Chyba merania GPU-Z?

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
popo666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 951
Dátum registrácie: Pi 07. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom + Bratislava

Chyba merania GPU-Z?

Príspevok od používateľa popo666 »

Mam notebook v podpise a 2 grafiky, integrovanu a diskretnu Ati 3470, mozem medzi nimi prepinat podla toho, ci treba vykon, alebo mobilita a dlha vydrz. KEd pustim GPU-Z alebo hociaky iny tool, vypise mi polovicne frekvencie, ake su udavane vyrobcom pre RAMku a GPU. Pre ramku rozumiem polovicnej hodnote, su to DDR, ale preco ukazuje polovicnu frekvenciu udavanu ako odporucanu. Nechcem sa hrat s taktom, kym nepridem na to, cim je to sposobene. Pri takejto karte je tazko aj zistit 3Dmarkom, ako je na tom, takze si necham poradit od vas. Este aj typ RAMky zle detekuje.
Preto som sa do toho zadival, lebo obcas s kamaratmi zahrame DOTu a na 1920*1200 (nastavene rozlisenie v registroch) mam taky lag, ze to je nehratelne, musim ist na 1440*900 a aj tam je lag, ale da sa to hrat, kedze to je for fun a nie sutazne.
Pripajam screen: Obrázok
mokry PC:: CPU: 3770K @ 4.3GHz + EK Supreme HF * Laing DDC-1T * TOP XSPC Premium Laing DDC * Radiator EK Water Blocks EK-CoolStream XT || RAM: 2*8GB Kingston 1600MHz || MB: Asus P8Z77-V Pro/Thunderbolt || GPU: EAH5970 + EAH5970 @ CrossfireX + EK fullCover || SSD: Corsair GT3 120GB || PSU: Antec platinum 1300W || Mouse: Razer Lachesis || Keyboard: G11 || LCD: HP LP2475w
Používateľov profilový obrázok
QlimaxXx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 170
Dátum registrácie: Pi 03. Júl, 2009, 13:59
Bydlisko: Stará Ľubovńa

Re: Chyba merania GPU-Z?

Príspevok od používateľa QlimaxXx »

to iste sa rieši aj tu : http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... &sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
popo666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 951
Dátum registrácie: Pi 07. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom + Bratislava

Re: Chyba merania GPU-Z?

Príspevok od používateľa popo666 »

sorry, do hladania som dal T400 a GPUz a to mi ten prispevok nenaslo. Teda toto moze mod rovno vymazat, dakujem.
mokry PC:: CPU: 3770K @ 4.3GHz + EK Supreme HF * Laing DDC-1T * TOP XSPC Premium Laing DDC * Radiator EK Water Blocks EK-CoolStream XT || RAM: 2*8GB Kingston 1600MHz || MB: Asus P8Z77-V Pro/Thunderbolt || GPU: EAH5970 + EAH5970 @ CrossfireX + EK fullCover || SSD: Corsair GT3 120GB || PSU: Antec platinum 1300W || Mouse: Razer Lachesis || Keyboard: G11 || LCD: HP LP2475w

Návrat na "Grafické karty"