Vianočná súťaž ASUS! Pocas vikendu sa NESUTAZI!!!

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Vianočná súťaž ASUS! Pocas vikendu sa NESUTAZI!!!

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

zakladam oficialny thread k sutazi, kde mozte diskutovat k teme a tak isto tu budeme zverejnovat spravne odpovede na otazky z predchadzajuceho dna.


Od pondelka – 1.12.2008 štartujeme ďalšiu súťaž, tento krát v spolupráci so spoločnosťou ASUS. Pripravené sú vskutku exkluzívne ceny – dva najluxusnejšie „podvozky” pre vaše nové Core i7. Pripravených je celkom 10 otázok a do zlosovania sa dostanú len tí najlepší.

Súťažiť sa bude po dobu 2 týždňov, od pondelku do piatku, t.j. 10 otázok / 10 pracovných dní. V každý pracovný deň, vždy presne o polnoci, bude zverejnená nová/ďalšia otázka.

Podmienkou účasti je registrácia na stránke http://www.pc.sk" onclick="window.open(this.href);return false; (ak nie ste registrovaní, je stále možné sa zaregistrovať na tomto linku. Zo súťaže sú vylučení všetci administrátori, moderátori a redaktori http://www.pc.sk" onclick="window.open(this.href);return false; / http://www.pretaktovanie.sk" onclick="window.open(this.href);return false;. Súťaž začne presne o pol noci z 30.11.2008 na 1.12.2008. A aby sme nezabudli na to najdôležitejšie, súťaží sa o nasledovné, hodnotné ceny:
1. ASUS Rampage II Extreme

Obrázok

2. ASUS P6T Deluxe / OC Palm

Obrázok
Pre zaradenie do zlosovania je potrebné zodpovedať správne minimálne na 7 a viac z 10 otázok. Mená (nicky) výhercov budú zverejnené 15.12.2008 (pondelok). Je nevyhnutné, aby ste si v profile vyplnili aspoň základné kontaktné údaje – email, prípadne ICQ, aby bolo možné sa s Vami skontaktovať a dohodnúť prevzatie/zaslanie výhry.

Do súťažného modulu sa dostanete cez položku v ľavom menu, ktorá bude administrátormi sprístupnená v deň spustenia súťaže.
Hlavnym sponzorom sutaze je spolocnost ASUS.

Obrázok
Naposledy upravil/-a sm_oOx^ v So 06. Dec, 2008, 18:15, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa Fullesh »

O com budu otazky, ciste o ASUS technologie ? Dufam ze tam nebude, ze kolko fazove napajanie CPU ma P6T Delux po odcitani poctu DIMM slotov a vynasobenym poctu PCIe aktivnych liniek v zapojeni 3-way SLI :rolleyes:
Inak super ceny, a je to super ze sa tu deju taketo super sutaze.
Btw... to Admini/Moderatory zariaduju tieto sutaze, alebo len tak prijde e-mail od ASUS s obsahom: "mali by ste zaujem zalozit sutaz bla-bla ponukneme vam aj viherne ceny" ?
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

nie, taketo sutaze nepadaju z neba... povacsine su to nase iniciativy...
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa lacika »

x_x_x_x napísal:O com budu otazky, ciste o ASUS technologie ? Dufam ze tam nebude, ze kolko fazove napajanie CPU ma P6T Delux po odcitani poctu DIMM slotov a vynasobenym poctu PCIe aktivnych liniek v zapojeni 3-way SLI :rolleyes:
:hmmm: toto mi preloz...
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa scpeter1 »

zeby som bol prvy? ;)
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa Gudas »

žeby to bolo jedno :D
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
NiTRo_SvK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po 01. Dec, 2008, 01:17
Bydlisko: Levice

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa NiTRo_SvK »

No pokial budu aj dalsie otazky taketo jednoduche, tak myslim ze vsetci zodpovedaju spravne... :D
Používateľov profilový obrázok
janci11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 24. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizánske

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa janci11 »

prva otazka fakt :cool: :D
CPU: AMD Ryzen R7 5800X CPU Cooler: Noctua NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI) RAM: Corsair Vengeance LPX Black 32 GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 GPU: Sapphire PULSE RX6800XT 16GB SSD: Kingston KC3000 1TB + Adata XPG SX8200Pro 512GB + Crucial MX500 1TB PSU: Seasonic Focus Plus GOLD 750W Case: Fractal Design Define 7 Compact White TG
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa scpeter1 »

ze to ja viem?Ale ako hovori jeden cesky klasik,citujem:Radeji zemrit,nezli nebyt prvni. :good:
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa lacika »

tomu sa povie smola..
dnes mi konci net a novy zapoja az na tyzden... :cry: asi nebudem stihat otazky..
dnes a zajtra to mam vykrite.. ale streda, stvrtok a piatok :rolleyes: potom uz nesmiem urobit chybu..
zisli by sa nejake drobne na upgrade mojho suntu...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa faugusztin »

lacikaboss napísal:tomu sa povie smola..
dnes mi konci net a novy zapoja az na tyzden... :cry: asi nebudem stihat otazky..
dnes a zajtra to mam vykrite.. ale streda, stvrtok a piatok :rolleyes: potom uz nesmiem urobit chybu..
zisli by sa nejake drobne na upgrade mojho suntu...
Internetova kaviaren ? :-)
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa lacika »

faugusztin napísal:
lacikaboss napísal:tomu sa povie smola..
dnes mi konci net a novy zapoja az na tyzden... :cry: asi nebudem stihat otazky..
dnes a zajtra to mam vykrite.. ale streda, stvrtok a piatok :rolleyes: potom uz nesmiem urobit chybu..
zisli by sa nejake drobne na upgrade mojho suntu...
Internetova kaviaren ? :-)
diki,som aj zabudol, ze nieco take existuje :D
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa zachary »

prečo sa mi pri zmene nicku na fóre zachariasko ---> zachary, nezmenilo aj prihlasovacie meno na hlavnej stránke pc.sk ? už som sa zľakol že sa mi nedá prihlásiť, napokon to šlo so starým nickom .. ak vyhrá nejakú cenu zachariasko, tak to som ja (aby ste vedeli) :red:
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Screaming_Eagle
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Ne 07. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa Screaming_Eagle »

Bolo tu viackrat spominane,ze forum je od stranky oddelene. Tomu by som to pripisal ;)
Where there is a will, there is a way
Používateľov profilový obrázok
S4ne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Vianočná súťaž so spoločnosťou ASUS!

Príspevok od používateľa S4ne »

tak, asi som sa preklikol alebo neviem co ale pise mi ze uz 2x som odpovedal a platna je iba 1. odpoved, no pozrel som si 1. odpoved a tam je napisane NEPLATNA ODPOVED, tak a teraz co s tym:D
MB: Asus M4A77TD CPU: AMD Athlon II X4 620+Scythe Ninja RAM: 2x2GB OCZ Gold 1600MHz VGA: Asus HD 4870 512MB+ACS1+120mm AC Fan HDD: Seagate 250GB PSU: Fortron 550W Black power

Návrat na "Debata o všetkom"