vzor staznosti

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

vzor staznosti

Príspevok od používateľa jararak »

zdravim ludia, neviete mi postnut nejaky vzor staznosti, oficialne som este ziadnu nepisal a nechcem vyzerat ako lama ked uz oni sa ku mne tak spravaju, tak im to nemusim rovnako oplacat, aspon na zaciatok, inac o t-com sa jedna
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
lubo188
Ban
Ban
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Revuca(20)

Príspevok od používateľa lubo188 »

no ja som uz na t-com jednu pisal ohladom dsl internetu :-x :E
prva faktura prisla v ktorej bola cena aj samoinstalacneho balicka damozrejme som to nevyplatil pretoze internet mi nesiel potom presiel mesiac prisla dalsia faktura tych 500sk internet samozrejme stale nesiel potom som povedal krsnemu nech tam zavola a spravi bordel ,stalo sa ,povedali ze aby sme napisali reklamaciu ale ze nejprv musime vyplatit tie dve faktury ,reklamaciu sme napisali a poslali potom nam ju uznaly a vratily vsetky peniaze okrem toho modemu a odrazu mi potom zacal ist aj internet tak asi tolko :')
PC by lubo188 ++socet LGA775++ CASE: Thermaltake WinGO V7000a CPU: Intel® Core 2 Duo E6300@3115mhz coled by BIG TYPHOON MB: ASUS P5B DELUXE RAM: Kingston 667mhz@890mhz 2.0V 5-6-6-15 1GB VGA: Sapphire Radeon x1900xtx 512MB PSU: Seasonic M12-600W HDD: Samsung SV1203N ATA 120GB MOUSE: Logitech G5
++++++++++++++++++++++ CS 1.6 NONSTEAM +++++++++++++++++ hs_MASTERs l l1 +++++++++++++++++++ U.G.L.
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

nho ja by len rad ako napisat tu staznost, volal som tam uz tiez ale krotil som sa, po 2 rokoch ma stale nemaju ako majitela linky ale maju ho evidovaneho ako oca, mojho menovca, on mal tu linku asi tak 5 rokov dozadu.
koli nevyplatenej fakture ma vypojili, hoc teta mi povedala co mi volala ze mi staci vyplatit naraz len jednu a potom s dalsou fakturou druhu, potom pri volani na centrum zakaznikov mi 2 krat tresli telefon a nakonec som sa dozvedel ze ked to vyplatim do tyzdna tak to nebude nic stat, nho ma skoro natiahlo ked som videl cenovku 800za znova pripojenie ku dalsim 1500co sa mi samovolne dvihlo z 1200 bezncych preminuly mesiac
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Debata o všetkom"