Project - Pink pc by TSSS

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...

Páči sa vám? Chceli by ste niečo podobné pre svoju kamarátku?

Jasnee, je to perfektnéé :)
8
32%
Len pre Blondiny :P
7
28%
No da sa.
4
16%
Nie.
1
4%
Je to hroznéééé.
5
20%
 
Celkom hlasov: 25

Používateľov profilový obrázok
TSSS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 05. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Velký Cetín,

Project - Pink pc by TSSS

Príspevok od používateľa TSSS »

Čau,
Práve prerábam vonkajší vzhľad pc mojej priatelke na ružovo. Trochu som upravil predok pcčka. Dúfam, že zajtra už budem mať fotky z hotového projektu. Zatial len koncept, a myška :)

Ešte nehlasujte. Počkajte na fotky. :cool:

Fotky:
Myš-Obrázok
Príprava - Obrázok
Koncept- Obrázok
Používateľov profilový obrázok
TSSS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 05. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Velký Cetín,

Re: Project - Pink pc by TSSS

Príspevok od používateľa TSSS »

Hotová myška : Obrázok
S ružovou ledkou : Obrázok
Používateľov profilový obrázok
TSSS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 05. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Velký Cetín,

Re: Project - Pink pc by TSSS

Príspevok od používateľa TSSS »

Finish :
ObrázokObrázokObrázokObrázok

Čo vy na to ? :?
Používateľov profilový obrázok
TSSS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 05. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Velký Cetín,

Re: Project - Pink pc by TSSS

Príspevok od používateľa TSSS »

A video : http://www.youtube.com/watch?v=zNL78RJKppQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
xvalky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 487
Dátum registrácie: Ne 06. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Snina

Re: Project - Pink pc by TSSS

Príspevok od používateľa xvalky »

co sa z kvality fotiek da vycitat, tak je to velmi pekna pracitka a vyborny napad. to by ma ani nenapadlo. sam sebe urcite nie, ale priatelke ano. asi tiez skocim kupit ruzovy sprej :-)
co za spreje si pouzil a nejaky postup? ci si robil predpripravu..plnic..farba..lak a tak...
este by to chcelo aj klavesnicu, ale naprv asi vymenit za bielu... cierno ruzova by asi vyzerala hrozne...
Spoiler: ukázať
desktop: MB: Gigabyte 965P-DS3, CPU: Core 2 Duo E6600@3.06GHz, RAM: 4x1GB Kingston HyperX 800 CL4, VGA: Sparkle Calibre 8800GTS 640MB + AC Accelero Xtreme 8800, HDD: Samsung SP 320GB F1, 2x Samsung SP 1TB F1, PSU: Seasonic M12 500W, LCD: Samsung 226BW 22" Wide, SH-S223Q LS, Esi Juli@, Logitech G5, Logitech G11, QcK mini steelpad, Antec P182, 2x Noctua NF-S12-800, Noctua NH-U12F, 3x Silentmaxx HD-Silencer rev.2
netebook: Asus Eee PC 1000H
Používateľov profilový obrázok
TSSS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 05. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Velký Cetín,

Re: Project - Pink pc by TSSS

Príspevok od používateľa TSSS »

No sorry za kvalitu ale sú to foťené len s mobilom. No moja priatelka vždy chcela ružový PC, No tak som jej to urobil, a ked už niečo robim tak poriadne. Ešte by to chcelo nejake podsvietenie tych dievcat :) No použil som spreje od firmy Montana presnejšie rychloschnuce s menom BLACK. Najprv som predny panel trochu vyrezal a podobne, potom som to tmelom pekne vyrovnal. V strede pod cd-romkou je to cele z plexy skla a aj na cd-rom som pouzil plexy. Potom som to nastriekal jemnim plničom, tiež to bol sprej. A nakoniec prisla farba. Ale bolo by dobre nastriekať cele najprv s bielou farbou lebo na niektorich miestach je to trošku priesvytne aj ked su na tom 3 vrstvy. Farba ešte nieje stvrdnuta preto potrebuje par dni na to aby uplne stvrdla. Ale vedel som to poskladat uz aj teraz len musi sa s tym pracovat velmi jemne. No ano ta klavesnica bude vymenena na bielu ktoru tak isto prestriekam na ružovu a klavesi ostanu biele :cool:

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"