nefunkcny mikrofon

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
escorpion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 20. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Hurbanovo

nefunkcny mikrofon

Príspevok od používateľa escorpion »

Zdravim jednu vec som vyriesil a mam tu druhu:-)

Instaloval som si skype, kupil webkameru, a set sluchatok zo zabudovanym mikrofonom.

Pod linuxom to bezi v poriadku ide ok. Pocujem volajuceho a aj on mna. jedina chybicka ze zatial mi chyba pre linux driver na webkameru, takze video je out.

Problem mam pod windows, kde mi plne funguje kamera, kedze som mal ku nej aj CD s drivermi, lenze funguju mi len sluchatka a mna nikto nepocuje.

Urcite nie je problem v zapojeni, kedze v linuxe mikrofon funguje. (takze chyba v zapojeni jacku sa vylucuje)

nemam ani stlmeny mikrofon na minimum, to som kontroloval.

V sound max manageri mam nastaveny aj mikrofon aj sluchatka, lenze ked tam hodim test tak sluchatka funguju ale mikrofon ani tuk.

nefuguje dokonca ani nahravanie zvuku.

samotny skype mi pise, ze ma nemoze druhy ucastnik pocut, ale co si pomozem, ked v nasteveniach mi ponukne len windows default alebo sound max hd audio 0 pre sluchatka a sound max hd audio 2 pre mikrofon, aj ked zvolim jedno ci druhe mirkrofon nefunguje.

prosim o radu co moze byt vo veci.

Dakujem a prajem pekny den.
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

Príspevok od používateľa BoBo_ »

otvor si dole pri hodinach ten reproduktor, tam daj moznosti a rozsirene ovladanie, pod mikrofónom sa ti zobrazi spresnitt,tam klikni a zaskrtni +20dB Boost
Používateľov profilový obrázok
viliam42
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: So 08. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa viliam42 »

BoBo_ napísal:otvor si dole pri hodinach ten reproduktor, tam daj moznosti a rozsirene ovladanie, pod mikrofónom sa ti zobrazi spresnitt,tam klikni a zaskrtni +20dB Boost

:? mam ten isty problem, ba co viac ma ani nepusti do "spresnit".

MB Biostar TF 560 A2+

Návrat na "Zvuk a PC"