LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

veríte, že Bill Gates, Microsoft a Sony stáli za vznikom spoločnosti LR Healt & Beauty System?

samozrejme, že tomu verím.
1
5%
je to možné.
0
Žiadne hlasovania
chcel by som mať takú fantáziu, ako ten dotyčný človek :D.
18
95%
 
Celkom hlasov: 19

NoobszDJ
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: Ne 01. Mar, 2009, 02:21
Bydlisko: Pezinok

LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa NoobszDJ »

tento mnou písaný článok, som dal aj na iné fóra. dúfam, že to bude pre Vás trocha užitočné a pomôžete mi v dobrej veci.

zdravím ľudia. mám na Vás jednu špeciálnu otázku. najprv však vysvetlím, o čo ide.

vo štvrtok mi volal jeden kamarát, aby som sa s ním stretol. nevedel som o čo ide, tak som za ním išiel. stretli sme sa v jednej kaviarni, no nebol tam len on. bol s ním nejaký človek, ktorého som nepoznal. keď som sa pýtal o čo ide, odpovedal mi, že ide o biznis. a tak začal vysvetľovať. vraj pracuje pre spoločnosť LR Healt & Beauty System, čo je spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom kozmetiky, rôznych alternatívnych liečiv ako napríklad aloe vera a colostrum (neviem či som to správne napísal), predajom produktov na chudnutie, zdravie, krásu a takých blbosti. začal s tým, že by chcel aby som vstúpil do jeho týmu "partnerov". tak začal vysvetľovať ďalej. nakoniec sa z toho vykľula parádna pyramídová štruktúra, čiže multilevel marketing. začal na mňa s takými vecami, že ak dosiahnem určitý počet "bodov" za tri mesiace po sebe, dostanem automaticky od spoločnosti VW Polo v hodnote cca 10 000€. ďalej potom vysvetľoval, že ak budem pokračovať v "zarábaní" bodov, dosiahnem to, že mi firma dá Mercedes C rady. a aby toho nebolo málo, môžem to dosiahnuť až tak ďaleko, že dostanem Porsche (neviem aké) a môj mesačný príjem bude na úrovni cca 30 000€. dobre toto bolo tak v skratke, čo mi nahovoril ten dotyčný človek.

čo ma najviac zarazilo je toto. pýtal sa ma, či som už niekedy o LR Healt & Beauty System počul. povedal som, že nie. zrazu sa z neho vykľulo, ako táto spoločnosť vznikla. vraj sa spojila spoločnosť Microsoft so spoločnosťou Sony a založili LR Healt & Beauty System. táto spoločnosť bola založená pred cca 25 rokmi. no nedalo mi to, a musel som na internete hľadať všetko, čo sa týka Microsoftu, Billa Gatesa a Sony. ak mám pravdu povedať, nikde som nenašiel jedinú zmienku o tom, že by Bill Gates, Microsoft alebo Sony niekedy niečo mali so spoločnosťou LR Healt & Beauty System. nikde na celom internete som nenašiel nič, čo by len troška dávalo za pravdu, že Microsoft alebo Sony stojá za vznikom danej spoločnosti. našiel som, že spoločnosť LR Healt & Beauty System bola založená v nemecku. bolo tam aj meno, ale nepamätám si ho. tak som samozrejme kamarátovi napísal (v rámci slušných medzí), aby so mnou do takého biznisu nepočítali, nakoľko Microsoft, Bill Gates a ani Sony nemajú so spoločnosťou nič spoločné. dnes mi prišla sms, kde mi človek napísal: citujem "LukiZiadneOjeby:-) billGatesAsony stojaZaNamiDwa rokyCizeNemas prawoNASobwinowat zTohoZeTa ojebawame..ale preswiedcatTa nebudem..toJeTwoja wolba!" koniec citátu. ja neviem, či bol ten dotyčný ožratý, alebo tak parádne na****ný z tých hovadín čo predáva. taktiež neviem, kto mi tú sms poslal. číslo som nepoznal. a určite ste to postrehli. na stretnutí mi bolo tvrdené, že za zrodením spoločnosti LR Healt & Beauty System stáli Microsoft a Sony. a teraz zrazu sú to iba dva roky, čo za nimi "stoja"?

na Vás všetkých mám preto takú prosbu. ak budete mať troška času a nebude vedieť ako ho využiť, skúste prosím troška prebehnúť internet aj Vy a spoločne mi pomôžte prosím odhaliť toto jedno podľa mňa veľké klamstvo. budem Vám naozaj veľmi povďačný, za každú zistenú informáciu. ja som sa v piatok na cca tri až štyri hodiny nevedel pohnúť od internetu, čo som to hľadal všade možne. toho šaša určite nechcem nechať len tak, aby si nemyslel, že môže chodiť a klamať ľudí. ak sa mi podarí na 100% zistiť, že to čo mi nahovoril je nezmysel, chcem to rozoslať po všetkých možných diskusných fórach, aby sa nenachytali iný ľudia.
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3,4GHz @ 4,1GHz, Chladenie: Noctua NH-U12F, MB: Asus M5A99X Evo R2.0, RAM: Corsair 8GB KIT 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, VGA: Gigabyte GTX 580 SOC, HDD: Intel 530 series 120GB (systémový) + Western Digital Black SATA III 1TB (úložisko), Optická jednotka: Samsung TSSTcorp CDDVDW SH-S203D, Zdroj: Lepa G1000, Case: CoolerMaster HAF 912+, Klávesnica: Saitek Eclipse II, Myš: Mad Catz R.A.T. 3, Monitor: Panasonic TX-L32E5E
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa beardie »

health
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa Scorp »

