Reklamacia Western Digital

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
pjonk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 21. Máj, 2008, 09:55

Reklamacia Western Digital

Príspevok od používateľa pjonk »

Caute
odisiel mi disk, tak som sa ho snazil reklamovat, ale predajca uz zrusil prevadzku. Chcem sa opytat, ci niekto nepozna postup ako reklamovat disk od western digital inym sposobom ako cez predavajuceho. Dik
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Reklamacia Western Digital

Príspevok od používateľa Snake »

predajca je aj tak povinny (pocas tych 2 rokov) este prijmat reklamacie, viac ti k tomu povie Gabo kedze aj on je predajca, ale myslim ze v zakone je to takto





.
pjonk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 21. Máj, 2008, 09:55

Re: Reklamacia Western Digital

Príspevok od používateľa pjonk »

Snake napísal:predajca je aj tak povinny (pocas tych 2 rokov) este prijmat reklamacie, viac ti k tomu povie Gabo kedze aj on je predajca, ale myslim ze v zakone je to takto
som si vedomi tohto prava, ale s predajcom uz nic nechcem mat,pokial je to mozne. Nereaguje na moje maily a cez ochranu spotrebitela by to trvalo myslim prilis dlho. Kedze sa nejedna o tovar, za ktory je priamo zodpovedny predajca ale vyrobca, tak uprednostnim skor cestu reklamacie priamo u vyrobcu
Laci
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2002, 02:00
Bydlisko: Bergen op Zoom (NL), Šamorín

Re: Reklamacia Western Digital

Príspevok od používateľa Laci »

WD som este nerobil, len Hitachi - do 3 tyzdnov som mal doma novy disk - treba sa zaregistrovat na stranke http://websupport.wdc.com/warranty/rmai ... nd&lang=en - ide o ziadost o reklamaciu (RMA) a potom disk poslat postou.
PC: Asus P5W DH Deluxe, Core 2 Quad Q6600, Scythe Infinity, 4x 1GB Corsair DDR2 800 XMS2, Gigabyte 8800GT, WD Raptor 74 GB, WD Raptor 150 GB + RaptorX 150GB (RAID0), Seagate 1TB, WD 640 GB, Pioneer DVR-111D @ L, LifeVieW FlyTV Express X1 MST-T2A2, Avance B031, Seasonic M12 600W, Samsung SyncMaster 193P, MS Wireless DeskTop 2.0
HTPC: Asus M2A-VM HDMI, Athlon64 X2 3800+ EE 35W, 4x 512MB A-DATA DDR2 800, Samsung 500GB, Samsung SH-S182M, LifeView FlyDVB Trio, CoolerMaster CM Media 260, FORTRON FSP300-60THN-P
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Reklamacia Western Digital

Príspevok od používateľa jararak »

http://websupport.wdc.com/warranty/seri ... ty&lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;


skus si serial disku nahodit tuna
popripade na hlavnej stranke zaregistrovat ono urcite su nejake moznosti, ale nastastie som to este nemusel riesit, toto je dovod preco kupujem od solidnych firiem
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"