VS...co, kam, preco...?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

VS...co, kam, preco...?

Príspevok od používateľa Scorp »

Neviem co si vybrat na aku VS... snad skoncim gymnazium, teoreticky mozem hocikam, prakticky pojdem na elektrotech a nerozoznam kondenzator od rezistora... v skole nam take neukazu ani na obrazku :))
... Najvacsia prdel, ze netusim, co by som chcel v zivote robit... /sedet na riti pri mori, mat € a modrooku vysoku ciernovlasku/

Ale vypada to zatial na pravo, alebo informatiku na MUNI v Brne, alebo Zapadoceska uni v Plzni... Alebo manazerska informatika na VUT.. netusim k comu mi to bude, ale pekne sa to vola

...imho ak skoncim hociktoru z tychto skol, tak presedim 20 rokov zivota v kancli nad papiermi, alebo pred pc... ja sa tak tesim, to bude zabavne...priprava na dochodok

Prip. kde sa da studovat nieco ako medzinarodne pravo, ak take nieco je teda...?

Nechodi niekto stadeto nahodou na niektoru z tych skol? :)

Alebo ako to je, ak si dam rok veget, budem doma parazitovat a na VS pojdem az potom, ked uplne zleniviem?
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Mno, ja sa chystam na VUTBR, informatika. Chodi tam vacsina ludi, co maturuje z inf na nasom gympli, este som nepocul na nu kriveho pol slova. 12.1.07 je tam DoD, tak sa tam idem pozriet.
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Ja silno uvazujem o MUNI v Brne. Ja viem co chcem robit po skole. Ja ale neviem ci sa tam dostanem.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

iwhy napísal:Ja silno uvazujem o MUNI v Brne. Ja viem co chcem robit po skole. Ja ale neviem ci sa tam dostanem.
Na MUNI su genialne tie prijimacky, testystudijnych predpokladov :) staci mat rozum a hafo hafo stastia :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

nManJofo napísal:Mno, ja sa chystam na VUTBR, informatika. Chodi tam vacsina ludi, co maturuje z inf na nasom gympli, este som nepocul na nu kriveho pol slova. 12.1.07 je tam DoD, tak sa tam idem pozriet.
FIT? nooo, nic v zlom a nic proti nim, ale... FIIT STU a FIT VUTBR maju neaku zmluvu, na zaklade coho mozes ist z jednej skoly na druhu na semester a vsetky predmety + kredity ti uznaju. poznam par ludi, ktory od nas (FIIT) tam boli na ten semester. nooo, oproti tomu, co je na FIIT, FIT je celkovo o nicom.

len taky maly priklad: predmet pocitacova grafika (resp. interakcia cloveka s pocitacom). ide tam o programovanie v OpenGL. kym na FIT-ke dostanes cely kod, a musis doplnit par riadkov, u nas na FIIT treba pisat vsetko z nuly a zadanie mas typu (napr. co mam teraz ja) urob 3D prostredie, kde budes moct prechadzat + lietat, resp. mozes aj neaky editor na styl 3D studio max urobit, atd.......

akoze nic proti FIT, mozno je to lepsia skola, ale podla toho, co som pocul od tych, ktory tam boli ten semester... nic moc oproti FIIT. mozno tu ta viac potrapia, ale budes na tom lepsie...
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Scorp napísal:
iwhy napísal:Ja silno uvazujem o MUNI v Brne. Ja viem co chcem robit po skole. Ja ale neviem ci sa tam dostanem.
Na MUNI su genialne tie prijimacky, testystudijnych predpokladov :) staci mat rozum a hafo hafo stastia :)
JJ ved toto :) Mam slabu matiku na strednej preto je to asi jedina sanca na nejakej slusnej skole
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

chodim na FIT VUTBR, ak ta bavi programovanie v asembleri a cecku, tak tuto skolu odporucam, ak ta to nebavi, tak sa tam radsej ani nehlas,je to dost tazke

Návrat na "Debata o všetkom"