Je to bokovka MS, oni samozrejme točia šialené prachy v chudnitesnami biznise práve cez tieto MLM už od začiatku, vývoj Win 7 bol financovaný z 80% práve týmto... Sony má zas divíziu buďzdravý,žersony a supportujú tým straty na PS3, žiadne hry a sprostosti, buďzdravý je ich primárny biz... Bill Gates je jeden zo zakladateľov a teda má pod sebou viac ako štyroch ľudí, čo mu zaručuje mega pasívny príjem a mercedes triedy P so štyrmi kolesami
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa materik »

fu... tak o nich co najdalej. Ked sa ti firma zacne vyhrazat sms-kami skor ako u nej pracujes, tak to uz je huste! To o niecom svedci.

Inac, rovno vas upozornim aj ja na jednu pyramidku. http://efect.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; :!:

Mne natarali taketo sprostosti: Ze su mlada firma, rozbiehaju sa, preto este nemaju poriadnu stranku, nic vam o sebe nepovedia
ale su ochotny vas zobudit o pol osmej rano s tym, ci pre nich budete pracovat..... (poslal som ho tak hlboko do p*ce, ze ked z nej uz vyliezol, tak je to borec!).
Radsej pojdem stahovat klavire na 6 poschodie po schodoch ako toto.... :D
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
NoobszDJ
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: Ne 01. Mar, 2009, 02:21
Bydlisko: Pezinok

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa NoobszDJ »

Scorp tvoj príspevok ma veľmi pobavil. keď som si to začal prvý krát čítať, myslel som si, že to myslíš vážne. správne som to pochopil až vtedy, keď som to prečítal druhý krát :). páni budem Vám všetkým vďačný, ak s Vašou pomocou prídem celému tomu klamstvu na korienok. potom to chcem rozniesť po všetkých diskusných fórach fungujúcich na slovensku. nechcem, aby niekto naletel vo vidine peňazí na takú blbosť. budem Vám veľmi povďačný, ak každý pridá svoj osobný názor a rozbehne sa tu diskusia ohľadom celého tohto bordelu. ďakujem za Váš čas a prečítanie si môjho príspevku :).
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3,4GHz @ 4,1GHz, Chladenie: Noctua NH-U12F, MB: Asus M5A99X Evo R2.0, RAM: Corsair 8GB KIT 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, VGA: Gigabyte GTX 580 SOC, HDD: Intel 530 series 120GB (systémový) + Western Digital Black SATA III 1TB (úložisko), Optická jednotka: Samsung TSSTcorp CDDVDW SH-S203D, Zdroj: Lepa G1000, Case: CoolerMaster HAF 912+, Klávesnica: Saitek Eclipse II, Myš: Mad Catz R.A.T. 3, Monitor: Panasonic TX-L32E5E
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa faugusztin »

Co chces riesit ? Je to blbost ako mraky, mozno nejaka investicna divizia MS, resp. Sony ma v nich nejake peniaze, to je podla mna maximum co je prepoj medzi nimi moze existovat.

Neviem co riesis na blbej pyramide/MLM/dajme odrbavaniu ludi dalsi honosny nazov.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa beardie »

health

pyramidky su slusna vec, staci ma dobrych znamych, ktori to rozbiehaju, byt niekde pri vrchole a zijes si ako kral, medak alebo porsche, to je jedno, zarobis si za par rokov nejaky ten milionik jurkov a si na chvilu zahojeny

same pozitiva okrem jednoho - ak v spravnu dobu nevycuvas, skoncis v base
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa zachary »

klasika pyramídka .. aj mňa istú dobu otravovali s aloe a colostrom .. ževraj majú pod palcom pár lekárov na Slovensku, ževraj so zvučnými menami - ani o jednom som doteraz nepočul :laugh:
takisto som si prečítal brožúrku o kolostre, ktorú napísal nejaký nemecký lekár, poviem ti, som síce len študent medicíny, ale pár hovadín som tam našiel aj ja :)
vykašlal som sa na to, resp. ani som nezačínal, nemá to zmysel

a načo hľadať na nete nejakú spojiosť s Microsoftom alebo Sony - chceš mi povedať že pokiaľ za nimi nestoja tak sa na to vykašleš, ale ak nedajbože hej, tak sa do toho biznisu dáš? ja teda nie, aj keby za nimi stál rovno pápež alebo transformeri ;)
čo sa týka kúpy výrobkov - je to na tebe, či ťa tieto "zázračné všeliečivé" výrobky oslovia

takže žiadnu spojitosť nerieš, je to nezmysel
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa MBG »

