grafika-zdroj??

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
roscoe18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 11. Feb, 2007, 08:00

grafika-zdroj??

Príspevok od používateľa roscoe18 »

ahojte mozete mi poradi mam graf kartu nvidiu 6800pcx256mb..
proc 3000 p4
ram 1024
disk samsung 250g
disk samsung 160g
dvd rewriter
power 350
doska intel 925x
chcem sa spytat poslednej dobe mam problem z graf kartou ked je v klude ze som len na nete je vsetko ok ale ked idem hrat nejaku hru tak asi po 5/10 minutach proste z obrazu sa vsetko strati a ostanu len farebne ciarky cez celu obrazovku a pocitac sa zasekne a musim ho manualne rest ked to spravim pocitac ide normalne az pokial zase nechcem hrat nejaku hru ..moja otazka je zla karta alebo proste ako mi kamarat povedal ze aj malo energe mozem mat ..karta isla bez chybne asi 18 mesiacov..skusal som aj nove chladenie a nic..
je zdroj dostatocny alebo nie???
je karta uz zla a mam si kupit novu???
dakujem za radu moc sa v tomto nevyznam a ako by som zistil ze mam malo powre su na to nejake dobre programy???dakujem za radu :red:
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

vcelku jednoduche riesenie skus si pozicat silnejsi zdroj alebo vyskusaj grafiku u niekoho ineho .... vylucovacia metoda...

ps osobne si myslim ze to bude zdroj mas tam dost veci na 350W
Naposledy upravil/-a FEAR v So 10. Feb, 2007, 00:01, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

rere

Príspevok od používateľa Fanthomass »

takze ani ja v tom nemam skusenosti, ale takto ti dam aspon tri svoje myslienky, ze preco to asi robi..:) takze ta prva, ze ak si nahodou kartu pretaktovaval v tomto obdobi a teda si to prehnal a keD ju zatazis, tak ti spravi toto.. aj mne to parkrat spravilo pri prehnanych taktoch, alebo, keD som dal slabu voltaz.. ta druha moznost je ta, ze je to fakt slaby zdroj, predsa len sa mi zda na tvoju zostavu trochu slaby a ratam s tym, ze je neznackovy, takze duplom. a posledna moznost je ta, ze karta to uz ma zratane a teda je pokazena..:(
CPU: Intel i7-13900K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000 CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)
Používateľov profilový obrázok
roscoe18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 11. Feb, 2007, 08:00

..

Príspevok od používateľa roscoe18 »

no taktovat som netaktoval ide to na zaklade a teda neviem a zdroj no slapalo to asi skoro dva roky a to som mal este navyse jednu cdromku..no tak skusim teda najskor zdroj ..no pocul som ze teda graf karta teda bud ide alebo nie...tak to asi nieje pravda moze teda ist ale pri zatazi sa proste kazi ..moze to tak byt??

inak pc mam z DELL spolocnosti ... :beee:
Používateľov profilový obrázok
HEAD
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa HEAD »

Spis se podivej kolik °C ma GK.Rek bych, ze to zdrojem nebude.Spis se prehriva bud GK a nebo CPU.
Teplotu GK zjistis pomoci rivatuneru.A teplotu cpu pomoci everestu.
Používateľov profilový obrázok
roscoe18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 11. Feb, 2007, 08:00

???

Príspevok od používateľa roscoe18 »

takze teraz uz ani grafika nenaskoci ked zapojim ati x300 je to oki ale ked zapojim tu nvidiu6800 tak zacne strasne hucat ventilator na procesory takze je uz :?: grafika hotova???
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: ???

Príspevok od používateľa FEAR »

roscoe18 napísal:takze teraz uz ani grafika nenaskoci ked zapojim ati x300 je to oki ale ked zapojim tu nvidiu6800 tak zacne strasne hucat ventilator na procesory takze je uz :?: grafika hotova???
takze miesto toho aby si vyskusal iny zdroj alebo grafiku"6800" u niekoho ineho tak tam das inu grafiku .... :roll:
Používateľov profilový obrázok
roscoe18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 11. Feb, 2007, 08:00

Re: ???

Príspevok od používateľa roscoe18 »

FEAR napísal:
roscoe18 napísal:takze teraz uz ani grafika nenaskoci ked zapojim ati x300 je to oki ale ked zapojim tu nvidiu6800 tak zacne strasne hucat ventilator na procesory takze je uz :?: grafika hotova???
takze miesto toho aby si vyskusal iny zdroj alebo grafiku"6800" u niekoho ineho tak tam das inu grafiku .... :roll:
ano problem je ten ze som v xzahranici a nemam tu grafiku u koho vyskusat...a ano zdroj vyskusam...ale to este ta grafika isla a teraz ju uz ani nenahodi... :red:

Návrat na "Grafické karty"