Wifi 2x PC

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
PCMahel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Wifi 2x PC

Príspevok od používateľa PCMahel »

Mam Wifi internet a mozem mat nan napojeni len 1 PC ked pripojim na moje AP druhy PC tak mi ho provider Blokne. :E
Otazka je ked pripojim ten druhy PC na ten prvi cez Lan kabel bude videt provider ze su napojene 2 PC? na net?
PS: viem ze ak ho spojim s 1PC tak sa mi bude delit richlost a 1PC bude muset bit zapnuty. ale to mi neprekaza. :red:

Obrázok
Moj PC
Obrázok zmazaný administrátorom: proti pravidlám
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Príspevok od používateľa Cvacho »

no provider by ten PC teoreticky nemal vidiet staci ak na PC1 rozbehas daky ROUTOVACI soft pripadne si zapnes ZDIELANIE PRIPOJENIA do INTERNETU alebo by si to mohol riesit trochu elegantnejsie a to je zakupenim W-Fi Routra a potom by ti odpadlo to, ze by si musel mat stale zapaty PC1 ak by si chcel ist na NET s PC2
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

je na to riesenie ako to uvidi ale to by musel byt velmo inteligentny a mat nato aj urcite vybavenie, a musel by aj chciet, ak mu nato nedas dovod, nebude to skumat
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
PCMahel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa PCMahel »

Cvacho napísal:no provider by ten PC teoreticky nemal vidiet staci ak na PC1 rozbehas daky ROUTOVACI soft pripadne si zapnes ZDIELANIE PRIPOJENIA do INTERNETU alebo by si to mohol riesit trochu elegantnejsie a to je zakupenim W-Fi Routra a potom by ti odpadlo to, ze by si musel mat stale zapaty PC1 ak by si chcel ist na NET s PC2

A ked to pripojim cez Wifi router tak potom ho neuvidi.?
Moj PC
Obrázok zmazaný administrátorom: proti pravidlám

Návrat na "Siete"