Kde kupit Plexisklo

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2273
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Kde kupit Plexisklo

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

Potrebujem pomoct, kde kupit pleisklo hrubky 5 mm v BA. Poradte. Myslite si, ze by mi to tam mohli aj narezat ??
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Najdem prveho sklenara alebo prvy baumax a mam po probleme
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

do mostu to mas asi daleko, ale je tam firma zvana dencop, urcite radi pomozu s akymkolvek plexacom, popripade hocijake upravi s nim
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Tema preberana uz milion krat. Ako pisal nManJofo tak sklenarstvo alebo Baumax ci podobny obchod. A urcite aj narezu, ved kto by im to kupoval po tabuliach s rozmermi 4x4m alebo kolko maju od vyrobcu.
Používateľov profilový obrázok
fugass
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 01. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Ba

Príspevok od používateľa fugass »

Mozem ti povedat presne kde sa v BA nachadza obchod kde predavaju plexi. Je na ulici Revucka, cislo neviem, viem ze je tam GM Elektro a je to oproti cez ulicu. Firma robi rozne reklamy a gravirovacky, inak vcelku drahy, a jeden z pouzivanych materialov je aj plexi. Chalanisko by ti to mozno aj odrezal na rozmer, ale nepoznam minimalnu moznu velkost, ktoru ti preda. Kolko toho chces?
Používateľov profilový obrázok
maco535
Ban
Ban
Príspevky: 50
Dátum registrácie: Pi 16. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa maco535 »

Vidim ze si z dubravky v dubravke nikde ale na roznavskej je baumax za 149sk maju 50x50 2mm.ja ho mam na bocnici a je to supeeeeer.A 5mm tam tusim nemali len 4mm za 279sk.a narezat si to narez sam ne sak zober rovnu dosku alebo niaku listu nakresli ciaru kde ces rezat priloz zasa listu alebo tu dosku zober ostri nozik a ides len si to narez tak ze po tom par krat prejdes tim nozom a potom to daj na stvol a zlom :wink: Ja som to tak robil tiez.

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"