MaDarska mensina......

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
frizby
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Ne 31. Dec, 2006, 02:00

MaDarska mensina......

Príspevok od používateľa frizby »

Mne sa to zda zatial prilis nafuknute, ale len tak kyvnut rukou na nad tym tiez nechcem.

http://www.bleskovky.sk/cl/10/151857/Ma ... -autonomiu

Co si o tom myslite? :!: :?:
CPU: IC2D E7400 2.8 GHz; MB: GA-P31-ES3G; RAM: KINGSTON HYPER X DDR2 2x2GHz; VGA: MSI GTX 460 1GB HAWK talon attack; HDD: SEAGATE 1 TB 7200; CASE: APEX SK-373; PSU: SEASONIC S12 500W; LCD: IIYAMA 19" PRO LITE 1900S-B2; MOUSE: TRUST GXT 25; KEYBOARD: LOGITECH CLASSIC KEYBOARD PS2; NET: DIGI StartNet 20/10
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Ak nejaky sukromny podnikatel madarskej narodnosti ziada autonomiu v roku 2007, tak dosiel strojom casu z Uhorska, alebo nikdy nepocul o EU a netusi, ze je pozadu
Kazdopadne je mi to u prdele, pretoze z toho nic nebude, len sa divim tym trapnym pokusom na seba upozornit, alebo hlasat nieco o laske k narodu ked sa na Zemi vsetci smazime kvoli globalnemu oteplovaniu atp, vid tohtorocna zima..holt budu za tym peniaze a kryje sa to laskou k narodu a vlasti :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

kyvnut nad tym rukou ani nemusis, ale tiez to nesmies brat neak extra vazne. extremy vzdy boli, aj budu. avsak extremny prejav par ludi este neznamena suhlas vacsiny (vacsinu myslim ako vacsina madarskej narodnosti na svk).

akoze ja osobne poznam jedneho jedineho, kto by podporoval autonomiu, co je v podstate zanedbatelne mnozstvo. nehovorim, ze ich nie je viac. jasne ze je, ale ked su v takom pomere, tak ich je velmi malo... proste su to len vymysli, alebo skor sposob, ako ziskat neaky-taky hlas extra pri volbach, resp. reklamu zadarmo (v pripade sukromneho podnikatela).

cize suhlasim so scorp-om. je to sposobene len a len peniazmy a aj tak z toho nic nebude. aj ked uz by s tym mohli prestat...
Používateľov profilový obrázok
glide
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 355
Dátum registrácie: Po 04. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa glide »

Podla nasej ustavy nieje mozne vytvorit autonomnu cast na uzemi SR. Neviem ci dokonca nabadanie na podobne veci nieje povazovane za vlastizradu... ked mate po ruke ustavu, skuste si to tam najst.
Spoiler: ukázať
CPU: AMD Ryzen 7 1700, Noctua NH-U12P SE2
RAM: Kingston HyperX Predator 2x16GB 3000 MHz DDR4
GPU: MSI GTX 1080 GAMING X 8G
MOBO: ASROCK Fatal1ty X370 Gaming-ITX/ac, PSU: Seasonic Focus Plus 650 Gold
HDD: Samusung 960Evo 250GB
Case: Fractal Design Node 304
NAS: Asustor 204TE 4x WD 3TB (RAID 5), 1x SSD Intel 330 180GB
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

osobne ma pribuznych z MaDarskej mensini a len sa smeju nad tym co vymyslaju ti blbci :lol: na autonómiu kaslu
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
frizby
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Ne 31. Dec, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa frizby »

A2C napísal:osobne ma pribuznych z MaDarskej mensini a len sa smeju nad tym co vymyslaju ti blbci :lol: na autonómiu kaslu
:D Vsak urcite, ta vec nevysla z rozumu radoveho cloveka .
CPU: IC2D E7400 2.8 GHz; MB: GA-P31-ES3G; RAM: KINGSTON HYPER X DDR2 2x2GHz; VGA: MSI GTX 460 1GB HAWK talon attack; HDD: SEAGATE 1 TB 7200; CASE: APEX SK-373; PSU: SEASONIC S12 500W; LCD: IIYAMA 19" PRO LITE 1900S-B2; MOUSE: TRUST GXT 25; KEYBOARD: LOGITECH CLASSIC KEYBOARD PS2; NET: DIGI StartNet 20/10
Používateľov profilový obrázok
Blekota
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: So 10. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Blekota »

otvara sa mi prave nozik vo vrecku...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

v inych kranach a v inej dobe by sa za to hojdal na sibenici. dnes ho este vlacia po novinach, no aj tak, nejake nazorne vezenicko tomuto podnikatelovi by sa hodilo, ved vlastne nabada na vzburu
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Blekota
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: So 10. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Blekota »

ano mas pravdu cakyho aj s Durajom by mali zavret
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Na madarov mam taky nazor ze ak tu chcu byt nech su ale nech sa vyjadruju po slovensky a neziadaju ostatnych ludi aby rozpravali ich jazykom ked su na uzemi slovenska a osobne ich moc rad nemam som dost narodniar..... :!:
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

aj cesi nas chceli jedno obdobie pocestit ...

len tolko som chcel
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

jop, lenze madari lezia slovakom viac v zaludku ako cesi...ked sa spytas nacka, ci pozna nejakeho madara, nedajboze ci ma madara kamarata, tak ti hned leti jedna-dve po papuli prinajmensom..ale ak sa spytas ci pozna nejakeho cecha, tak ti hned moze povedat kolko kamaratov ma cechov...
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

sice nackov nemam v laske pravdu vravis... plne suhlasim sice nam aj cesi do.ebali historiu madari nam doj.ebavaju pritomnost tos moj nazor :!:
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa NemesiS »

maDari lezia polovici slovenska v zaludku :puke:
ziadna krajina nema stranu mensiny taku silnu, ako nase slovensko a ti maDari este aj vyskakuju...ak tu chcu zit, nech sa prisposobia alebo nech odidu. nikto ich tu nedrzi..
ako to uz chodi: daj im prst a oni ti zozeru celu ruku...
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

no sorry ale zabudol si na to ze oni ziju na svojom uzemi ktore im patrilo uz za cias Rakusko-Uhorska a to ze po prvej sv. vojne to tak na***** rozdelili tak za to nemozu oni su stale na svojej pode aj ked uz v inom state ale popravde je to bezpredmetne lebo aj tak sme uz v EU :wink:
mal som SMK rad ako stranu ale to co zacali vymyslat ti 2 co tam teraz nastupili ma odradilo aby som ich este niekedy volil Bugar je kultivovani clovek ale tito 2 su odpad a vela maDarov zijucich na slovensku uz len tàpne co ti 2 zas vypotia popravde by ich povesila hlavne MaDarska mensina bo im robia len hambu a problemy
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel

Návrat na "Debata o všetkom"