Samsung p2250

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
GasThan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 03. Júl, 2009, 08:36

Samsung p2250

Príspevok od používateľa GasThan »

Zdravim
Chcel by som si zakupit tento monitor Samsung p2250 a nedavno som tu objavil tuto recenziu
http://pc.sk/modules.php?name=article&w ... 1239691413" onclick="window.open(this.href);return false;
a chcel by som sa spytat ze na tomto obrazku na ktorej strane je ake rozlisenie ? Vopred DAKUJEM za odpoved ;)
http://img3.imageshack.us/img3/7669/xxxjf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
GasThan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 03. Júl, 2009, 08:36

Re: Samsung p2250

Príspevok od používateľa GasThan »

Lepsie povedane nechapem to ked si tam to najvecsie rozlisenie tka to bude vyzerat ak oten na pravo alebo ako ten nalavo obrazok ?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Samsung p2250

Príspevok od používateľa Snake »

Naľavo je pic bez vyhladzovania, napravo s vyhladzovaním.





.
GasThan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 03. Júl, 2009, 08:36

Re: Samsung p2250

Príspevok od používateľa GasThan »

Som rad ze si akurat ty napisal lebo som si pravevsimol ze si to meral ty .....mozem ta poprosit ci by si mi sem nenapisal ako zrusit to aby biela farba nebola s nadychom zltej ? rad by som si kontrast a vsetko nechal tak jak je aj ostatne farby su Ok len ta biela ako bolo v recenzii pisane ma taky strasne jemny nadych zltej ....za odpoved vopred DAKUJEM ;)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Samsung p2250

Príspevok od používateľa Snake »

Pokial sa jedná o ten prvý graf, tak jednoducho nenainštaluješ výrobcom dodávaný profil. Zbežne som si ešte raz prebehol recenziu, a píšem tam že monitor si nie-veľmi-dobre radí s odtieňmi žltej (ako vidíš na grafe).





.

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"