R1650Pro 256DDR3 AGP - skusenosti, rady

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

R1650Pro 256DDR3 AGP - skusenosti, rady

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

Co sa deje?? Moc ma ta karta nepotesila, najprv problemy s control centrom(som nevedel ze treba net framework-installer ma vobec neupozornil), a teraz toto..som zufaly, je to na reklamacku alebo co?? Napajaci konektor je ten maly ako na disketovke, riadne zapichnuty v karte,catalyst posledny, control center taktiez, nehlasi ziadnu chybu..Moze to byt nastavenim CPU, Ram.. ???
Tento pic je z DXDiagu, tam ten test D3D vobec neprebehne.. :(
Inak tam predtym bola PCI 3DFx karta, ale tu som dokladne odinstaloval..Zeby som z nou odinstaloval aj cosi ine??..

Vdaka za rychle info :( :(

Obrázok

edit: vyriesene, vid dalej :!:
Naposledy upravil/-a DiwaSwina v St 10. Okt, 2007, 20:06, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
metatron
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 442
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Želiezovce

Príspevok od používateľa metatron »

pokial chces vylucit chybu grafickej karty urcite radim vyskusat ju v inom PC. Lebo takuto chybu mozu sposobovat aj DirectX, ovladace a podobne.... skus nahodit inu verziu driverov, pripadne nie oficialne drivre napr. Omega, a najnovsi DX9c
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

sorry, rychlo som zpanikaril-bol to driver, dal som spet povodny z cdcka co bolo ku karte..

akoze som trocha znechuteny z tejto karty, resp. z drivera, najprv problem s net frameworkom, potom tento problem s D3D, a ked som dal starsi ovladac zas mi nesiel control center...Hm...no samy problem(alebo len nezvyk na Ati??) :8O:

akoze karta je mozno dobra, ale s nvidiou som NIKDY nemal taketo problemy-instlacia bez problemov, ziadny framework, a mohol som si davat drivere ake som len chcel, nikdy mi to nespravilo cosi taketo..

ved uvidime co bude :blind:
Používateľov profilový obrázok
pavel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Št 23. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa pavel »

Skus omega drivery,ked som mal Atiny,ine som ani nepouzival.
Phenom X3 8450,Tt Tower102 ,Gigabyte M750SLI-SW4,4x1GB Kingston Hyper X,2x500GB WD,DVDRW NEC 7170A,zdroj 500W,2x VGA Gigabyte GF8800GT SLI,zatial vsetko default.
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

Ako dvihnem limit na OC v ati control centre?? da sa to nejak "pridat" skrz registre, atd..??

ake takty ste dosiahli??

ma tato karta HSI mostik???

ktory driver je najlepsi??

Vdaka
Používateľov profilový obrázok
Xaltotun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1179
Dátum registrácie: Ut 15. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Xaltotun »

DiwaSwina napísal:sorry, rychlo som zpanikaril-bol to driver, dal som spet povodny z cdcka co bolo ku karte..

akoze som trocha znechuteny z tejto karty, resp. z drivera, najprv problem s net frameworkom, potom tento problem s D3D, a ked som dal starsi ovladac zas mi nesiel control center...Hm...no samy problem(alebo len nezvyk na Ati??) :8O:

akoze karta je mozno dobra, ale s nvidiou som NIKDY nemal taketo problemy-instlacia bez problemov, ziadny framework, a mohol som si davat drivere ake som len chcel, nikdy mi to nespravilo cosi taketo..

ved uvidime co bude :blind:
Uplne presne taketo problemy som mal s 1950GT, nesiel CC pri instalacii z CD ku karte tak som dal catalyst 7,9 a nic tak zase cd ku karte po tom cata 7,9 a uz to slo... Je to divne 4X instalovat driver aby isiel.. ako hovoris s nvidiou neexistuje, tam to proste slape. Atiny sa taktuju bud programom Ati Tool alebo Ati Tray Tools, mne pamete idu taktovat iba tim druhym softom.
MB: Gigabyte 880GA-UD3H, CPU: PhenomII-X4 955@975 BE + CM Hyper 212+Noctua NF-P12 HDD: 40GB SSD Intel X25-V + 5TB storage, RAM: 12GB A-DATA OC Gaming 1600mhz ddr3 CL9, PSU: Corsair CX600, GPU: Gigabyte gtx760OC rev.2, CASE: CM Elite 430 Black, MOUSE: A4Tech XL750BF + roccat taito, MONAS: HP-LP2275W S-PVA, SOUND: Behringer UCA222 + Audio Technika ATH-T 500, Koss UR29, MT: HTC One V, CAR: Mitsubishi Lancer X 2010 1,8MIVEC@143ps@full, TABLET: Prestigio PMP 5597D duo + ipad mini

Návrat na "Grafické karty"