nakup v pandorfe

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
palo2020

nakup v pandorfe

Príspevok od používateľa palo2020 »

prosim viete mi niekto poradit ci sa da v pandorfe kupit vyhodnejsie, ako v ba, nejaky slusivy oblek :wink: cca 7000 skk. a ak ano tak kde presne. no a tiez ako je to z dopravou, pravdepodobne pojdem vlakom a neviem na ktorej zastavke je vyhodnejsie vystupit pandorf alebo pandorf ort? a tiez som nasiel na mape nejeke shoping cenrum na juhu od dedinky - designer outlet pandorf a potom predpokladam ze aj v samotnej dedinke su nejke obchodiky, smola ze mam na to len jedno dopuludnie asi nestihnem aj ten outlet aj dedinku tak mi prosim poradte kde vlastne sa da ten oblek v pandorfe zakupit, za odpoved dakujem
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

budem trochu OT. v parndorfe sa predavaju vacsinou druho az tretotriedne veci, tak z pred dvoch sezon. ak chces old school tenisky a tricka, tak ok.

bohuzial ale neviem, ako je to tam s oblekmi a podobne. moje skusenosti su hlavne so sportovymi obchodmi.
Používateľov profilový obrázok
Blade6591
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: Po 20. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Malacky

Príspevok od používateľa Blade6591 »

no, je to presne tak.. ak ches outlet(ci ako sa to pise), tak prosim...
Inak za skoro tu istu cenu kupis bud v Blave ci v Pandorfe...rozdiel tam uz skoro ziadny nie je, teda nie taky ako bol pred cca 1-2 rokmi... :wink:

Návrat na "Debata o všetkom"