Zobrazenie datumu a casu na zázname z videokamery

Všetko o digitálnych fotoaparátoch, fotkách, problémoch s nimi ...
Používateľov profilový obrázok
niho
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 24. Nov, 2007, 08:00

Zobrazenie datumu a casu na zázname z videokamery

Príspevok od používateľa niho »

Dobrý deň.Prosím Vás o radu alebo riešenie nasledujúceho problému.Vlastním miniDV PANASONIC NV-GS 180 a pri prezeraní záznamu na kamere mi dátum a čas zobrazuje ale pri prenesení záznamu z kamery pomocou soft MOTION DV STUDUIO do PC sa mi tieto údaje nezobrazujú vo výslednom zázname teda riadne ako súčasť záznamu. Hľadal som to v nastaveniach či už kamery alebo soft žial nepodarilo sa mi to vyriešiť..... Chcem to hlavne kvôli prehľadu a vytriedeniu nahratých záznamov a kvôli orientacií, pretože ak tieto údaje nemám zobrazené strácam prehlad o postupnosti teda čase nahrávania záznamu na kameru... Súúúúrne.!! Ďakujem za odpovede...

// umravnenie napisu, nabuduce vypni Caps lock. faugusztin
Používateľov profilový obrázok
panasonic650
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Ut 13. Jan, 2009, 23:24
Bydlisko: Bratislava

Re: Zobrazenie datumu a casu na zázname z videokamery

Príspevok od používateľa panasonic650 »

Je to zaujimave ale nemam pocit ze by som nieco take videl. A pritom ta informacia tam je takze nechapem ze to nema kazdy video editing sofware. Ale co som videl je DVD recorder ktory nahra tuto informaciu ako SUBTITLE ked nahravas signal z FireWire na DVD. Tusim to bol Philips asi z pred 7r v US.
Spoiler: ukázať
[PC] WinXP Home ENG CPU: C2D E8200 2.66GHz RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: ASUS P5KC GPU:SAPPHIRE Radeon HD 3450 256MB HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB HD753LJ PSU: Seasonic S12II 430W CASE: Thermaltake SOPRANO silver VB1000SNS LCD: 22" LCD Samsung 2243BW silver
[NB0] Asus EEE PC 1000HE Black WinXP Home SP3
[HTPC] Win7 Ultimate ENG CPU: AMD Athlon II X4 600e RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: GIGABYTE MA785GM-US2H GPU: on board HDD: 1000GB PSU: SEASONIC S12II-330 Bronze CASE: ANTEC Fusion Remote Black TV: Panasonic TX-P42G15E Tuner: TechniSat SkyStar HD2 + CI slot
http://www.buzzle.com/articles/mongoose ... e-pet.html

Návrat na "Digitálna Fotografia"