zamykanie tem

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
cthulhu
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Budmerice

Re: zamykanie tem

Príspevok od používateľa cthulhu »

no, myslim, ze pre buducnost sa take SS aspon viditelne oznacia (ze sa jedna o platenu reklamu formou SS) ako to navrhol Toman, a predide sa tym zbytocne takymto nedorozumeniam

z mojej strany zrejme vsetko, prajem prijemne straveny den nicnerobenim ;)
He who lies dead but dreaming. He who lies waiting under the waters, ever seeking entrance into the world of the living, so The Ancient Ones may rule the Earth once more.
"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn."
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: zamykanie tem

Príspevok od používateľa RP »

cthulhu napísal: z mojej strany zrejme vsetko, prajem prijemne straveny den nicnerobenim ;)
Taketo ironizovanie pomoze vsetkym, ktori tu napriklad specialne pre Teba udrzuju bazar v chode. Toto je naozaj nekonfliktne spravanie ktore vedie debatu k nejakemu ranionalnemu/zmysluplnemu zaveru.
Používateľov profilový obrázok
cthulhu
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Budmerice

Re: zamykanie tem

Príspevok od používateľa cthulhu »

prepac, ale za nekonfliktne by som to povazoval, keby ste hned nelockovali thready bez moznosti vyjadrenia sa ostatnych.
takisto, mohli o rozhodnuti rozposielat reklamy cez SS vediet aj moderatori (a nie robit vsetko za jejich chrbtom), alebo taku moznost oznamit (alebo SS oznacit, ako tu uz padol navrh)

cize teraz som ja ten zly, ktory poukazuje na nedostatky a chyby, a vy ste vsetci ti dobri :?

vidim, ze som sa tu snazil na dvoch stranach uplne zbytocne
He who lies dead but dreaming. He who lies waiting under the waters, ever seeking entrance into the world of the living, so The Ancient Ones may rule the Earth once more.
"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn."
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: zamykanie tem

Príspevok od používateľa RP »

cthulhu napísal:prepac, ale za nekonfliktne by som to povazoval, keby ste hned nelockovali thready bez moznosti vyjadrenia sa ostatnych.
takisto, mohli o rozhodnuti rozposielat reklamy cez SS vediet aj moderatori (a nie robit vsetko za jejich chrbtom), alebo taku moznost oznamit (alebo SS oznacit, ako tu uz padol navrh)

cize teraz som ja ten zly, ktory poukazuje na nedostatky a chyby, a vy ste vsetci ti dobri :?
Nie, ludia tu pracuju zadarmo, a robia aj chyby. Toto ale nepovazujem za chybu, toto je normalny Direct mail.

To ze niektori su alergicky na akukolvek reklamu, to je ina vec, ktora ale s nami nema vela spolocneho. Toto bol prvy Direct mail u nas - inde su to viacere za jediny tyzden, tiez neoznacene a tiez od userov. Takze, bude to asi len tym, ze ste na tomto fore rozmanani luxusom aky ponuka HBO voci inym TV, ale donekonecna sa takto neda (sami vidite, server nestiha atd.). A HBO to nerobi preto ze ho vlastni komunisticka strana, ze :D
Používateľov profilový obrázok
cthulhu
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Budmerice

Re: zamykanie tem

Príspevok od používateľa cthulhu »

v poriadku, ved nikto nie je dokonaly

jedine co ma zaujimalo, bolo to, ze som chcel debatu o tom, komu z uzivatelov to vadilo, a kolkych ta SS zmiatla, a povazovali to za spam.

sam vidis, kam sa to az dostalo

ja dakujem za tvoj cas straveny odpovedanim na moje dotazy, dalej to myslim nebudeme natahovat.

BTW: predpokladam, ze SS co mi teraz zacali chodit od r.b.class mam povazovat za zaplatenu reklamu, alebo... ? ( zeby sposob odplaty? )
Naposledy upravil/-a cthulhu v Št 03. Dec, 2009, 11:56, upravené celkom 1 krát.
He who lies dead but dreaming. He who lies waiting under the waters, ever seeking entrance into the world of the living, so The Ancient Ones may rule the Earth once more.
"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn."
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: zamykanie tem

Príspevok od používateľa RP »

cthulhu napísal:v poriadku, ved nikto nie je dokonaly

jedine co ma zaujimalo, bolo to, ze som chcel debatu o tom, komu z uzivatelov to vadilo, a kolkych ta SS zmiatla, a povazovali to za spam.

sam vidis, kam sa to az dostalo

ja dakujem za tvoj cas straveny odpovedanim na moje dotazy, dalej to myslim nebudeme natahovat.

BTW: predpokladam, ze SS co mi teraz zacali chodit od r.b.class mam povazovat za zaplatenu reklamu, alebo... ? ( zeby sposob odplaty? )
Bezny uzivatel nemoze posielat spravu vsetkym registrovanym uzivatelom - to tu uz bolo spomenute. Takze pise len Tebe.
Co Ti pise a preco nevieme. SS su Vase sukromne spravy, do ktorych my nepozerame.

OK, LOCK.
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2751
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: zamykanie tem

Príspevok od používateľa Jerry »

Ja len dodam nieco ... Prisiel som dom z prace a precital som si tuto diskusiu celu ... Je mi z toho az zle, ako tu poniektori reaguju a ako sa spravaju ... Ludia uvedomte si konecne, ze mi niesme stranka so 10000€ primom mesacne. My potrebujeme platit server, platit ludi, ktori nam robia rozne clanky a ine veci, do ktorich malo kto z vas vidi. Vy len vidite, ze toto nejde, tamto sa zamklo, preco vyhral on a nie je atd. ... PREBERTE SA! Mame toho plne zuby uz, ako sa neustale niekto do nas obuva a snazi sa nas dodrbat za kazdu hovadinu. Tolko casu, co tu travime pre vas, by nikto iny nestracal ... Cize sa uvedomte uz konecne, co pisete a nerobte zo seba odvaznych hrdinov, ktory sa neboja pustit sa do adminov. To nie je vec odvahy, ale vec riesenia dolezitej veci! Keby ste radsej svoj volny cas stravili inak ako pisanim nezmyslov akych je tu na fore mnoho ... Chodte za frajerkou, ak nemate frajerku, chodte sa niekam dobre najset, alebo si zahrajte oblubenu hru, len uz nepiste sem veci ake som tu cital ... Ak mate niekto este nejaky problem, kludne sa na mna obratte na icq 295641998 alebo na mail Jerry@pc.sk ... Rad kazdemu poviem par teplych slov, co si o tom myslim ;)

Návrat na "Správy pre Administrátorov"