Koze na notebook

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
eSPe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Št 14. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Londyn UK

Koze na notebook

Príspevok od používateľa eSPe »

Takze, pisal som aj adminovi ale asi na to pozabudol, kuknite na www.topskin.sk , ide o folie na notebook, ked ma niekto seriozny zaujem a cas napisat o tom recenziu nech sa mi ozve cez ss a dohodneme sa
MB:Gigabite GA-P35-S3, CPU: Intel E2180 @ 10x300mhz, VGA: Asus EAH 3850 512 mb, Ram: 4 x 1 gb 1066 mhz Monitor: HP w2207h, Logitech MX510
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

nho vitahujem tuto temu po velmi dlhej dobe, sice z inej stranky (www.skinzone.sk) som si objednal novy "potah" na moj book. kedze mam ibm, tak je cely cierny, tak aspon troska spestrenia, avsak nechcel som nejake cacky, macky a kvietky. skusil som si navrhnut vlasny dekor - zvolil som si lebku aku ma v logu postava punisher. dodavka mala byt do 14 dni, asi sa im to troska pretiahlo ale nakoniec to doslo. vytiahol som z tvrdeho kartonoveho tubusu rolku, ktora obsahovala samolepiacu "foliu". je to nieco na sposob teflonu na panviciach. drsna plastova hmota, mierne ohybna. po ocisteni to idlo hned na notebook. celkom sedi, mohol som dat o 1mm mensie rozmery na vysku a na sirku pretoze na jednej strane to ma troska ostru hranu. akurat mi sem tam chybju ledky ktore mam na krite a teraz su prelepene.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
seep
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Rakusko

skin

Príspevok od používateľa seep »

Cau, nahodou dajaku fotku by si nevedel hodit , ze jak to vypada?
Pc: Ryzen 5 7600 + Noctua U12A, Gigabyte B650M GAMING X AX, Kingston FURY 32 GB KIT DDR5 6 000 MHz CL32 Renegade, Nvidia RTX 4080 Super FE, SSD Samsung 960 EVO 1TB, Inter-Tech IM-1 Pocket + Asus LOKI 1000W + Gigabyte M28U, Win 11, CZC Trickstster, Keychron Q1Pro, FiiO E07K Andes + BOSE QC35 / Shure SRH 840 / Philips Fidelio X2HR / Sennheiser IE 80 + Qnap 251 - 8G
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

Mna by zaujimalo ake to je hrube. Lebo ja mam na mojom booku na vrchnej strane v podstate taku predpripravu na nalepku, v baleni bola klasicka cierna, s hrubkou cca nieco cez milimeter. Cize keby som tam dal nejaku tenku, mal by som na kryte taku priehlbinu...
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

subleru nemam, ale hrubkou by som to videl asi rovnako, tak 1mm.

fotku nahodim zajtra, ked bude aspon ake take svetlo, ten olympus ocov nic moc
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Mobilné PC"