Platba v CZ

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Platba v CZ

Príspevok od používateľa jararak »

zdravim chalani, vyzera to tak ze som si nasiel auto, prolem je ze je v cechach. Zajtra vyberam uver nan. Otazne je ze ako to tam doviezt, ked vyberiem peniaze tu, budem mat 120t Skk, lenze ja potrebujem Czk. V zmenartni tolko mat urcite nebudu a zoberu zato majland a zase ist vlakom s tolkymi peniazmi sa mi nechce. Druha moznost je poslat to tipkovi na ucet, zase kolko bude trvat prevod :(. Vytiahnut z bankomatu tolko nepojde. Daju mi tolko normalne v banke niekde u bratov cechov? Poborcku Tatrovky tam asi mat nebudu.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
palee
VIP
VIP
Príspevky: 1598
Dátum registrácie: Pi 19. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa palee »

ja som posielal väčšinou cez ČSOB a aj to trvalo 2-3 dni (neviem, či sa to už zmenilo) , takže že by si tam len vošiel do nejakej banky a vybral peniaze, tak to neviem... to im trvá pár dní, kým to dojde... a zas posielať niekomu toľko penazí vopred na účet je myslím totálna nezodpovednosť, aj keď nepoznám konkrétne celú situáciu... normálne by som to vybral tu na Slovensku v CZK a bral sebou...

minule som čakal na Euro u Slov. sporiteľni, keďže v ich trezore bolo 83EUR :hysterical: ... na druhý deň mi to ale priniesli ... takže to musíš dopredu objednať, aspoň to tak je u nás v zapadákove u SP i u VÚB-ky :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa jararak »

nho ja sa to skusim opytat dnes ked pojdem ten uver podpisat
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa faugusztin »

V pripade prevodu pocitaj so sumamy radovo stoviek korun (tusim 600 Sk pri sume medzi 100 az 200 tisic). Dalsia moznost je zavolat na pobocku, ze budes chciet vybrat danu sumu v CZK. Vtedy ti oznamia ze napr. zajtra tam budu mat prichystanu danu sumu a jednoducho ju vyberies ako ked si vyberas nadlimitnu sumu v SKK (pri vybere nad 300 tisic Sk im tiez musis vopred oznamovat vyber, aby mali dost cash v pokladnici :-) ). A este je otazkou ake poplatky by ti za to uctovali... Asi najjednoduchsie je zavolat na hotline tvojej banky a spytat sa.
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa lopo1 »

dalsi moznost je zmenit to vklasickej zmenarni ...neboj tipsi nemaju problem zo sumamy typu 120t.SK staci ak sa zastavis rano povies ze xces menit tolko a tolko a ci ma on povie ze ma pridi (napr.) za hodinku a mas to....s kamosmi sme tak menily u nas v jednej zmearni kolo 1mil.. ;)
Homestation
Spoiler: ukázať
CPU: AMD Ryzen 5 5600 + Scythe Fuma rev.B l MB: ASrock B450 Pro4 l RAM: 2x ADATA 8GB DDR4 3000MHz CL16 XPG GAMMIX D10l GPU: Sapphire Radeon RX 6700 XT NITRO+ l HDD: ADATA XPG SX8200 SSD 240GB + 1T SSHD Seagate l PSU: EVGA 500BG l Case: SilentumPC Regnum RG1W l Coolers: 1x Noctua NF-P12 + 2x Noctua NF-S12B PWM l Monitor: Dell UltraSharp U2719DOS: W11
Workstation
Spoiler: ukázať
CPU: Ryzen 9 5950X + Fractal Design Lumen S28 l MB: Gigabyte X570S AORUS ELITE AXRAM: 4 x G.SKILL 32GB DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB Neo l GPU: Gigabyte Aorus GeForce RTX 3090 Ti Xtreme Waterforce 24G l HDD: System Samsung 980Pro 1T + 2xSamsung SSD 870 EVO 4TB l PSU: Silverstone strider platinum st1000-pts l Case: Fractal Design Pop XL Silent Black Solid l Monitor: 2x 27“ 4K Philips PHL279M1RV
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa scpeter1 »

ty nemas ucet?Ved v Cechach v bankomate urob prevod,alebo to vytiahni v banke tam,alebo to vymen za CZk v cechach.....
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa lezgy »

SEK?
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
chinin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kaltenbrunn

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa chinin »

Prevod vopred ak typka nepoznas mi pride odvaznejsie ako ist vlakom s hotovostou.
Ved to je len 24 bankoviek v SKK, v CZK este menej.

Osobne by som na Slovensku vybavil hotovost v CZK a isiel tak. Peniaze na auto si nemusis dat do penazenky s ktorej budes platit listok, ale myslim, ze to v pohode zmestis aj do slipov. Odtial ti to snad ani cigan neukradne. (len ci predajca auta take peniaze bude chciet :D :D
Tento podpis je v súlade s pravidlami fóra a nie sú tu skutočne žiadne obrázky.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa Scorp »

Urob jak vo filmoch... zober notebook..pichni u neho na net.. a až budeš mať auto, prevedieš peniaze na účet cez IB :king:
Alebo pôjdeš do banky a opýtaš sa priamo tam, kde ti TB vie dať v zahraničí veľké € na ruku
Me like Pentium
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa quicky »

sory za OT :)
ale ake auto si tam nasiel;))
urcite to sprav,ze priamo v CZ vyber lowe z banky a rovno ich das chlapovi do ruky,alebo ako bolo vyssie z MI3 :) zober notebook a pred nim online prevod:)
Používateľov profilový obrázok
ANDYMAN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: St 09. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Senec (33)

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa ANDYMAN »

quicky napísal:zober notebook a pred nim online prevod:)
to by bolo sakra štýlové :mrcool: , ale chce to nejaky mobilny internet, kabel by to pokazil : )
ak to nechces komplikovat, tak si proste zober hotovost a bude!
Intel i7 4790K Delid [ 8-RADS!!! Water Cooling ] Kingston HyperX 32GB ASRock Z87 OC Formula EVGAGTX980Ti Superclocked EK Water Samsung 850EVO RAID-0 HDD cca 10TB Creative SB-Z Asus 4K 32" LED RAZER Deathstalker UltimateLogitech Z5450 THX Enermax Platimax 1500W Corsair 900D ...
WATER COOLING : CPU EK - Supreme LTX CSQ D5 X-Res CSQ Pump Phobya DC12-400 1x Phobya G-Changer 480 V1.2 1x Black Ice GT Stealth 360 1x XSPC RX240 1x AC NexXxoS PRO II 3x AC NexXxoS PRO I 1x HX-CU1401V Hose 13/10mm UV Liquid ...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Platba v CZ

Príspevok od používateľa jararak »

jj notebook sa berie, co budem kua robit 7 hodin v buse/vlaku aspon nech ma tazeje book ked nic ine :D. inac s chlapikom som sa uz aj dohodol na tej platbe cez net. hmm vezmem z prace flariona? :D

nasla sa tmavomodra e36 323, k uplne plnej vybave mu chyba tusim uz len elektricke zaclonky a H&K hudba, aj tak kto by chcel taku shit hudbu, spravim si vlastnu :D.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Debata o všetkom"