Najhorsi den v zivote

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
kemper18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Ne 26. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trstená, Bratislava- petržalka

Najhorsi den v zivote

Príspevok od používateľa kemper18 »

Zdravim Vas :'( ,este stale som otapeny zo vcerajska. Vopred sa ospravedlnujem za dlzku ak sa vam nechce citat

Takze: Vybrali sme sa vecer ze sa ideme trochu povozit, akosi sme sa nudili a tak nas napadlo ze by sme zasli do susednej dediny kde pojdeme pozriet kamosa na prazdninach. Bolo okolo 22:00, ked sme tam dosli dosiel k nam a zacali sme sa bavit. Z razu knam zacal kracat nejaky pan(mimochodom v dost podnapitom stave), a zacal cosi kricat ze co tu chceme, spociatku sme ho mozno ani tak nepocuvali, ale povedal ze mame ist domov lebo na nas pusti psa! Odisiel a my sme sa pre istotu pobrali tiez.
Ked sme prechadzali okolo jeho domu, tak divne na nas zazeral, no ale my sme sli dalej, ideme po ceste ked tu zrazu vidim ze za nami ide auto, normalne som sa dal na okraj cesty, a siel som dalej. To auto nas zrazu predbehlo a smykom pred nami zastalo, vystupil uz dotycny pan s nie velmi milym pohladom, tak sme to radsej otocili a uhanali prec, avsak mam len simsona a viac ako 60 mi vo dvojici neda, no a tak nas dotycny znova predbehol a tentoraz nam zablokoval cestu, v snahe nenaburat som zbrzdil a padli sme na zem a zadne koleso sa ocitlo v garade, kamos hned desi odbehol, dotycny vystupil z auta a zacal ma mlatit po chrbte a hlave-nastastie som mal prilbu, ktora mi aj tak dlho nevydrzala lebo ju zomna strhol a hodil ju po mne, zacal som bezat prec a znova ju po mne hodil-druhy raz netrafil a tak som prilbu zdvihol a schoval do kriakov nablizku.
To videl moj kamos a snazil sa mi pomoct avsak dostal par kamenov do brucha, ja som dotycneho obisiel a vratil sa k simsonovi, zdvihol som ho z garada a snazil roztlacanim nastartovat-neslo, a kedze som videl ze auto ide zase zamnou, zabocil som do najblizsieho dvora, motorku rychlo dal na stojan a buchal som na dvere, to uz ku mne bezal pan, preskocil som zabradlie a nastastie niekto otvoril dvere, zacal som ich prosit nech zavolaju policiu, ktoru pan ocividne nechcel vidiet a isiel k autu, cestou mi zhodil moto a s kricanim ze mi ju potiahne po celej dedine zacal pripevnovat odberatelnu cast tazneho zariadenia k autu.
Chalani mi pozicali mobil(mimochodom som im pravdepodobne vdacny za zivot)a ja som zavolal policiu. V tom prisiel dalsi pan, ktoreho som prosil nech dohovori tomu co montoval tazne, ten sa snim poznal a navrhol mu nech si radsej vezme spz-ku, naco povolil a tak mi zobrali spz-ku, nedalo sa nic robit ale aspon som mal motorku este v akom takom stave(vsetky packy co sa dali aj co sa nedali ohnut sa ohli), pan nasadol do auta a odfrcal prec.
Ja som pockal na policajtov a vsetko som im vysvetlil, tak ma zobrali a isli sme k panovi.
Policajti sa ho zacali vypytovat ze preco a on to odovodnil ze maj podozrenie, ze mu chceme nieco ukradnut, mimochodom bol uplne sklamany a netajil to ze motorku nepovlacil po dedine, chvilu sa ho este vypytovali a posadili ho takisto do auto, ja som si presaol do predu.
Cestou sme stretli este kamosa co bol so mnou a isiel k nemu jeden policajt, to vyuzil dotycny a znova sa ma pokusil napadnut(v policajnom aute), co sa mu nastastie nepodarilo.
Potom sme odisli k nam do mesta na policajnu stanicu a spisali zapisnicu.
Mimochodom dotycny ma obvinil ze som mu ukradol prevodovku z traktora za 30 000Sk, nacom som sa len pousmial,

Takze: Vcera som mal najhorsi den v zivote, taky bungeejumping, je oproti tomu urcite nic ked sa na vas zenie 1,5 tonove auto, a vznikli mi skody na prilbe-ked ju po mne hadzal- plexisklo je rozbite a povrch/nater uplne osuchany/odlupeny,
dalej bunda ktoru ked sme spadli do garada som si roztrhol na lakti-takisto na lakti mam dobru akotopovedat no proste riadne bo, a este skoda na motocykli.
To ked zistil dotycny povedal ved to kludne mozme nechat tak a ja sa nebudem hnevat. :-D
Nakoniec: Simson sa mi nastastie podarilo nastartovat-zrejme vytiekol len benzin, prepol som na rezervu a siel, btw dalsie skoro 3 litre v cudu. Inak zohnuty volant smerovky a stupacky-pravu nohu som mal vo vzduchu ked som siel domov.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Heh, tak toto je ako nejaky thriller :) . Ale teraz vazne: fakt by som ti nezavidel v takej situacii, muselo to byt brtualne
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

