OT xbox360/PS3

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

OT xbox360/PS3

Príspevok od používateľa diablik »

Hello world,

Mam taky maly problem. mozno ako vacsina hracov aj ja musim pravidelne (asi 1x za 4-5 rokov) robit upgrade aby som mohol hrat nove hry. Priemerne na to miniem 30.000Sk, co sa mi zda celkom dost. Aj ked je fakt, ze moje PC v popise ma uz par rockov, na normalnu pracu (rozumej vsetko okrem hier :) ) mi uplne staci a ja nemam velmi chut ani peniaze na to, aby som ho teraz upgradeoval (a uz mi FAKT treba), preto by som sa chcel opytat ludi, co maju skusenosti s konzolami ci sa to oplati kupit(myslim tym next-gen konzolku), alebo nie.
Ze ak niekto vie ze kolko stoja/ ktora bude mat najviac titulov/najlepsiu ak vopbec nejaku podporu na Slovensku/cena konzoly+ cena priemernej hry/ ci existuju nejaky casopisy(a.k.a. LEVEL).....lebo som v tom novacik(nikdy som nekonzoloval), ale keby som kupil konzolku povedzme za 15.000 a ta by mi vydrzala povedzme 5 rokov az do nastupu novej tak je to celkom fajn biznis....nie?

mozte sa mi k tomu niekto vyjadrit. budem vam povdacny za Vas nazor :)
diablik

P.S.: neviete kedy by mala byt premiera uvedenia na Slovensky trh?
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
velijura
Príspevky: 1455
Dátum registrácie: Po 26. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (XXVIII)

Príspevok od používateľa velijura »

CPU Intel P4 | MB Abit SD7-533 | RAM 1GB PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT | HDD Hitachi 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-R1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + Steelpad QcK + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB & IceRex S12 & SELTZ L20 | FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentWheel + TT Hardcano12 | SCREEN Benq FP783 | PRINTER Canon PIXMA iP4200
PHOTO Panasonic Lumix DMC-FZ20 & PENTAX K100D + DA 18-55/50-200/Tamron 28-75 + Vosonic X-Drive VP3320 + Toshiba MK-8025GAS 80GB + Velbon Sherpa 750R
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

:?: :!: Co tim chtìl basnik zici :?: :!:
jaksi mi to nepomoze vediet cenu PS one a podobne, ale dik za snahu...
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

http://www.gamespot.com/news/2005/06/28 ... 28295.html
...ps3 sa ma predavat so "stratou"
http://www.svethardware.cz/art_doc-0211 ... ght=0,xbox
...tiez som pred casom zacal uvazovat podobnym stylom ako ty. neustaly upgrade hw kvoli hram ma zacina unavovat. hlavne preto, ze sa uz ani tolko nehram ako kedysi. ale obcas si nejaku tu hru doprajem...
...osobne by som si pockal na ps3. pre mna to je jasny sampion.
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

tiez by som radsej isiel do PS3... asi na nu bude viac zaujimavych hier. a nevies kolko by asik stali hry?? lebo 399$ je celkom v pohodicke cena. ale ak by hry mali stat 2500Sk tak to radsej nie....
a nevies kedy (ak vobec) sa ma uvolnit aj pre Slovensko?? je sanca ze to bude na vianoce?
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

"I don't think anyone has given a timing on the next generation in Europe... You could be in for a surprise," he teased, in a possibly cryptic, possibly pointless comment. Reeves said he 'would like to think' the PS3 would launch on the date specified by Sony big-chief Ken Kutaragi ('Spring 2006'), but gave no assurances. It sounds suspiciously like the PS3 may launch late in Europe, then, with Reeves dodging many PS3-related queries and instead focussing on Sony's current-generation hardware. More soon.
...pocitam, ze ked kozolu samotnu budu predavat pod nakladmi, tak na hrach si to urcite vynahradia. takze s cenou 2-2,5k za hru sa da pocitat
Používateľov profilový obrázok
velijura
Príspevky: 1455
Dátum registrácie: Po 26. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (XXVIII)

Príspevok od používateľa velijura »

TO diablik
Basnik tim chtìl øici jedinì to, ze se tam orientacnì mùzes kouknout na ceny konzol (mozna ze ne pravì nejnovìjsich, ale jejich sortiment se po vydani novinek velice rychle doplnuje) a her na nì...
CPU Intel P4 | MB Abit SD7-533 | RAM 1GB PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT | HDD Hitachi 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-R1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + Steelpad QcK + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB & IceRex S12 & SELTZ L20 | FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentWheel + TT Hardcano12 | SCREEN Benq FP783 | PRINTER Canon PIXMA iP4200
PHOTO Panasonic Lumix DMC-FZ20 & PENTAX K100D + DA 18-55/50-200/Tamron 28-75 + Vosonic X-Drive VP3320 + Toshiba MK-8025GAS 80GB + Velbon Sherpa 750R
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

okej jasnì. dik :wink:
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

inak mno neviem ale radsj by som vzal ten Xbox 360 ako PS3...
zalezi od toho na ktoru konzolu vyjde Pro Evolution Soccer 5 :D
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

hmm...no pokial viem tak PES 3/4 vysiel aj na PS2....takze nie je co riesit...
:OT: prave som sa rozhodol pre konzolku....lebo mal som snahu zahrat si AOE:III ale sa mi odmietlo nainstalit lebo mam slaby procak.. sice mi PC bude chybat (hlavne bojovky), ale to je fuk, aspon mi budu fachat hry....
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

ja by som si aj tak vybral Xbox :D
:OT: AOM III uz vyslo ??? a aky procak k tomu treba ? :OT:
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

vyslo demo. a treba minimalne SSE2 alebo 3 uz neviem....
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.

Návrat na "Debata o všetkom"