facebook - ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
rimans
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 349
Dátum registrácie: Po 04. Aug, 2008, 23:32
Bydlisko: Banska Bystrica

facebook - ?

Príspevok od používateľa rimans »

zdrar chlapi. Neviete my nahodou pomoct ?

chcem docielit aby moj profil bolo mozne prezriet ako "facebook.com/nieco" a ani za :x to neviem najst v nastaveniach

hram sa stym uz 2dni no nejak :red:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Snake »

Settings > Account Settings > Username





.
Používateľov profilový obrázok
Danix64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1130
Dátum registrácie: Po 12. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice (04011)

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Danix64 »

alebo pre facebook v SK: Nastavenia > Nastavenia účtu > Používateľské meno
píše, že dá sa to zmeniť iba raz a vyžaduje to overenie cez mobil (pošle vám to sms s kódom)
Používateľov profilový obrázok
rimans
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 349
Dátum registrácie: Po 04. Aug, 2008, 23:32
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa rimans »

diky obom ;)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nemate niekto ponatia ako nastavit aby mnou vytvorena strank,ktora ma fanuskov,odosielala im upozornenia na to ze tam davam nieco na nastenku? rovnako niekto komentuje nieco na nastenke a mna ako adminovy nepride ziadne upozornenie..WTF..
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa 1adad1 »

musis dat na to co si napisal paci sa mi to
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

no asi hej..:)

kksa,hlavna vec ze ked tam ja nieco komentujem tak to vidim hned..boa
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa jackhammer »

votriem sa aj ja tuto,ze je toto blud?
http://www.facebook.com/home.php#!/page ... 2820741075

kto nechce ist na fb text je v spojleri,mne to pride ako cisty odrb na ludi,len aby sa zasa vytvorila velka skupina,co mu aj vychadza,kedze pan hlavny administrator neuviedol ani meno,je uz prva podozriva vec,potom postup akym sa ma tomu predist a samozrejme automaticke vymazavanie aj ked neaktivnych uctov...mne to ako je fuk,ale uz som pocul od par ludi ze sa budu vymazavat ucty a chcel by som aspon par mojich priatelov upozornit na tento blud,ale chcel by som pocut aj vas nazor..

Spoiler: ukázať
Vopred by som chcel poďakovať všetkým uživateľom, že využívate naše služby na facebooku. Teraz mi dovoľte, aby som sa predstavil. Som hlavný administrátor facebooku pre Slovenskú republiku. Vytvoril som túto stránku pre nastávajúce zmeny na facebooku. Rovnako tak ako je táto stránka, sú vytvorené rovnaké stránky v každom štáte.

Tieto stránky majú za účel odstrániť neaktívne účty a zároveň upgradovať váš užívateľský profil na verziu API 1.3.1. Užívateľské účty bez tejto vylepšenej verzie nebudú už na facebooku fungovať a zároveň budú odstránené spoločne s neaktívnymi účtami. Facebook sa stal natoľko populárny, že sa začal spomaľovať a občas trpí aj krátkodobými výpadkami. Hlavnými problémami sú neaktívne používateľské účty. U neaktívnych profilov musí servery neustále kontrolovať, či u nich nenastal nejaký problém, pretože by potom mali byť používané. To má za následok nadmerných výkonov serverov a tým pádom sa potom celý facebook spomaľuje a občas trpia aj výpadkami niektorých funkcií. V určitých hodinách sú servery týmito problémami priamo až zahltené a nastávajú problémy. Preto sme sa museli uchýliť k razantným krokom.

Na tejto stránke je zároveň nainštalovaná aplikácia, ktorá vám vykoná upgrade na vylepšenú verziu API 1.3.1. Všetkým ľuďom v Slovenskej republike do niekoľkých dní bude doručená táto stránka, kde sa musí stať fanúšikom a upozorniť ďalších priateľov. Akonáhle sa odmietne stať fanúšikom či rozoslať pozvánky svojim priateľom, aplikácia jeho profil označí a bude odstránený spolu s neaktívnymi účtami.


Je nutné dodržať presný postup!

1. Štát sa fanúšikom tejto stránky
2. Poslať pozvánku všetkým Vašim priateľom

Akonáhle sa stanete fanúšikom tejto stránky (kliknúť na "To sa mi páči"), kliknite naľavo pod profilovou fotkou na "Navrhnúť priateľom" a potom sa vám zobrazí okienko s priateľmi, ktorým pošlite pozvánku, skopírujte si tento kód (nižšie) do webovej adresy (tam kde píšete http://www.facebook.com) a stlačte Enter. Všetci vaši priatelia budú za okamih označení. Potom už len kliknete na "zaslať pozvánky". Ak by to snáď nefungovalo, je nutné označiť všetky Vaše fanúšikov ručne.

Skopírovať tento kód namiesto webovej adresy:

javascript: Elms = document.getElementById ('friends'). getElementsByTagName ('li'); for (var fid in Elms) (if (typeof Elms [fid] === 'object') (fs.click (Elms [fid ]);}}



Po rozoslaní pozvánok vašim priateľom sa vám cez našu aplikáciu spustí upgrade na verziu API 1.3.1. Nejedná sa o žiadne viditeľné zmeny, ide iba o rýchlejšie spracovanie dát na vašom profile. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a veríme, že aj naďalej budete využívať služby spoločnosti Facebook. Sme tu pre vás.
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa yesper »

Skus hadat, dufam ze si uz preventivne poslal kazdemu pozvanku :D
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa jackhammer »

keby som poslal tak tu nepisem
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa yesper »

takych skupin uz bola kopa, neviem co riesis
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa jackhammer »

pocuvaj ja som tu neprisiel spamovat,nechapem co utocis na mna,napis svoj nazor na otazku a to mi staci,vdaka
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa yesper »

neutocim, ale je to blbost a prisiel si na to aj sam...dufam ze zajtra tam najdem polovicu priatelov
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa jackhammer »

Dakujem
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

hlavny admin pre slovensko,zmeny prebehnu nepozorovane :D
mna by zaujimalo aku reklamu im tam potom linkuju

Návrat na "Debata o všetkom"