PC=Srandista

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

PC=Srandista

Príspevok od používateľa izopd »

Chcel by som vediet ci mam len ja take stastie,ale ste viacery taky.Takze popis mojich skusenosti:po zakupeni novej MB na sA mi pri prvom spusteni v nej odisiel BARTON 2800+.pri osadeni 2500+ uz pc islo normalne.po zmene casovania ram zomrela doska,vyreklamovali-dali novu.po pretaktovani VGA mi rozlozilo obraz na farebne kococky,potom som fungoval na nahradnej,asi po mesiaci som vitahol 6800gt z krabice a ide normalne asi tak 3/4 roka.po dohodeni DVD-RW mechaniky nenabehol pc,rozbehol sa az po vybrati VGA zo slotu a spetnom nainstalovani.dnes mi barton 2500+ nabehol podla dosky 1.65v 100fsb ram 200Mhz teplota 54C v biose po vytazeni podla speedfanu 80C,rozsekany obraz pri 3D aplikaciach,reset PC nastavenie fsb na 166(333Mhz) ram na 400Mhz,nabehnutie biosu teplota 74C chvilu,3sekundovy rekord 86C v BIOSE!zhodenie box chladica z cpu spetne nahodenie,v biose nastavenie cpucore 1,55v teplota 36C.pri vytazeni teraz 40C a ide uplne normalne.nova doska Abit,prvy den som sa nedostal ani do biosu,takze rozobratie a zlozenie,druhy den som videl bios a dostal som sa po verifing DMI pool data kde bol vzdy sek.na tejto abitke som mal na antistatickej fólii polozenu ECS v ktorej vsetko islo v pohode.na treti den som posledny krat odskusal abitku pred odoslanim na reklamaciu.hlasenie Cpu has changed,bios load default settings(stale tam bol ten isty cpu)a funguje uz asi 2mesiace no problem.Je to vobec normalne?Keby mi toto niekto rozprava tak tomu neuverim...Mate niekto taketo skusenosti? :?
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Nieco mi hovor. Na konci leta mi odisiel HDD, novy som mal potom 2x na reklamacke. O masiac na to ked som prekladal CPU do novej dosky sa mi podarilo ho zlomit, a potom ani ta doska. Dosku som vratil a bol bez CPU aj dosky. CPU som si potom pozical kamaratove, ale o mesiac na to mi odisla moja stara doska(rsp. kondik) bol som mesiac bez kompu, az konecne mam tento... :D
Milkino77

Príspevok od používateľa Milkino77 »

To myslis dosku co mas v podpise?Alebo nejaku na Socket A?
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa izopd »

ta moja Abitka je ta z podpisu.
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Milkino77

Príspevok od používateľa Milkino77 »

To si ma moc nepotesil,akurat zajtra mi pride :8O:
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8169
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Príspevok od používateľa ericc64 »

ja som mal problem pri kupe VGA . konkretne to bola Inno3d 6600gt AGP. kupil som novu, isla asi 2 dni a potom ze idem ju trochu potaktovat :wink: , nastavil som tusim 540/1100(uz si presne nepametam) a hral som NFS UnderGround, a len zrazu sek a mal som duhu na obrazovke. karta odisla , dal som ju na reklamaciu , po dlhom mesiaci v reklamaci mi dali novu, uz som bol nateseni ze si konecne nieco zahram po mesiaci cakania. dam vga do pc , nabehne win a sek. karta nereaguje . nasledoval reset pc a uz ani nenabehol monitor,, dalsia 6600gt mrtva. :lol: po dalsom mesiaci reklamacie som dostal zase novu a nebudete verit a ta isal asi cca 2 hod. a odisla aj ta(a to som ju ani netaktoval ), uz som stracal nervy,, dal som ju na reklamaciu.
vo firme kde som ju kupoval sa uz na mna dival ako na somara ze co s tymi VGA robim, po dalsom mesiaci som mal zase novu slavnu INNO3d a ta isla potom uz v pohode.(konecne sak to bola uz 4 karta)

ps: prvu som kupoval zaciatkom januara , a zahral som si az zaciatkom aprila :lol: ,, INNO3D uz nikdy viac..
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa izopd »

to Milkino77:mohlo sa stat ze zahaprovala zo zaciatku tvoj pripad to nemusi byt.
to ecicc64:Inno3d som mal 6600 a fancilo na problem,takze si mal asi smolu.a verim ti,mne za 3/4 roka odisli 3ks MSI K7N2 Delta2 MB.tiez uz po mne pozerali keD som ju tam doniesol 3krat.takze viem o com to je...
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
Nesqwik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: So 04. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa Nesqwik »

ja taketo som taketo veci nikdy neriesil lebo mne sa vzdy vsetko po :shit: az posknceni zaruky ... alebo v poslednej dobe sa ami stalo ze som pre istotu zarucak stratil :( a disc zo na na nom bol od novoti nejde :(

Návrat na "Debata o všetkom"