soft na kompresiu videa pomocou ATI kariet

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
badyto

soft na kompresiu videa pomocou ATI kariet

Príspevok od používateľa badyto »

Zdravim! Velmi by ma zaujimalo ci sa vyvyja neaky soft pomocou ktoreho by sa mohlo komprimovat video za pomoci grafickej karty. nieco ako ma nvidia Badaboom. Bolo mi povedane ze vraj novy Power director by to mal vediet ale este nevysiel a neak neviem ani aku pravdivostnu hodnotu ma tato informacia nakolko som nenasiel ziadne taketo informacie :-( . Ale myslim ze by to bol velky prinos.
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: soft na kompresiu videa pomocou ATI kariet

Príspevok od používateľa Gudas »

badyto napísal:...a neak neviem ani aku pravdivostnu hodnotu ma tato informacia ...
Keď ja niečo napíšem, väčšinou sa snažím nekecať len tak :-)
CyberLink PowerDirector with support for Accelerated Video Transcoding (AVT) Technology on ATI Radeon HD 4800 series graphics cards will be available in Q3 2008.
http://www.bit-tech.net/news/2008/06/30 ... from-amd/1" onclick="window.open(this.href);return false;
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
badyto

Re: soft na kompresiu videa pomocou ATI kariet

Príspevok od používateľa badyto »

Kód: Vybrať všetko

Keď ja niečo napíšem, väčšinou sa snažím nekecať len tak :-) 
Jasna vec :-)
Len som nemohol najst na nete tieto informacie, tak som bol potom uz tak trosku skepticky :-) diky moc za linku! Myslim ze to bude velky prinos pre kompresiu videa. A dufam ze nezostanu len pri HD 4800 series, ved technologicky nie su az tak vzdialene HD 3800 teda aspon mam taky dojem :-) Proste dufam ze tuto skvelu featuru budem mohnut vyuzit aj na mojej 3850.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"