Terminator - The Sarah Connor Chronicles

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
fLex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: Po 22. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Terminator - The Sarah Connor Chronicles

Príspevok od používateľa fLex »

Mensie oboznamenie >>tu<<

ake mate nazory ?
neviem sa dockat 2hej serie..
je to vcelku zaujimavy serial, uz ako maly som bol uneseny filmom terminator, nadvezuje v podstate na pokracovanie od filmu terminator 2, ale zatial som si tam vsimol dost vela nezrovnalosti aj chyb, bo sa v niektorych okamzikoch vymyka dejovej linii terminatora 1 a 2.. a o terminator 3 ani nehovorim, zatial som nenasiel ziadne spojenie..

jedine co sa mi strasne nepaci je vzdy nazaver tie priblble uvahy sary.. pointa nikde, mele somariny a znie to akoby to rozpraval niekto kto este nedochodil ZS.. neviem ci sa s niekym zhoduje tento nazor alebo ma uplne opacny, ale nemozem z tych podla mojho nazoru blbych uvah..
inak celkovo fajnovy serial.. jedine riadna blbost bola ako sa ten terminator sam poskladal bez hlavy a nasiel si este aj hlavu.. posledna cast v prvej serii ma navnadila natolko, ze ma asi roztrha kym spatrim druhu seriu :-)
CPU: C2D E7200@3.6GHz 1.24V ~Scythe Ninja Plus~ | MB: ASUS P5Q PRO | RAM: APACER DDR2 2x1GB 800MHz GOLDEN KIT | VGA: ASUS HD4850 512MB ~Accelero S1~ | HDD: WD 160GB, Hitachi 500GB + PATA suflik(Hitachi 80GB) | PSU: ASUS A-45GA 450W | LCD: LG L204WT 20.1'' | AUDIO: Creative SB Live 5.1 Digital + KENWOOD KR-A3050 + Radiotechnika S-90 | Logitech MX500 | Logitech MOMO Racing | ASUS MyCinema-P7131
iPhone 3GS 16GB
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Re: Terminator - The Sarah Connor Chronicles

Príspevok od používateľa Hrochy »

Hmm... preco mi to pripomina Smallville ale s tym ze dej je zamerany na terminatora?
Mlade postavy, snaha o nejake moralne usmernenie :D a aj grafika mohla byt veru lepsia xP
Spoiler: ukázať

Návrat na "Film"