Tipy, Triky a Postrehy o Google Adsence

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
svitko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 02. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Štiavnica Jána Hollého 1 96901

Tipy, Triky a Postrehy o Google Adsence

Príspevok od používateľa svitko »

Cafte. Nedavno som sa dozvedel o super Veci. Google Adsence. Ako som si vsimol je zavedena aj na tomto 4-ku tak by ma zaujimaly vase nazory, postrehy, tipi a triky na danu vec. Momentalne vyvijam aj ja svoju stranku a chel by som tam supnut ten google. Tak uvitam kazdy poznatok.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Caf, volam sa Alfred a som zavisly. Rad by som sa podelil o moje skusenosti s homosexualnymi nadrogovanymi chlapcami na diskotekach. Su len a len pozitivne a spomienky velmi hrejive a prijemne, mozno bolestive, pre chlapcov...

v prvom rade ta uzasna vec sa nevola heroin, ani extaza, ani adsence, ale adsense

dalej, ked citam prispevok, ktory je ako do poradne pomoc, som v 14 tehotna a moj priatel ma 54 a je uz zenaty, pripada mi to divne...

adsense je skvela vec, pre poctivych ludi... ak tomu webu budes venovat vsetok svoj cas po cca 2-3roky, najdu sa tam stali navstevnici a bude to vynasat... tak asi na urovni zivotneho minima... ber to tak, ze ti to aspon nezdania :)

mat jeden web o tom, ako som stupil do psieho H moc nebude vynasat ani po 10 rokoch stupania do vykalov.. myslim tym, toto je osobna stranka adolfa beznadejneho z 1.A Gymnazium Hontianske Vyhonany - pre navstevnikov z USA > Europa... a najdete tu jeho dennik, datum narodenia a posledneho samovolneho ... ehm

mozno ze by lepsie vynasal web o tom, ako si jedol psie h, alebo robil so zviratkami nieco ine, ale sme predsa slusni ludia...ale naslo by sa par stalych fanusikov :))

adsense je pre vacsie, nadejne projekty... skvely :) inak ten cas za tych par desiatok $ nestoji, to sa da zarobit aj inak a jednoduchsie

a nie som si isty, ci tam nepotrebujes aj zivnost... :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
matej21
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: Št 09. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Stropkov (kraj PO) - 18

Príspevok od používateľa matej21 »

taka blba otazka:
Co je adsense ??? :?
MB:Biostar TForce 965PT ; CPU:Core2Duo E6300@3GHz; VGA: Inno3D 7950 GT + VF700-ALcu 550/1400@600/1900 ; RAM:Kingmax DDR2 1gb 800MHz(5-5-5-18 )@880MHz(4-5-5-12 )-2V ; HDD: WD 250gb ; LG DWD-RW ; zvuk: Creative P5800 (5.1) + Creative SB AUDIGY ; moòas:Hyundai 17" ; klav. a hlodavec - klasika ;Powered BY:Enermax liberty 400W; 3Dmark05/06/SuperPI: 10700 / 6500 / 18s
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

Obrázok

takto to myslis ?
s pozdravom, crux.
Dominik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 387
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dominik »

Scorp: Mas nejake komplexy? 2-3 roky? Poznam ludi, ktori maju z AdSense stovky dolarov mesacne za par mesiacov.

svitko: V zahranici uz AdSense upada, lebo sa ho ludia naucili ignorovat. Vacsie peniaze sa daju ziskat skor z inej reklamy. Na Slovensku sa zatial len rozbieha. Zmysel to ma ked mas aspon 500 unikatnych navstevnikov denne, a hlavne dost z Google, pretoze ti klikaju na Adsense ovela dychtivejsie ako stali navstevnici. Ak si kvalitny, 500 AUV/den ziskas za par tyzdnov.
Naposledy upravil/-a Dominik v Ne 11. Mar, 2007, 19:45, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Neda sa tam regnut. Neberie to makcene. Neviete ako to obist pls ?
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Josifek napísal:Neda sa tam regnut. Neberie to makcene. Neviete ako to obist pls ?
Hm, napises to bez makcenov? :P
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Hej, ale ako mi to potom poslu ? Ved tam musi byt presna adresa.
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

Adresu najdu aj bez makcenov...
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik
Používateľov profilový obrázok
S4ne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Príspevok od používateľa S4ne »

ak sa mozem spytat ze o co sa jedna? ten adsence je co
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

TomKocuR napísal:Adresu najdu aj bez makcenov...
Skade to vies ? Mozes nejak podtvrdit toto tvrdenie ? Nechcem aby to poslali niekomu inemu :?
Používateľov profilový obrázok
svitko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 02. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Štiavnica Jána Hollého 1 96901

Príspevok od používateľa svitko »

Akoze myslim si ze tato tema bola zalozena ako Tipy triky.blablabla.. A nepisal som nic odveci. Takze scorp ak si zakomplexovany a mas dusevne problemy ktore potrebujes ventilovat tak prosim inde.. A dalej ak viem tak posty obsahujuce iba Smajle su zakazane!!! takze prosim moderatorov o LOCK kedze tu asi niesu normalny ludia co maju k tomu co dodat. :x
Dominik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 387
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dominik »

Aha. Tak ja sa ti snazim pomoct, obetujem minutu casu aby si vedel nieco o AdSense, a potom na mna s troma vykricnikmi vyletis, ze som sa smial z chlapca co sa boji, ze zasielka pojde do Japonska, ak nenapise makcene.

... :red:

Návrat na "Debata o všetkom"