GMA 500

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
Juri1990
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: Po 01. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, vek 23

GMA 500

Príspevok od používateľa Juri1990 »

Zdravím, mám netbook(Dell 1010) a neplánoval som na ňom hrať, no bol som u spolužiaka a chceli sme si traja len tak zahrať CSko a viem, že takéto veci by to malo ešte zvládnuť, tak som nainštaloval hru, potom ešte directx9.0c a spustil som to, ale hneď mi to hodilo chybu s videom, ktorú som odklikol a išlo to, no vykresľovanie mi išlo nastaviť iba Software, pri ktorom mi to trochu sekalo a D3D pri ktorom to sekalo ešte viac. Na ostatných počítačoch bolo nastavené OpenGL pri ktorom mi to však vyhodilo tú chybu čo na začiatku. Konkrétne znie, že tento mód nie je podporovaný. Neviete čo mi chýba(dúfam, že iba ovládač)?
I keď možno som práve našiel patch pre grafický akcelerátor "GMA500 for XP", kde spomínajú práve openGL, inak to je ten open-source braček directx?
Naposledy upravil/-a Juri1990 v Pi 05. Feb, 2010, 23:10, upravené celkom 1 krát.
CPU: Xeon E3-1231 v3| MB: GIGABYTE Z97-D3H| RAM: Crucial 2x4 GB DDR3 1600 MHz CL9 | VGA: stará záloha| PSU: EVGA 600B
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Grafika na netbooku

Príspevok od používateľa Reinok »

Vôbec je blbosť púšťať na tom hry....to nemá silu poriadne na 2D, nietož na CS....
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Juri1990
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: Po 01. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, vek 23

Re: Grafika na netbooku

Príspevok od používateľa Juri1990 »

Ako kamarátka má MSI wind a máme odskúšané, že niečo tam ide, takže cs to zvládne v pohode a zas to nie je vôbec také slabé, 2D úplne všetko v pohode, len to openGL mi stále nejde.
CPU: Xeon E3-1231 v3| MB: GIGABYTE Z97-D3H| RAM: Crucial 2x4 GB DDR3 1600 MHz CL9 | VGA: stará záloha| PSU: EVGA 600B

Návrat na "Ovládače a BIOSy"