Spolocenske oblecenie... ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Spolocenske oblecenie... ?

Príspevok od používateľa Scorp »

Co mozno povazovat za spolocenske oblecenie okrem obleku?

Rozmyslam, ze na seba hodim nejaku ubersexy koselu, na to buzerantsky svetrik a kravatu...k tomu nohavice latkove a mozem sa ist dat imatrikulovat :?
Me like Pentium
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Mozes prist ako chces, nikto ta za to ***** nebude :) Ale inak 95% ludi bude mat oblek :)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

to co ma svetrik sa mylsim ze po novom oznacuje cassual a nosi sa po firmach v piatky :). ale ked tam prides s cirom vo farbach papagaja, v kozenych gatiach, ortopedickych kanadach a bombere bo je zima a ujo v elektircke si bude pri pohlade na teba spitovat svedomie ci niesi jeho potomok z toho rychleho aktu s papagajom, je to absolutne na tebe ;) image je nanic, pocuvaj smed
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
FLP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 939
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: NitRa

Príspevok od používateľa FLP »

Oblec si to co je pre teba pohodlne a aby to nebolo moc vystredne.Ved nikto ta nemoze zbuzerovat za to ako si obleceny (okrem mamy) akurat ze sa ludia na teba udu viac pozerat ked budes mat oblecenie ako papagaj :D
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

normalne nohavice s pukami tmavsieho sfarbenia, sveter tmavsieho stylu a si vybaveny k tomu samozrejme nie botasky ani kanady ale poltopanky tmavej farby
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

Noo, kedze sa ides imatrikulovat, predpokladam ze si prvak...na vysokej...neviem ako to bude u vas, ale nas "imatrikulovali" dost specialne: cez matiku nabehli k nam do auly, rozdali nam papiere akoze imatrik. listy a dodali: ,,Snazte sa ukoncit prvy rocnik"
co tym chcem povedat...neber to nejak extra vazne, po prvaku vas aj tak bude o 50% menej a nikto si nebude pamatat ze si nemal kvadro kedysi na zaciatku...
Ja nechodim v obleku ani na niektore skusky...vzdy to zavisi od ludi co tam budu - spytaj sa druhakov ci to fakt treba a ak nie, ne*er sa s tym.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Nas predpokladam nazenu do auly na pravnickej, aby to bolo ubercool, vyvolaju nas po mene a kazdy odrapka, ze bude posluchat a snazit sa nechodit do skoly napity

Musim zobrat nejaku zensku do obchodu a nech ma oblecie :))
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Scorp napísal:Musim zobrat nejaku zensku do obchodu a nech ma oblecie :))
Zbalis v utorok na Invexe nejaku tu slecnu, co si chcel ozrat (a bohvie co este :D ) a ta ti urcite poradi. :lol:
Používateľov profilový obrázok
Malakh
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 193
Dátum registrácie: Po 07. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Martin

Re: Spolocenske oblecenie... ?

Príspevok od používateľa Malakh »

Scorp napísal:Co mozno povazovat za spolocenske oblecenie okrem obleku?

Rozmyslam, ze na seba hodim nejaku ubersexy koselu, na to buzerantsky svetrik a kravatu...k tomu nohavice latkove a mozem sa ist dat imatrikulovat :?
ja si nepamatam ci vobec niekto u nas na imatrikulaciach mal oblek a ak aj ano bolo to urcite jedno bo nas tam bolo hadam 400 a tych par kravat sa stratilo...
escaton
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa escaton »

No predsa len aspon dake sportove sacko by sa slusilo.

- ja som mal na imatrikulacii cierne rifle a dakeho piera cardina /k tomu samozrejme adidasy :lol: /
- kravatu tam tusim mali iba fakt chudaci zakomplexovani este z gymka.

Ale keD tam prides v bunde s kapucnou a siltovkou jak najvacsi hiphoper, aby z teba nebola sranda potom,
radsej serióznejsie.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

co keby si sa na cele imatrikulacie vytoto..? nemusel by si riesit tieto zivotne dolezite otazky :wink:
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

tak tak, ja som tiez nebol... a aj tak im tam mozes osrat paty...ja som chodil na drvivu vacsinu skusok v ciernych kapsacoch, ciernej trigovici/koseli a v ciernych Cultoch...a v poho...
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
Screaming_Eagle
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Ne 07. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Screaming_Eagle »

U nas na imatrikulackach by ti bola kravata akurat tak na ponaranie d o krigla zlievaneho piva. Sako by si si asi na operadlo pivneho setu neodlozil. No a nikto by to sako tam neocenil,lebo s babenkami to bolo ako so starym LCDckom slabe rozlisenie a dlha odozva :wink:
Where there is a will, there is a way
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Ale na tej skole su hovada, kocky, brylate ovce, ja neviem jak to nazvat.. vodku to pije po duskoch, opatrne... som stiahol tretinu flase a pozeraju jak telata... nepotrebujem nasavat s linuxakmi co uvidia flasu piva a uz tykuju... ziadne ponaranie kravaty.. to bude ubervazna vec pre tych ludi
Me like Pentium

Návrat na "Debata o všetkom"