TRident 9680 SLI ?

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

TRident 9680 SLI ?

Príspevok od používateľa Lithil »

Zdravim!
asi je to nemozne ale tak ma napadlo ci moje dva tridenty neumoznuju SLI :D aleob ako sa to povie pri tychto kartach :D ... napadlo ma to preto lebo obidve maju na sebe asi tak 26 pinov tesne u seba,ako na ide alebo flopy kabel ale o trocha menej...neviete ci by sato nedalo prepojit s druhou a ci by nebolo mozne ich pustit v SLI ? dik za vsetky rady
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Ten konektor je s najvacsou pravdepodobnostou na pripojenie MPEG2 dekodujucej karty....
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa Lithil »

to co znamena ?
a inak by sa nedali spojit ite karty ?? moznost tam nie je experimentacie ?
Používateľov profilový obrázok
slawo206
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 26. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Príspevok od používateľa slawo206 »

http://www.apical.ca/photogallery/trident9680video.jpg

ty mas toto? to este aj pouzivas alebo nie? to musi byt pekne stare. a ten pripoj na mpeg2 dekodovacie karty to je to ze volakedy ked si chcel prehrat mpeg2 tak si na to musel mat kartu nieco ako akcelerator alebo tak nejak
Gigabyte GA-M52L-S3 II AMD Athlon X2 4200+ Windsor (2,2ghz @ 2,9ghz) II ATI/AMD Sapphire HD3850 512Mb II KME 400W II 2x1Gb Kingston 800mhz CL5 II Arctic Cooling Freezer 64 pro PWM II LG H55L LS II Projekt WoodCase in progress
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa Lithil »

slawo jo prene to mam akurat ten velky cip na tych velkych nozickach napravo je nalavo namiesto tych kondenzatorov a hore tie ghnede integrace su nahradene ciernymi :)
a nepouzivam to,lezi mi to v skirnke ma to pamat 2 MB ,a kled sa mi doserie tato grafa tak docasne riesenie mam :) alebo ak bude mneiekdy flashovat bios na karte tak asi viem ako to po prvy krat do padne a hento je moja opora :D

Návrat na "Grafické karty"