HD 3850 Bios editor

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
badyto

HD 3850 Bios editor

Príspevok od používateľa badyto »

zdravim! skusal som si pomocou jedneho navodu na nete v hex-editore editnut bios a nastavit tak viac stavy pre kartu ale jaksi mi nechcelo rozpoznat kartu potom :( ale vygooglil som neake zaujimave info o user-friendly bios editore pre 3850/3870, ale bolo to po nemecky a co som googlil dalej tak to bol taky starsi topic uz lebo linky na download nefungovali :( neviete mi niekto poradit kde by som ten softik zohnal? neaku linku trebarz alebo lepsi navod na edit biosu? lebo do pencil modu sa pustat nebudem je to prilis riskantne a nemam potenciometer a hardwarovy volt mod sa neodvazim a nemam ani mikro pajku... V biose sa vraj da nastavit max 1.372V ale aj to je o nieco lepsie ako tusim default 1.214V... Dik
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3735
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: HD 3850 Bios editor

Príspevok od používateľa fobos »

http://www.computerbase.de/downloads/tr ... os-editor/" onclick="window.open(this.href);return false;

Neslo ti to preto, lebo Checksum-16 sa ti po uprave nerovanl s povodnym, cez tento editor si len nastavis frekvencie a volty o ostatok sa postara program
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
badyto

Re: HD 3850 Bios editor

Príspevok od používateľa badyto »

Diky funguje super! a checksumy som mal rovnake, som sa s tym hral dlho som prepisoval ten anglicky text... neviem cim to bolo...

Návrat na "Grafické karty"