Nabehne ale po 3 sekundách off

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Runcajz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Pi 16. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Malacky

Nabehne ale po 3 sekundách off

Príspevok od používateľa Runcajz »

Nazdar. Mám problém s win 7. Po spustení PC a nábehu systému mi po 3 sekundách off systém. Do teraz to všetko fungovalo, ale už asi tretí deň mi to robí. Teda ono to je trochu komplikované. Pc ide všetko je naštartované, len monitor offne. Ale keď prehodím šteker monitora na VGA do druhého portu tak to ide. Ak to nehám v tom druhom, čas od času po spustení PC mi skočí do základného rozlíšenia, ale nábeh je vždy bez problémový.

Skúšal som už aj preinštalovať ovládače, ale nepomohlo nič. Chvílu sa to spamätalo po odinštalovaní Gom playera asi tak deň a znovu to začalo. Nejako som z toho zmätený. Pomôže niekto? Zostava v popise.
Ď.
CPU E5200@2,5, GA-EP45-DS3R/DS3, PATRIOT 2x2G 800Mhz, ATI 5850, (GTX260 Asus už je v grafickom nebíčku), 160Gb segate,WD caviar black 750Gb, Benq 24"
Používateľov profilový obrázok
Runcajz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Pi 16. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Malacky

Re: Nabehne ale po 3 sekundách off

Príspevok od používateľa Runcajz »

Takže som na to prišiel,
Preinštaloval som system, nainštaloval najnovšie ovládače od NV 191.07 whql a problém sa prejavil zas. Aj po odinštalovaní najnovšieho ovládača problém pretrvaval, tak som to celé preinštaloval a dal dam ovládač starý 181.71 beta a ten funguje bezproblémovo.
nazdar. :wallbash:
CPU E5200@2,5, GA-EP45-DS3R/DS3, PATRIOT 2x2G 800Mhz, ATI 5850, (GTX260 Asus už je v grafickom nebíčku), 160Gb segate,WD caviar black 750Gb, Benq 24"

Návrat na "Operačné Systémy"