Doplnenie info (interpret atd) v skladbe

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Doplnenie info (interpret atd) v skladbe

Príspevok od používateľa blackbox »

skúšal som kľúčové slova aj v googli pri hľadaní a aj tu a nič mi nenašlo čo by som potreboval. verím, že je nejaký program, pomocou ktorého zmení resp. doplním údaje v skladbách mp3 alebo aj iných formátov. mám nejaký album, výberovku a pod a chcem doplniť do každej skladby údaje o názve skladby, interpreta, albumu a tak.. prosím poraďte mi taký program.. ďakujem

//zmeneny nazov, gammaray
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: prosím o radu

Príspevok od používateľa faugusztin »

http://www.google.sk/search?q=MP3+Tag+Editor" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: Doplnenie info (interpret atd) v skladbe

Príspevok od používateľa blackbox »

vďaka.. no nakoniec som prišiel na to, že sa to dá robiť aj vo winampe.. kto skúša, zistí.. ;)
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Doplnenie info (interpret atd) v skladbe

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ano da, len je to vrcholne neprakticke pre kazdu jednu pesnicku stlacat tusim Alt+3.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Doplnenie info (interpret atd) v skladbe

Príspevok od používateľa killswitch »

ja pouzivam TagScanner, vyuziva dve databazy na nete. samozrejme sa to da robit aj rucne.

KLIK sem

edit: tak som skusil novsiu verziu a tie databazy su styri. bohuzial gui je nejake zmetene, chce si na to zvyknut.
Používateľov profilový obrázok
schyzoy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1304
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Doplnenie info (interpret atd) v skladbe

Príspevok od používateľa schyzoy »

Ja mam dobre skusenosti s MP3Tag, tiez vie stiahnut az z cddb aj z amazon databazu, rozne premonovavanie, doplnanie, atd atd. Pouzivam len to.
...the most important is justice...
Spoiler: ukázať
PC
MB: Asus TUF Gaming B550M-PLUS CPU: AMD Ryzen 3 3100 RAM: Patriot Viper 4 Steel Series DDR4-3000 16 GB GPU: Sapphire AMD Radeon RX580 4GB PSU: SilverStone Strider Essential 80Plus ST50F-ES230 500W

NB
Acer Aspire S3

Návrat na "Programy a problémy s nimi"