Kosovo

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Kosovo

Príspevok od používateľa LittleMan »

Zdravim, chcel by som vediet, aky je vas nazor na vyhlasenie samostatnosti srbskeho okresu Kosovo ... Co si o tom myslite?

Podla mna je to uplna hlupost a este vacsiu hlupost robia krajiny, ktore tento okres uznali ako stat ...
Naposledy upravil/-a LittleMan v Ut 26. Feb, 2008, 17:45, upravené celkom 1 krát.
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

He? To co sa deje? Ja som telku pol roka nevidel :lol:
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

ved preco nie? snad vypukne tretia svetova vojna alebo co? :?
to je nieco podobne, co bolo s nami za cias Rakusko-Uhorska...
powered by AMD & ATI
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

prva cast, vsetkych co toto vyprovokovali by mali popravit, nechutne pri hranici ako vlastizdradcov, ako sa to vezme, oni su tam totiz cierny pristahovalci ktory sa nakotili a hoxno robia, nepripomina vam to niekoho aj u nas? v noci ich nieje az tak vidno :o
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
bioworm
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 355
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Važec / LM

Príspevok od používateľa bioworm »

kosovo sa odtrhlo od srbska ako keby sa nechumelilo... to je ako keby slovensko prislo o juzne slovensko :roll:
BioPC
Spoiler: ukázať
MB: ASUS P5Q SE Plus CPU: Intel Core2Quad Q9550@+ AC Freezer 7 Pro RAM: A-DATA Vitesta 4x1GB 800MHz VGA: Gigabyte ATI R685OC 1GB HDD: Western Digital 500+640 16MB SATA2 PSU: Fortron BSII 500W Screen: LG Flatron W2753V 27" Sound: Logitech x530 + Logitech H600 Keyboard: Saitek Eclipse II Mouse: Logitech Cordless Click! Plus + RAZER Pro Solution Pro Pad Case: Thermaltake Xaser VI VG4000BWS
Laptop: Lenovo IdeaPad Y570
Používateľov profilový obrázok
slawo206
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 26. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Príspevok od používateľa slawo206 »

burningsoul napísal:ved preco nie? snad vypukne tretia svetova vojna alebo co? :?
nie bude zase na balkane chvilu bordel...

Slawo :(
Gigabyte GA-M52L-S3 II AMD Athlon X2 4200+ Windsor (2,2ghz @ 2,9ghz) II ATI/AMD Sapphire HD3850 512Mb II KME 400W II 2x1Gb Kingston 800mhz CL5 II Arctic Cooling Freezer 64 pro PWM II LG H55L LS II Projekt WoodCase in progress
Používateľov profilový obrázok
Nesqwik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: So 04. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa Nesqwik »

neuznavam samostane kosovo pretoze, ak by sme si to preniesli na SK tak za par rokov by mohol vzniknut stat Juholovesko alebo SeveroMagair a s tymto nikdy nemozem suhlasit chcel by som videt ako by sa k tomu postavili ine staty kebyze ide o turkov v nemecku alebo pakistancov a poliakov v UK (aj tak si myslim ze UK sa za par 10-roci bude volat Polkistan alebo Pakiloland :) )
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

co viem, od rodenych chorvatov tak ti vraveli, ze to uzemie uz od pradavna patri terajsim "kosovcanom"...tak teraz neviem comu verit...dr. Fico to neuznal zrejme kvoli matke rusi, tazko povedat...je jasne, ze vsetko to spiskali vsevediaci amici, za cielom obmedzit rusov zo vsetkych stran (Irak, Afganistan...)...je jasne preco Kosovo neuznali ine krajiny, spanieli maju problemy s katalancami a baskickom - nemozu si to dovolit...Cyprus - tam je "vojna" este stale...a Rumunsko ? ti nevedia ci su, takze no comment...ze relativne bezproblemovo uznali ine staty Kosovo je aj pre mna zahadou...osobne mi je to jedno, pokial ma to nejako neobmedzuje a nevrazdi sa zbytocne, tak ma to netrapi...
Používateľov profilový obrázok
S4ne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Príspevok od používateľa S4ne »

ani omylom :wink: potom by povznikali miliony malinkatych statov, tie kmene v papue novej guinei by si potvorili vlastne staty a tak takze 1 odpoved
MB: Asus M4A77TD CPU: AMD Athlon II X4 620+Scythe Ninja RAM: 2x2GB OCZ Gold 1600MHz VGA: Asus HD 4870 512MB+ACS1+120mm AC Fan HDD: Seagate 250GB PSU: Fortron 550W Black power
escaton
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa escaton »

Urcite ano, ale nehlasoval som, to o strkani sa... je dost trapna poznamka. 8)
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

tam ani nejde o to ze by nieco podobne malo vzniknut ako na slovensku.Skorej v spanielsku by ETA dosiahla svoje:vytvorenie separacie baskicka.Jedno si treba uvedomit:nejde o vlekost statu ( vid luxembursko) ale o to ci ten stat ma sancu prezit.Vezmite si ze kosovo nema z coho zit..ani ten posraty turizmus ani more nema...mali by si uvedomit ze je sice pekne mat vlastny stat ale ten stat je o nicom...ine bolo rozdelenie ceskoslovenska ( hoci podla mna to bola blbost) ale aby som vojnou zmietany stat osamostatnil je ta najvacsia hlupost...
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
steew
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: So 10. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Stara Lubovna

Príspevok od používateľa steew »

Ja som za to aby mali slobodu sak sa dalej uvidi ci spravili dobre, len nech tam neje bordel aby sa nepodporovalo amigovske zbrojarenstvo.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

nie... jeden narod nema mat co dva staty, len nech sa ty albanci pekne prestehuju spet do albanska.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

Je to blbost zbytocne to destabilizuje uz tak labilne pomery na balkane to akoze teraz by madari zacali vyskakovat ze uzemia ktore pred tym mali oni tak ich chcu naspat? blbost alebo nemci by chceli naspat uzemia ktore dobyli v druhej svetovej ide tam cisto o americke usilie ziskat co najviac uzemi "vdacnich a ochotnich" pomoct amerike ked bude treba...podla mojho nazoru sa toto vsetko ruti do :shit: bo vsetky kroky ktore amerika robi na uzemi europy len drazdia rusov ci uz su to radary a raketove zakladne v cechach a polsku alebo teraz toto hmm fakt cakam kedy vypukne daky ozbrojeni konflikt hlavne ze amerika za velkou mlakou to bude mat zase v suchu

Návrat na "Debata o všetkom"