Darček pre priateľku..

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa NemesiS »

tak a máme to tu...opäť raz vianoce a rád by som potešil priateľku...len mi akosi dochádza predstavivosť..
nemáte nejaké tipy čo ste po minulé roky pokúpili priateľkám/manželkám/milenkám..a páčilo sa...cenová hranica tak max. 50€....
niečo čo by fakt potešilo, nie nejaké výstrelky a pod...
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa killswitch »

pokial mate dost spolocnych fotiek, tak napriklad by mohla potesit photobook ;-)
http://www.blurb.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa lezgy »

kup tempopastu kym ti ju nezatrhne jak mne moja :)
ja uz len chleba kupujem :)) :wallbash:
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa NemesiS »

lezgy napísal:kup tempopastu kym ti ju nezatrhne jak mne moja :)
ja uz len chleba kupujem :)) :wallbash:

už som len čakal kedy mi zahlásiš podobnú hovadinu :D:D:D

killswitch, fotobook nie je to pravé orechové, no díky za tip.
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3313
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Moju priateľku celkom potešili čižmy. Ale nedá sa to dať ako prekvapenie, ale myslím, že ako darček to neni špatné. Do 50€ sa v pohode zmestíš, napr. v Deichmann-e majú do tejto ceny mrte výber.

Ako druhé ma napadá dajaká retiazka, alebo prstienok (nemyslím zásnubný).
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa materik »

kabelka to spravi... :good:
(skus napisat GABO-vi, ci nejaku nema na sklade... a ked nie, tak nech posle nieco ine :D )
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa NemesiS »

neviem či som príliš náročný alebo čo, ale retiazky nemá rada a máme trošku plnšie lýtka čo je bráni v tom aby nosila čižmy...
a zrovna nová noctua NH-12 ju asi nepoteší :D:D:D:D

ale vďaka za tipy, postujte aj naďalej, myslím že nie som jediný komu sa táto téma zíde.
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa faugusztin »

Gabo ma uz aj blbosticky :)

http://www.tichepc.sk/USB-pencil-sharpe ... rg1=001032" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=pNhi8B4Sp4M" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa Krutibrko »

A nejaku vonavku?
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa NemesiS »

nechcem nič spojené s technikou/elektronikou...voňavka by bola fajn, len či sa človek trafí..vieš.
voňaviek je milión druhov, nemám páru či sa trafím..
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Vyber nieco, co sa tebe paci.... Alebo najlepsie bude, ak skontaktujes jej nejaku dobru kamaratku, ktora nevyzradi hned vsetko a poradis sa s nou... :)
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa zachary »

kupovať parfém je prúser - to, čo sa páči tebe, sa nemusí páčiť priateľke, takže ani osvedčené značky a konkrétne rady na ten-ktorý parfém nemusia pomôcť

záleží aj ako dlho ste spolu a čo sa priateľke páči/na čo je viac zameraná .. ja už v mojom dlhodobejšom vzťahu kupujem skôr praktické veci/čo sa jej zíde/použije/potrebuje, ale tak občas dostane aj plyšáka alebo nejakú somarinku :red:

takisto výber kabelky a pod. je subjektívny - čo sa páči tebe... veď to už poznáš :)
takže buď si spomeň, čo si niekedy priala, alebo nenápadne zisti čo potrebuje, alebo najjednoduchšie riešenie - choďte kúpiť darček spoločne, stratí sa síce čaro prekvapenia, ale aspoň nedostane niečo, čo nebude chcieť nosiť/používať (ach tie baby vyberavé :-D )
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa Gudas »

zachary napísal:ja už v mojom dlhodobejšom vzťahu kupujem skôr praktické veci/čo sa jej zíde/použije/potrebuje...
+1, presná trefa :)

Toť je fakt prúser - sú ale iba dve možnosti - kúpiť prekvapenie s neistou reakciou a možným "sklamaním", alebo kúpiť niečo spolu bez prekvapenia. Ja som to tento rok riskol a kúpil som prekvapenie, uvidíme ako to dopadne...mám ale mierne plus už teraz, keďže je to z časti ružové :laugh:

Ale ak je kočka dostatočne šikovná a ty dostatočne vnímavý, dá ti nenápadne najavo čo by asi chcela, buď pri behaní po meste, browsovaní po e-shopoch kvôli darčeku pre sestru a pod...
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa Scorp »

- čokoľvek, čo sa ligoce, swaro a striebro, cena od 20€ do nevidím, zlato dnes nefičí, platinu a biele zlato nerozoznajú od lešteného plechu
- čokoľvek, čo vonia a stojí to > 50€, keď do sklenenej prudko luxusnej fľaštičky dáš Brisehajzelvôňu, bude nádherná
- čokoľvek, čo má veľké oči, je to chlpaté a mäkké, čím väčšie, tým lepšie, musíš checknúť jej detstvo, či je na mačky, alebo má nejakú obľúbenú rozprávku, či inú úchylku
- čokoľvek, čo chutí ako čokoláda, pričom je jedno ako to vyzerá
- čokoľvek, čo možno zaradiť medzi iné p!čov!ny, prádlo, ponožky, šaty a bla bla

možno má nejaký detský sen, že červené lietadlo, to ale musíš vedieť ty
všeobecne platí, že čím menej sa to páči tebe, tým viac tým bude nadšená ona
samo nič nepokazíš, ak skúsiš zbaliť jej kamarátku tak, že ju vylákaš nakupovať darčeky pre svoju...
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Darček pre priateľku..

Príspevok od používateľa NemesiS »

práve preto nechcem riskovať nič na štýl kabelka a parfém..
zopár tipov už mám, ale chcel som aj nejaké nápady zvonka...možno by ma osvietilo :D


scorp, už som len čakal kedy tu niečo práskneš :D:D:D
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω

Návrat na "Debata o všetkom"