kupa hodiniek

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

kupa hodiniek

Príspevok od používateľa miso2911 »

co poviete na tieto hodinky? http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0547569024" onclick="window.open(this.href);return false;

tu je presny popis http://www.wenger.ch/gst-78239" onclick="window.open(this.href);return false;

ja neviem nevyznam sa moc do hodiniek len som si tak kukal eshopy a tieto mi padli do oka a zdaju sa byt celkom dobre a na tom ebay v prepocte len za 170€ co v nasich obchodoch vyjdu dva krat tak draho, kamarat je akurat v amerike a ten by mi ich mohol donies sem na slovensko za dva mesiace je tu, ako je to potom so zarukou kebyze ich kupim na tom ebay?
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa GABO »

Ja len toľko k tomu aby si potom nezistil, že sú to kvalitné kópie z Číny :). Už aj keď na hodinkách chcete šetriť to je fakt na hlavu, nezabúdaj, že ak chceš kvalitné hodinky v prvom rade musia byť pravé, nie nejaké kópie a musia mať pokrytie servisu na Slovensku, alebo ich chceš dať prípadne opraviť niekomu obyčajnému. Hlavne sa toto týka drahších hodiniek a značiek ako Breitling, Fortis...atď, atď....tam by si mal aj problém, že ak zistí oficiálny servis, že sú kradnuté tak ti ich už nevrátia :).

Hlavne si zisti čosi o tom predajcovi, ak to je ale oficiálne kupované kamošom niekde v zahraničí v oficiálnom obchode / predajcu tejto značke potom je tok OK.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa miso2911 »

toto pisu na ich stranke
Why Shop from us?
90 day money back guarantee.
Original manufacturer serial numbers on all watches.
All wrist watches come with warranty.
Brand new, Authentic, never worn watches.
Flat $4.95 shipping option for all orders under $150 (USA Customers).
Free shipping on every order over $150 (USA Customers).
Affordable international shipping options.
Over 150,000 satisfied customers. Check our rating.

takze hovoria ze vsetky hodinky su prave s originalnimi serial numbers tak teraz neviem vazne ale preco su tam take lacne a v podstate vsetky hodinky ked si kuknete na tej stranke http://www.nywatchstore.com/" onclick="window.open(this.href);return false; su o dost lacnejsie sami to tam pisu ...feedback na ebay ma 99,2%

a co poviete konkretne na tie hodinky? toto som nasiel o tej firme na nete:
Jde o kvalitní švýcarskou značku nabízející i levné a velmi slušivé hodinky – i když spíše sportovního vzezření.

Tak především je třeba upozornit, že i když má Wenger na logu napsáno „Since 1893″, tak v případě hodinek to není pravda a platí to pro armádní dodávky věcí jako nože, protože on je výrobcem těch legendárních červených nožíků se znakem helvétského kříže. Samotné hodinky dělá firma teprve zhruba 20 let s tím, že jejím největším trhem jsou USA, kde je prodává také pod značkou Swiss Military, and Swiss Sport. Takže s tou hodinářskou tradicí to není tak žhavé, nicméně hodinky dělá firma pěkné a používá do nich ETA/Valjoux strojky. A se zpracováním materiálu problémy nemá, jak zřejmo z těch armádních nožíků.
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa 1adad1 »

Hodinky jedine nove... A to co si dal vyzerali dost zensky... do 170€ kupis krajsie casio aj ked to nie je niaka zvucna znacka...
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa miso2911 »

a ty si myslis ze tu predava niekto pouzivane hodinky? :D ide len o to ze ci nie su nahodou fake, a asi si este nevidel zenske hodinky ked na ne hovoris ze su zenske, a urcite tu nekupim lepsie a krajsie hodinky za 170€ ked hentie tu stoja okolo 340€ :)
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

No, tak to by ma teda zaujímalo čo je na nich také drahé...vzhľadovo sú to podľa mňa podpriemerné hodinky a určite by som za ne také peniaze nedal...ale proti gustu..
Za polovičnú cenu mám slušné Casia, ktoré sa mi nosením stejne doničia rovnako ako hentie a po roku/dvoch si môžem s kľudným svedomím kúpiť nové..
Ale keď má niekto ako prioritu hodinky za 300€... :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa GABO »

Porovnávať baterkové Casio :) so švajčiarskym strojčekom v značke Wenger je naozaj nemiestne (nič v zlom). Práve tie bežné Casio Ti nosením rozbijem za polroka (škrabance a pod), kdežto pri hodinkách ktorých značka aj niečo znamená sa Ti to nestane (zafírové sklíčka, titan, naozaj kvalitné materiály...). Neviem nechce sa mi to tu všetko rozpisovať okolo hodiniek, ale jednoducho ten tvoj post je mimo :)...

http://www.wenger.ch/watches" onclick="window.open(this.href);return false;
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Pre mňa je mimo dať za hodinky 300€...za tie peniaze si viem predstaviť iné veci a nie hodinky...V Casiach mám baterku na 10 rokov, takže mi to úplne stačí, tých pár škrabancov čo na nich je...stále je to za tú cenu super..
A naozaj nemám v pláne mať jedny hodinky celý život...proste mi za 2-3 roky zovšednejú a pôjdem si kúpiť iné, takže mi hentie hodinky prídu naozaj len aby som sa mohol chváliť, že "ja mám hodinky bez bateriek, nedoškrábu sa atď.." :rolleyes:

Ale ako vravím, ak je to pre niekoho priorita a má na to, prosím...Obrázok Ja som len vyjadril svoj názor...peace :good:
Používateľov profilový obrázok
Malakh
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 193
Dátum registrácie: Po 07. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Martin

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa Malakh »

GABO napísal:Porovnávať baterkové Casio :) so švajčiarskym strojčekom v značke Wenger je naozaj nemiestne (nič v zlom). Práve tie bežné Casio Ti nosením rozbijem za polroka (škrabance a pod), kdežto pri hodinkách ktorých značka aj niečo znamená sa Ti to nestane (zafírové sklíčka, titan, naozaj kvalitné materiály...). Neviem nechce sa mi to tu všetko rozpisovať okolo hodiniek, ale jednoducho ten tvoj post je mimo :)...

http://www.wenger.ch/watches" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam bezne casio 3 rok a zatial sa mi ich nepodarilo rozbit, a to ich nesetrim. Jedine co mi fakt chyba je to zafirove sklicko (kombinaciu zafir a titanium radu som vtedy nenasiel) ,puzdro a remienok je kovovy a tvari sa ze este hodnu chvilu podrzi, neviem ci je to naozaj titan ale fakt je , ze maju polovicnu vahu bratovych kalsickych kovovych casii.
Používateľov profilový obrázok
kanec1111
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 220
Dátum registrácie: So 20. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trenčín (NR, PU)

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa kanec1111 »

Ja som si prednedávnom kúpil CASIO: (podobné ako v linku)
http://www.alza.sk/casio-wave-ceptor-ra ... 118912.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

rozhodoval som sa medzi Adidas v podobnej cene a týmito, nemenil by som .. jediné čo mi vadí je že na niektorých miestach je použitý plast avšak má to aj svetlejšiu stránku a to nižšiu hmotnosť, a trefa do čierneho bolo že má príjem signálu presného času (vysielač je niekde pri Frankfurte v DE), a solárny článok s akumulátorom, sú to drobnosti ale čo sa týka funkcií sú vymakané. A ďaľšie plus je že má "zapustené" a zaoblené tlačídlá ktoré neobťažujú pri zohnutom zápästí.

a keď tak by som menil za nejaký lepší model s tými istými funkciami.
napr.: http://www.casio-eshop.sk/product/wva-m ... casio-109/" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S.:
Ešte jedna vec ma napadla a to že pri tme alebo veľmi nízkom osvetlení sa automaticky vypne display pre úsporu energie. A čo sa týka energie, akumulátor vydrží cca 2 mesiace (v prípade keby boli v úplnej tme). Nabíjanie trvá cca 10min. pri priamom slnečnom žiarení a cca 2hod. v bežnej prevádzke (počas dňa v kancelárii). Má indikátor stavu batérie ... atď.
CPU: i7 920 2,66 @ 3,6GHz + Xigmatek S1283 Red Scorpion MB: ASUS P6T RAM: 3x2G Kingston 1600MHz CL8 @ 1450MHz CL7 1.65V GPU: Sapphire 7870 2Gb Dual-X GHz edition SSD: Corsair F120 HDD: WD6400AAKS 640Gb/16Mb DVD-RW: NEC Optiarc 16x SATA2 CASE: Coolermaster CM-690 PSU: Corsair HX520 LCD: ASUS 22" vw222s 2ms
ANONYM_a7

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nebudem zakladat new vlakno a spytam sa tu.

Vie nejaky fajnsmeker poradit nejake oldschool RETRO style hodinky?Proste bezny dizajn ziadne moderne sracky a podobne.Najlepsie kozenny remienok svetlohnedej farby ;)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa quicky »

ja som uz asi 2mesiace hladal hodinky pre seba,mal som limit 400e, najskor som chcel z ebay / amazon,sak polovicne ceny oproti kamennym obchodom,ale nakoniec predsalen som si radsej doplatil a mal poriadnu zaruku a servis tu a nei v cine+ktovie co vlastne poslu,dnes su faky na nerozoznanie ...
skoncil som pri znacke Haurex ,made in italy ,vonavucky kozeny remienok atd,300e a max spokojnost :)

2brosklowski : popozeraj sa po znacke Haurex, mali jedny fakt krasne hodiny s bledokozenym remienkom :) nitra mlyny :P prip net
water1

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa water1 »

A co si myslis,co si tu kupil za dvojnasobnu cenu?To iste!!!Poznam velmi dobre obchodnikov na Slovensku,hlavne velkoobchody.....Pod 100% rabat nejdu!!!!
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa miso2911 »

ty sa radsej nauc co je to rabat lebo si to nejak pleties :D
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: kupa hodiniek

Príspevok od používateľa quicky »

on vie ,nechajte ho :D

Návrat na "Debata o všetkom"