Driver na zvuk HP Pavilion dv6675

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
reker1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 25. Dec, 2007, 08:00

Driver na zvuk HP Pavilion dv6675

Príspevok od používateľa reker1 »

zdravim, nevie mi prosim niekto poradit kde by som nasiel driver na tento notebook? nainstaloval som tam XP a vsetko ide ok azt na zvuk...ten mi nejde a vyskusal som uz X ovladacov a ani jeden nefunguje...poradte mi prosim, na oficialnej stranke HP ten ovladac nemaju...som zufaly, poradte please
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2253
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Pozri si v Everest-e, o ake audio zariadenie sa jedna (vid.screenshot).

Obrázok


S najvacsou pravdepodobnostou vsak pojde o momentalne pouzivany "audio kodek" HD Audio, pre ktory najdes ovladace tu.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
reker1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 25. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa reker1 »

mam tam napisane len Intel 82801 HBM ICH8M - High Definition Audio Controller, ale ten driver mi nejde co si mi dal odkaz...je mozne ze mam nainstalovany zly driver napr. na zakldanu dosku? alebo nieco podobne?
Používateľov profilový obrázok
reker1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 25. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa reker1 »

Realtek ALC268 @ Intel 82801 HBM ICH8M - High Definition Audio Controller je nazov zariadenia alebo taketo nieco tam bolo napisane
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2253
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Pred instalaciou ovladaca musis este nainstalovat zaplatu KB888111 (stiahnes zo stranky MS, alebo pohladaj ci nie je prilozena ku ovladacu zvukovky). Potom uz Ti ovladac pojde nainstalovat.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
reker1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 25. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa reker1 »

ani tak mi to akosi nechce ist, netusim preco, mam to nainstalovane ale ked si dam ovladacie panely a zvuky tak tam nie je nic na vyber...
jedine co mi tam ponukalo bolo nejake bluetooth audio ale cez to mi zvuk nejde...tak som to dal zakazat a teraz tam nei je na vyber nic...neviem preco to nechce ist...
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2253
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Príspevok od používateľa _Mato_ »

To je zaujimave, pretoze mne bez tej zaplaty KB888111 tiez hlasilo, ze nenaslo vhodny ovladac. Po jej instalacii ten isty ovladac naslo bez problemov a nainstalovalo.

Inak pred 2 dnami som znamemu instaloval na Acer Aspire 5520 instaloval Windows XP (cipova sada i965G) a vsetko fungovalo vratane audia (samozrejme po instalacii uvedenej zaplaty).
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
reker1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 25. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa reker1 »

vdaka aj tak za pomoc, dnes som to dal jednemu chalanovi co tvrdil ze to spravi tak som zvedavy ale aj tak vdaka...dufam ze sa mu to podari rozbehat...bez zvuku by to bolo dost o nicom... :lol:

Návrat na "Ovládače a BIOSy"