle: \:D/
vlastne je mi tych 700Sk ako krestanovi :)) dost v prdeli, ak si niekto potrebuje privyrabat kradnutim, lebo nema co jest, pre mna je to len dobry skutok mu dat na jedlo... ox to je skvely pocit stravit pre niekoho 14hodin v robote
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Tu nejde myslim o tych 300 SKK, ale o princip toho vsetkeho.
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

Scorp napísal:300Sk nie je az tak moc, tak 2dni zrat len rohliky s vodou... to este nikoho nezabilo
Mozno ale niekomu robi dobre robit si problemy, alebo proste nema $ a zostavu si len vymyslel...moj podpis neee.. ja ne som taky :red:
Mne niekto, sice nie z fora, visi 700Sk uz asi 3mesiace a je mi to sumifuk, $ surne nepotrebujem, stale mi vravi, ze nema... ked mi bude moc treba $, tak mi ich da, pretoze doktor martens, doktor martens, doktor co lieci nohami, zaviazane az na clenky, vylieci ta na zemi... :whistle: \:D/
vlastne je mi tych 700Sk ako krestanovi :)) dost v prdeli, ak si niekto potrebuje privyrabat kradnutim, lebo nema co jest, pre mna je to len dobry skutok mu dat na jedlo... ox to je skvely pocit stravit pre niekoho 14hodin v robote
tu zostavu si nevymyslel, a s tymi martensami...no aj to je riesenie, ale az to uplne posledne, sak uvidime mozno dojde aj na to, ale to by som bol velmi nerad, ja takto veci neriesim...
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Ono je problem , pokial to nemas pisomne dolozene. Mozno by stacilo aj ICQ , ale sud nezacne konat nad 5000. Takze to sa da mozno riesit ako osobny spor a proste ak vies kto to je , kde byva prist tam osobne , ked je doma a normalne vystvelit mu to pred rodicmi co a ako a vela rodicov je chapavych ak sa im to slusne vysvetli. Zobrat peniaze na ulici a dat mu na drzku sa moze obratit proti Tebe , to uz by sa jednalo o napadnutie. Na druhu stranu niekedy zabere ,len ked niekomu das na drzku , preto pre niektorych neplatia pravidla , ale ako som pisal pokial je to do 5000 , nic sa stym "neda" robit.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

kto to je?
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

sm_oOx^ napísal:kto to je?
Ak si dobre pamatam niekto kto bol na lanke ;)
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

LoPiO napísal:
sm_oOx^ napísal:kto to je?
Ak si dobre pamatam niekto kto bol na lanke ;)
a ty si odkial taky informovani ???

imho ja to bitkou nechcem riesit, bo sam tam ist nemozem, a cesta by ma vysla viac jak tych ohromnych 300sk...mne ide o princip, a navyse neviem kde byva...to je posledne riesenie...

2craken: dakujem....

2smoox: pockajme ci sa prizna :wink:
Naposledy upravil/-a MBG v Ut 17. Okt, 2006, 22:41, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

MBG napísal: a ty si odkial taky informovani ???
Tusim sa to spominalo v threade o lanke alebo niekde inde.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Hmm preco tolko tajnosti? budeme sa bulikat este dve stranky s clovekom ktory bol na lanke a nevie tych posranych 300sk vratit...sup sem s tym menom. Ked takyto ludia chodia na Lanku...tak fakt neviem.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

aaaaa mame novinky...z cisla nemenovaneho pana mi prislo toto, citujem:

Pocuvaj a ty sa komu vyhrazas?aby som ja neprisiel a nespravil ti nieco..peniaze si pytaj od zmizika kym mi on neda tak ja ti nedam lebo mne ide tiez o princip. ja tiez nemam ziadne paky na 15 rocneho soplaka. b davaj si Pozor co pises lebo vyhrazanie mozes dostat aj podmienku. maj sa pekne ozvi sa zmizikovi

add1. nikomu sa nevyhrazam
add2. no comment
add3. na zmizika nemam cislo
add4. nemam 15
add5. pozor ja sa nikomu nevyhrazam, vyhrazas sa ty...
add6. ked nemam cislo tak sa mu neozvem

tu SMS mam v mobile keby dakto neveril...
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

omg uz dajte pokoj s tym menom. Ked nechce, tak nepovie. Je to jeho vec.

//premazane//
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour

Návrat na "Debata o všetkom"