Novy vyhladavac

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
minofe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 09. Apr, 2007, 08:00

Novy vyhladavac

Príspevok od používateľa minofe »

Skusili ste uz vyhladavat cez esemper.sk?
Je to novy vyhladavac ktory funguje na trochu inom principe ako ine.
Vyhladava v .sk strankach. Momentalne je v stadiu BETA testovania.

Vyhladava iba v domenovych menach slovenskych stranok a to je na nom prave ine. Ked si skusite nieco vyhladat tak hned pochopite ako to funguje.

Prosim neberte tento prispevok ako reklamu alebo nejaky spam. Ja len chcem aby ste ho odskusali a napisali mi sem svoj nazor na taketo vyhladavanie. Pisem do tohto fora preto lebo je zamerane na IT komunitu kde mi asi najlepsie a najkritickejsie povedia svoj nazor a zhodnotia to.

skuste pre pochopenie napriklad zadat:
.gov
bazar
ski
atd...

Myslim si, ze ak na tento princip pridete vyhladavanie bude jednoduche a prijemne. Posudte sami.

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

no fuj, dal som hladat ze k*k*t a kam ma to zaviedlo
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
minofe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 09. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa minofe »

Scorp napísal:no fuj, dal som hladat ze k*k*t a kam ma to zaviedlo
no niesu tieto stranky nijak filtrovane zatial som nad tym neuvazoval ale zijeme v demokratickej krajine a kazdy nech si hlada co chce
Používateľov profilový obrázok
matej21
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: Št 09. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Stropkov (kraj PO) - 18

Príspevok od používateľa matej21 »

Scorp napísal:no fuj, dal som hladat ze k*k*t a kam ma to zaviedlo
tak to si ma dostal :lol: , vidis ? treba ti hladat kraviny :? , co ja viem , tk niekedy sa to zide inokedy zas nie ale vecsinov ny som povedal nie , lebo ak clovek hlada tak chce o tom onom vyraze co najviac zistit a nielen stranky ktore maju tenm vyraz v nazve.... nie kazda stranka o pretaktovani sa vola pretaktovanie.sk
MB:Biostar TForce 965PT ; CPU:Core2Duo E6300@3GHz; VGA: Inno3D 7950 GT + VF700-ALcu 550/1400@600/1900 ; RAM:Kingmax DDR2 1gb 800MHz(5-5-5-18 )@880MHz(4-5-5-12 )-2V ; HDD: WD 250gb ; LG DWD-RW ; zvuk: Creative P5800 (5.1) + Creative SB AUDIGY ; moòas:Hyundai 17" ; klav. a hlodavec - klasika ;Powered BY:Enermax liberty 400W; 3Dmark05/06/SuperPI: 10700 / 6500 / 18s
Používateľov profilový obrázok
minofe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 09. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa minofe »

matej21 napísal:
Scorp napísal:no fuj, dal som hladat ze k*k*t a kam ma to zaviedlo
tak to si ma dostal :lol: , vidis ? treba ti hladat kraviny :? , co ja viem , tk niekedy sa to zide inokedy zas nie ale vecsinov ny som povedal nie , lebo ak clovek hlada tak chce o tom onom vyraze co najviac zistit a nielen stranky ktore maju tenm vyraz v nazve.... nie kazda stranka o pretaktovani sa vola pretaktovanie.sk
No hej nie kazda sa tak vola ale z vlastnej skusenosti som zistil, ze vacsinou najdem to co chcem velmi rychlo a intuitivne ked odhadnem aky nazov by to malo mat. Ved skuste si vyhladat napriklad stranky o referatoch alebo o lyzovani atd...
Napriklad viem, ze vsetky vladne stranky sa koncia myslim koncovkou ".gov" atd...
Používateľov profilový obrázok
br4n0
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 599
Dátum registrácie: Ut 20. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava V

Príspevok od používateľa br4n0 »

podobne vysledky sa daju dosiahnut aj s google: inurl:"slovo" site:sk
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

Scorp napísal:no fuj, dal som hladat ze k*k*t a kam ma to zaviedlo
Ja som dal hladat nieco normalne, a ch*ja mi to naslo.... sak to nefunguje vobec!!!!

T. :E
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Treba tam hlavne filtrovat lebo akoze toto je naozaj krasne:

Dnes sa hlada:
k*kot, bazar, itzone, aba, aa, auto, , a, ab, esemper

Celkovo mi to pripada ako nejaka reklama na vyhladavac co skoro nefunguje, teda fungovat funguje ale najde skoro nic a ktomu nemal by byt ani verejne spusteny, kedze nevie odfiltrovat ani jednu blbu nadavku...nic v zlom.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Dominik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 387
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dominik »

minofe: k tym "featuram" by si nam mal skor povedat, preco by sme ho mali uprednostnit pred Google. Ten tiez vyhladava v domenovych menach slovenskych stranok, alebo hocijakych, ake si zvolis.
Používateľov profilový obrázok
minofe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 09. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa minofe »

Dominik napísal:minofe: k tym "featuram" by si nam mal skor povedat, preco by sme ho mali uprednostnit pred Google. Ten tiez vyhladava v domenovych menach slovenskych stranok, alebo hocijakych, ake si zvolis.

No nechcem aby ste ho uprednostnovali pred google pretoze musim priznat google pouzijete vo vacsine pripadov. tento druhy vyhladavac ale pouzijete tiez a preto si myslim ze pomoze aj google aj esemper. A google nevie vyhladavat len v domenovych menach.

Návrat na "Debata o všetkom"