x1650xt

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

x1650xt

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

Nazdar tak konecne po case som sa dostal k novej grafickej cely nateseny som ju chcel aj pretaktovat ale s hrozenim som zistil ze ked posuniem frequenciu pamati coby len o mhz tak my stmavne obrazovka a mozem resetovat tak by som rad vedel ci to moze byt tym ze ta karta sa musi dajme tomu zapiect alebo sa moze stat ze som chytil zly kus a nepohnem s tym? pouzil som ati tray tools a ati tools to iste mi to spravilo teplota pamati je v klude 45 a v zatazi 50-55 stupnov.
Vdaka za rady
Používateľov profilový obrázok
sweet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa sweet »

myslim ze to pretaktovanie je nejak uzamknute pretoze aj Asus x1650xt co testovali na pctuningu.cz tiez nepretaktovali ani o mhz
CPU: Intel C2D E8200 2,66@3GHz Cooling: Intel Box MB: ASUS P5G41T-M LX V2 HDD: WD 160GB 7200ot SATA RAM: Kingston HyperX Blue 4GB DDR3 VGA: ASUS GTX 280 1GB DVDRAM: Toshiba-Samsung SH-S202 SOUND: 5.1 LCD: Benq FP91G+ PSU: Fortron BS II 500W
Používateľov profilový obrázok
svabster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa svabster »

No neviem ci je to uzamknute lebo na svethardware maju 5Xtest X1650XT a prave sapphire nemala problem s pretaktovanim pameti ...
Mozno len smola...
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

vyriesil som to tak ze som skusil taktovat po 14 a ono to funguje niekde som to tu cital tak som to vyskusal a fici to :o
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Príspevok od používateľa agrashi »

---Diablo--- napísal:vyriesil som to tak ze som skusil taktovat po 14 a ono to funguje niekde som to tu cital tak som to vyskusal a fici to :o
jj toto pomohlo aj pri 1950PRO.... aspom mne teda a aj dalsim userom zevraj...
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

lipocuker napísal:Asi musis zdvihat frekvenciu podla tzv. REFERENCE DIVIDERA, co je vlastne nejaky vyrobcom stanoveny krok. Rivatuner ho pise v polozke INFO o biose - GPU. A na kolko si to teda dal?

651/1498 a zo stock chladicom na 45 percentach mam v zatazi 55 stupnov a uz sa coskoro namontujem zalman vf700-cu
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

otvorenu bednu ne ale mozno ze v tej izbe je trochu chladnejsie je dost mala a k tym hodnotam mohly byt lepsie snad sa este nejak dobre zapece a mozno da aj viac :)
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

lipocuker napísal:inac mne "sedemsestvojka" po 2 tyzdnoch "odblokovala" dalsich 20MHz... :o yes...
no vidis snad sa aj mne podari :D

Návrat na "Grafické karty"