Odpalene RAM???

Sekcia o pamätiach a pamäťových moduloch (DDR SDRAM, RDRAM, ...)
Používateľov profilový obrázok
Tom2871989
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1567
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Neverice

Odpalene RAM???

Príspevok od používateľa Tom2871989 »

Nazdar mam taky problem pred rokom som si kupil tieto RAM http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=11663986" onclick="window.open(this.href);return false; a kedze som chcel hrat MFS X na plnej grafike (stale mi hra na plnej grafike padala a vypisovalo to nedostatok RAM) tak som si kupil dalsie 4GB presne take iste aj preto (vlastne je to tak 75% preco som ich kupil) ze upravujem mapy do jednej hry a na 4GB bol ten program dost spomaleny (vsetko sa vyriesilo tymi dalsimi 4GB). No pred tyzdnom mi zamrzol comp ked som ho resetol najskor som si nic nevsimol len trochu neskor som si vsimol ze mam nejako vela miesta na C (odrazu) a malo na D tak som dal vlastnosti vsetkych priecinkov na C a trochu ma zarazilo ked ich velkost bola vacsia ako ukazovalo vo vlastnostiach disku zabrate miesto a aj to ze to vypisuje ze sietovka a zvukovka nepracuje no pritom som bol na nete a hrala mi hudba :? a potom mi padla mozilla (tym som zistil ze su vadne RAM to mi robi vzdy ked su pri taktovani RAM nestabilne ale len trochu tak ze prejdu pri teste stability) tak som pustil memtest a moj predpoklad sa potvrdil tak som zacal skusat po jednom nasiel som jeden modul co stale hadzal chyby ostatne 3 boli OK no dnes som to chcel otestovat znovu aby som si bol na istom pred RMA no zrazu vsetky moduli su podla memtestu OK len ked tam dam viac ako 4GB chybne ukazuje miesto na disku (nemoze to byt doskou alebo windowsom???)

dik za kazdu radu


EDIT: takze problem sa vyriesil (asi sam) uz neubera z D a nepridava C (robil to iba jeden modul (ten co nepresiel ani memtestom prvy krat) ale teraz to nerobi ani jeden) moj HW ma asi nejaku schopnost samoregeneracie (to s tym memtestom) lebo taketo veci ze nieco nejde a po par vybratiach a vrateniach uz ide (pritom problem nenastal po vybrati) sa mi uz par krat staly no nic hadam sa to uz nebude opakovat

Návrat na "Pamäte RAM"