Na podobnom "pohovore" len zo spoločnosťou Our Group som bol aj ja...všetko bolo pekné, do momentu kým tam neprišla spolužiačka zo základnej, ktorá mala štvorky, dvojku z chovania a nedal by som jej do rúk ani motyku, s tým, že pre nich pracuje :-) . A to, že mi potencionálna nadriadená nevedela odpovedať na otázku či sú nebanková spoločnosť (a volala tej, čo je v pyramíde nad ňou), som už ani neriišil..
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa Jofo »

Biznis, za ktorym je ideologia, obvykle stoji za ho*no. A multilevel potrebuje ludom vymyt mozgy, aby si ich pri sebe udrzal
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
NoobszDJ
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: Ne 01. Mar, 2009, 02:21
Bydlisko: Pezinok

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa NoobszDJ »

zachary napísal:klasika pyramídka .. aj mňa istú dobu otravovali s aloe a colostrom .. ževraj majú pod palcom pár lekárov na Slovensku, ževraj so zvučnými menami - ani o jednom som doteraz nepočul :laugh:
takisto som si prečítal brožúrku o kolostre, ktorú napísal nejaký nemecký lekár, poviem ti, som síce len študent medicíny, ale pár hovadín som tam našiel aj ja :)
vykašlal som sa na to, resp. ani som nezačínal, nemá to zmysel

a načo hľadať na nete nejakú spojiosť s Microsoftom alebo Sony - chceš mi povedať že pokiaľ za nimi nestoja tak sa na to vykašleš, ale ak nedajbože hej, tak sa do toho biznisu dáš? ja teda nie, aj keby za nimi stál rovno pápež alebo transformeri ;)
čo sa týka kúpy výrobkov - je to na tebe, či ťa tieto "zázračné všeliečivé" výrobky oslovia

takže žiadnu spojitosť nerieš, je to nezmysel

nie samozrejme, že by som pre nich nepracoval a ani by som sa s nimi do ničoho nedával. mne išlo len o to, aby som ho pekne zhodil, a aby si uvedomil, že nie každý, kto absolvuje takýto pohovor je totálny looser a nevie nič o svete. inač to som zabudol. spomínal mi, že akýkoľvek looser sa môže vypracovať na samí vrchol.

ako som napísal. nepracoval a nespolupracoval by som s nimi.
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3,4GHz @ 4,1GHz, Chladenie: Noctua NH-U12F, MB: Asus M5A99X Evo R2.0, RAM: Corsair 8GB KIT 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, VGA: Gigabyte GTX 580 SOC, HDD: Intel 530 series 120GB (systémový) + Western Digital Black SATA III 1TB (úložisko), Optická jednotka: Samsung TSSTcorp CDDVDW SH-S203D, Zdroj: Lepa G1000, Case: CoolerMaster HAF 912+, Klávesnica: Saitek Eclipse II, Myš: Mad Catz R.A.T. 3, Monitor: Panasonic TX-L32E5E
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Ja beriem od LR-ka kozmetiku a voňavky a úplne v pohode..žeby toto bolo nejaké iné LR?
Viem, že táto spoločnosť bežala asi pre 10 rokmi (pracoval pre nich otec) a potom sa nejak rozpadla (možno krach, čo ja viem) a teraz to beží znova...akurát mám v kuchyni brožúrku LR aj s krabičkou so vzorkami, dealerku pre nich robí suseda..
Skôr si myslím, že to čo rozpráva tvoj kamarát sú ešte väčšie bludy ako vyzerajú, alebo ja neviem, že by LR malo aj nejaké postranné kšefty :jump:

P.S: môžem povedať, že voňavky (aj veci okolo nich, vody po holení, šampóny) robia prvotriedne..
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa zachary »

je to to isté, ponúkajú aloe vera výrobky, colostrum a potom voňavky + kozmetiku
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Inak, teraz som sa rozprával s otcom a pozná 2 ľudí ktorý pred 8mymi rokmi mali od nich auto, Mazda 323 a spomínaný Mercedes triedy C..dokonca pozná majiteľa spoločnosti, chlapík z oravy, vila, autá, lietadlo..má už cez 60...
Funguje to vraj systémom prerozdelovania zisku, ale teda je jasné, že šéf dostane vždy viac ;)
No o tom Microsofte a Sony nevie nič, vraj tam možno majú isté podiely, keďže tam má dosť ľudí podiel atď..
No neviem koľko je na tom pravdy, predsalen už je tomu 8 rokov a za ten čas ľudia strašne zlakomeli, zvypočítaveli atď.. :)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: LR Healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Príspevok od používateľa faugusztin »

Bamma, nic v zlom, ale pyramida je pyramida, akokolvek to nazves. Ak nie si na poslednych urovniach, tak sa samozrejme na zvysku nabalis, lenze stale plati to ze toto moze fungovat iba do urciteho poctu ludi, kto by ti robil zisk na tie auta keby bolo v tej pyramide kazdy ?

Návrat na "Debata o všetkom"