LCD Benq FP71E+ -nenabehne obraz

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
Alfonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 17. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

LCD Benq FP71E+ -nenabehne obraz

Príspevok od používateľa Alfonzo »

Mam vedeny LCD Benq, tesne pred koncom zaruky a robi mi uz asi mesiac problemy.:

-pri zapnuti PC zostane niekedy zhasnuty (aj pri prebudeni z rez. spanku)
-zriedka zhasne obraz pocas prevadzky (v dvoch fazach- stmavne, zhasne)

Pomaha (niekedy) vypnutie, pobuchanie a zapnutie, niekedy reset a niekedy nic, len to skusat- vypinat, zapinat, buchat :) , kym nenaskoci obraz. Skusal som zapojit cez VGA + redukcia (normalne cez DVI), ale to iste. Napajaci kabel dobry. Skusal som 2 PC.

Poslal som ho uz na zarucnu opravu do ASSUPORT v BA, ale okrem toho, ze stratili moju adresu :E , vratili ho bez akehokolvek zasahu, lebo "chyba sa neprejavila" po celodennej prevadzke (nevylucujem- hlavne sa prejavi pri zapnuti PC ak bol nejaku dobu vypnuty- keD nabehne zvycajne ide normalne).

co s tym mozem robit? Vie niekto o inej firme v SR, co robi zarucne opravy? Chyba sa prejavi pri dlhodobom pouzivani- 2 hodinky im pobezi a poslu mi ho spat ako funkcny... :dntknw:
Používateľov profilový obrázok
Sheep221
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: St 30. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Slovensko

Re: LCD Benq FP71E+ -nenabehne obraz

Príspevok od používateľa Sheep221 »

Alfonzo napísal:Mam vedeny LCD Benq, tesne pred koncom zaruky a robi mi uz asi mesiac problemy.:

-pri zapnuti PC zostane niekedy zhasnuty (aj pri prebudeni z rez. spanku)
-zriedka zhasne obraz pocas prevadzky (v dvoch fazach- stmavne, zhasne)

Pomaha (niekedy) vypnutie, pobuchanie a zapnutie, niekedy reset a niekedy nic, len to skusat- vypinat, zapinat, buchat :) , kym nenaskoci obraz. Skusal som zapojit cez VGA + redukcia (normalne cez DVI), ale to iste. Napajaci kabel dobry. Skusal som 2 PC.

Poslal som ho uz na zarucnu opravu do ASSUPORT v BA, ale okrem toho, ze stratili moju adresu :E , vratili ho bez akehokolvek zasahu, lebo "chyba sa neprejavila" po celodennej prevadzke (nevylucujem- hlavne sa prejavi pri zapnuti PC ak bol nejaku dobu vypnuty- keD nabehne zvycajne ide normalne).

co s tym mozem robit? Vie niekto o inej firme v SR, co robi zarucne opravy? Chyba sa prejavi pri dlhodobom pouzivani- 2 hodinky im pobezi a poslu mi ho spat ako funkcny... :dntknw:
neostava ti nic ine len sa snimi hadat este dokym mas zaruku, povedal by som ze len oni ti monitor vymenia a nie opravia, take chyby su neopravitelne, takze by ti mali dat iny monitor takej hodnoty alebo vratit peniaze...apeluj na nich popripade chod za nimi osobne...

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"