web-design

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

web-design

Príspevok od používateľa Gogi »

je vidiet ze tu na fore je viacero tvorcov stranok, ci uz amatersky abo profi, tak isto aj neaka ta snaha prezentovat svoju robotku,
co takto to spravit "oficialnejsie" - v samostatnom vlakne(teda tu) ?
tak ked chcete predviest svoju pracu, nech sa paci(ja nechcem zacat bo samochvala smrdi)
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Otazka, staci iba graficke navrhy, alebo iba funkcne stranky ? :wink: Inak rad sa pripojim.
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

CrakeN napísal:Otazka, staci iba graficke navrhy, alebo iba funkcne stranky ? :wink: Inak rad sa pripojim.
ako chces, ja ta sekirovat nebudem, ja som chcel dat moznost odprezentovat svoju tvorbu, myslim ze to by mohlo zahrnat aj navrhy, ale zas pozor aby ti niekto necmajzol napady
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

Toto je moja stranka: http://www.djkakadu.ic.cz
Na dizajne sa pracovalo dost dlho zakladny dizajn som si prepozical z jednej stranky, bral som ho ako predlohu. KeD som skoncil tak moja stranka vyzerala uplne inak ako predloha, myslim ze som do nej dal vela svojho. Prosim posudte a navrhnite nieco ako by som mal stranku upravit. :wink:
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Mno, ja tiez teda nahodim moju : www.o2design.sk ... momentalne pracujem na novej, podla dnesnych standardov (bez textu/minimum textu, jedna stranka s kratkym popisom a referenciami) ... dufam, ze bude co najskor ...
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

kludne napiste aj ine co ste robili, nie len homepage

homepage - mierna parodia - JurajkoSoft
Black Panthers - ta toto bol prvy web co som pre niekoho robil
FZO - tu som skusal PHP a MySQL, no bohuzial stroskotalo to na diskovom priestore pre foto
Marian - a toto som robil naposledy, uplne jednoducha blbost
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Príspevok od používateľa Hrochy »

Sa pripojim, ale len troskou :red: .
http://www.slovanfutbal.com/ - intro ktore bolo casom zmenene na obrazky :lol: , njn to okono je este stale odomna (povodne tam bol taky cudny ciarkovy stadion).
A ten znak slovanu co je v lavo hore :( , njn. ja som pravil navrhy a oni si z nich vyberali.
Spoiler: ukázať

Návrat na "Debata o všetkom"