Ako rozobrat acer travelmate

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
PCMahel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Ako rozobrat acer travelmate

Príspevok od používateľa PCMahel »

Cav.
Mam notebook ACER TravelMate 5330. a chcem sa opitat aku max ramku tam vlozim kolko jetam slotov na RAM. Teraz tam mam 1Gb ram ale na vistu to nestaci. Spravca uloh mi ukazuje 79% zatazenie pamete pri spustenom fireoxe aked spustim nejaky programik tak to je uz hruza.

A este mi poradte ako sa dava dole ten krit co je zo spodu. Ked povolim tie sroubi tak to tam este drzi nechcem to silou pacit aby som to nepolamal. pomohli bi nejake obrazky.

Travel Mate 5330:Intel Celeron 2.2GHz 1Gb DDR2
Moj PC
Obrázok zmazaný administrátorom: proti pravidlám
Používateľov profilový obrázok
lubomt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 128
Dátum registrácie: Po 06. Júl, 2009, 13:10
Bydlisko: Martin

Re: Ako rozobrat acer travelmate

Príspevok od používateľa lubomt »

PCMahel napísal:Cav.
Mam notebook ACER TravelMate 5330. a chcem sa opitat aku max ramku tam vlozim kolko jetam slotov na RAM. Teraz tam mam 1Gb ram ale na vistu to nestaci. Spravca uloh mi ukazuje 79% zatazenie pamete pri spustenom fireoxe aked spustim nejaky programik tak to je uz hruza.

A este mi poradte ako sa dava dole ten krit co je zo spodu. Ked povolim tie sroubi tak to tam este drzi nechcem to silou pacit aby som to nepolamal. pomohli bi nejake obrazky.

Travel Mate 5330:Intel Celeron 2.2GHz 1Gb DDR2
ten kryt kludne vypac,ked das prec srobiky,tak on uz drzi len takymi plastovymi zarazkami,takze neboj a silnejsie potiahni,nic tam nepchaj a navylupuj to,ide to pekne prstami.K tym slotom-mas tam dva sloty,do kazdeho das maximalne 2Gb ram-ku,myslim ze ti bude uplne stacit 667MHz,procak je tam nic moc Celeron Dual Core. Predpokladam ze tam mas 1ks 1Gb ram, takze mozes popr kupit este jednu 1gb alebo co je lepsie riesenie 2gb, to by si mal potom spolu 3gb a to je uz dost citit na sviznosti systemu hlavne pri viste.Kombinovat mozes hocijako,myslim ze to nie je dokonca ani dual chanel,takze je jedno ake das ramky
Case: FRACTAL DESIGN Define R3 5x12cm in MB: ASUS Rampage III Extreme X58, CPU: INTEL i7 X980 X3 Gulftown
- 3330MHz@4214MHz 1600MHz 12Mb cache, Cooling O2: Prolimatech Megahalmes ,2x SCYTHE S-Flex 1200rpm RAM: 3 x 4GB DDR3 G.Skill 2000MHz@2200MHz , HDD: 2x640GB WD Caviar Black 7200ot 32Mb, raidovy radič ADAPTEC RAID 1 SCSI, VGA: SAPPHIRE HD 6970 2Gb DDR5 ,odblok.bios VGA cooler: Prolimatech MK-13 s 2xSCYTHE 1200rpm, Thermalriht VRM-R5 LCD: Samsung 23" 1920x1080", Mouse:Logitech laser , Power: Corsair 850W, OS: Windows 7 Ultimate x64

Návrat na "Mobilné PC"