:8O:
Typek prevodovku prechlastal a v deliriu kazdy okolo neho je najvacsia svina...a mlady chalani na motorke tym duplom vyvrheli a zlodeji...
Ak ti mam pravdu povedat, takychto ludi by som zavrel prinajmensom na Prednu Horu, su hanbou sami svojmu menu a ohrozenim pre spolocnost...
Mat na to tie nervy a cas, tak ho povlacim po sudoch az by plakal...
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- sak sem hod meno doticneho....
- do Lieseku ma tak lachko nedostanete, iba ak na "podoknovy motozraz"

T. :)
Naposledy upravil/-a Toman v Po 09. Júl, 2007, 13:55, upravené celkom 1 krát.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

take hov.do odvisnut na kandelaber, na prednej hore by to islo z naseho zase. inac odkial si a kolko mas rokov? to take daco som uz veeelmi davno nepocul.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Nezavidim ti - ale tieto typy zvyknu po case udalosti dostat dobre cez papulu a su na cas na mindar. Ako som si vsimol nasi krasavci (hadajte koho myslim) sa na to opet vysrali, nie je to nahodou utok, ked taky vymetenec utoci na teba autom?....
Ak to neriesi ustav, ktory to riesit ma...tak to treba riesit inak. Vsak ked utok autom presiel a tato udalost, poriadne zbitie prejde tiez...idealne ked ide strieskany z krcmy. Nabuduce sa totiz moze stat ze ta s tym autom naozaj prejde magor.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

jednoznacne sa nevyse* na vysetrovanie tohoto, kludne nanho aj podaj trestne lebo ako Gabo hovori, zase sa na to uniformovany vykaslali (kradnut servre na to by ich bolo)





.
Používateľov profilový obrázok
jozino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa jozino »

no to uz fakt neni sranda toto mne sa stalo raz nieco podobne ale to ma len nejaka babka trochu pobuchala :lol: ujo by si zasluzil pekny vyprask aj ked by to nebolo mozno najlepsie riesenie ale tak skoro by uz neviskakoval :bash:
Používateľov profilový obrázok
tiffani
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Po 28. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa tiffani »

jozino napísal:no to uz fakt neni sranda toto mne sa stalo raz nieco podobne ale to ma len nejaka babka trochu pobuchala :lol: ujo by si zasluzil pekny vyprask aj ked by to nebolo mozno najlepsie riesenie ale tak skoro by uz neviskakoval :bash:
mozno nie najlepsie, ale pri aktivite uniformovanych asi tak jedine, ktore by mohlo mat nejaky efekt
NB: Asus A6M-Q093 AMD Turion 64 MK-36 2.0GHz, 2x512MB DDRII, HDD 120GB, nVIDIA GeForce Go 6100, Intel High Definition, Sie
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

krasny vecer, navrat s krcmi v napitom stave, kukla sup na hlavu a uz by ho bil hlava nehlava. :wallbash:
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
kemper18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Ne 26. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trstená, Bratislava- petržalka

Príspevok od používateľa kemper18 »

Pocak co sprvia ti zeleni a uvidim, ak nic pojdem si to vybavit osobne
Kto do teba Ficom, ty donho rozumom
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
jozino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa jozino »

donhooooooooooooo :bash:
Používateľov profilový obrázok
dingo27
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: St 30. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Príspevok od používateľa dingo27 »

Toman napísal:ObrázokSak ved dohodis....
Take blbosti nech radsej neskusa...

Nechapem ako moze takato chu****ina nekomu prejst by som podal zalobu aj na tych fizlov !!! :E :x
Papluhy , a si predstav ze sa ti to stane na opustenom namesti.. Aj ked 22:00 nie je neskora doba, no silno pochybujem ze ti niekto pomoze...
A takyto grazli behaju po svete ale vraj je bezpecnejsi ako kedykolvek predtym... :beee:
PC: CPU CeleronD 2.6 -> 3309 MHz Arctic cooling Super silent 4 ultra : ), Epox 4pda3I(i865PE+ich5), GF MSI 6200 AX-TD256/64, 2x256 GOODram DualChanellDDR 400(2.5,4,4,8 ), 200GB SATA Hitachi !, 300W modded case + homemade upravy, momentalne prebiehaju dalsie upravy

NTB: FujitsuSiemens Esprimo mobile V5505 : Intel CentrinoDuo, Core Duo T2330 1,6 GHz, 1GB 667DDR2 RAM DualChannel, Wifi a/b/g/n, LCD 15", HDD 80GB SATA, DVDRW, citacka, expres card, 3:45 hod. 4400MAh bateria, no proste paradicka
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

pre toho kto rad telefonuje.... (napriklad o 03.30 rano)

T. :D
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent

Návrat na "Debata o všetkom"