Arctic Cooling

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
Lacike
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Pi 21. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Jamník

Arctic Cooling

Príspevok od používateľa Lacike »

SOm s tych cennikov jelen.Moze niekto poradit vsetky chladice od Arctic Cooling na Socket A ktore vyuzivaju tie diery pri sockete 462? :)
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

http://www.tichepc.sk/products.php?ca_id=10&sc_id=118

socA je uz stary a mrtvy, cize najlepsou volbou od AC je cooper lite, nic lepsieho od AC nezozenies na ten socket...
Používateľov profilový obrázok
Lacike
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Pi 21. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Jamník

Príspevok od používateľa Lacike »

Takze nic velke ako freezer na sockat A nie je?
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

nie, bohuzial... ak chces nieco vacsie budes musiet zvolit ineho vyrobcu, ale musis mat montazne otvory na doske, aby ti neutrhlo socket ked tam das nejaky velky tazky chladic...
Naposledy upravil/-a erik v St 28. Dec, 2005, 14:03, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

KeD bol socket A jediny socket AMD tak artic ani poriadne vetraky nevyrabal. Boli sice velmi tiche uz vtej dobe, ale chladili slabo. Medzi najlepsie vtedy patrili Zalmany niektore modely Thermaltake alebo Spire.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
Lacike
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Pi 21. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Jamník

Príspevok od používateľa Lacike »

Spire no to ani nepoznam.Zalman ma prilis drahe chladice a niekedy je problem ich namontovat ak doska nema dost miesta okolo patice.Vyhoda je ze pretekajuci vzduch cez rebra zalmanov chladi aj ine komponenty.Takze AC uz asi nic.Co uz.Ako sa da zrusit tema.Nech to nezavadzia. :?
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

temu mozu zrusit len admini alebo moderatori... btw, zalmana kupis noveho za cca 800 sk co nie je az tak moc, len aby sa ti zmestil na dosku...
Používateľov profilový obrázok
Lacike
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Pi 21. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Jamník

Príspevok od používateľa Lacike »

Napis mi konkretne ktory typ zalmana tolko stoji.Chcem TT Volcano 12,ale akosi ho nikde v obchodoch nemozem najst? :?
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

taka mala otazocka... ide ti hlavne o vykon alebo o ticho? alebo aj aj?

zalman 7000B AlCu
Používateľov profilový obrázok
Lacike
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Pi 21. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Jamník

Príspevok od používateľa Lacike »

AJ AJ.Inac je tam o nom napisane: Chladic je vo verzii BULK a je urceny vyhradne pre procesory AMD socket 754 / 939 a 940.Takze?AJ tower 112 je super,ale ta cena. :cry:
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

no mali by k tomu byt aj dalsie spony na ine sockety... to sa uz musis spytat Gaba... TT 112 je fayn, az na cenu a vahu... vazi cez kilo, to uz je fakt vela... aku mas dosku? mas montazne otvory?
Používateľov profilový obrázok
Lacike
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Pi 21. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Jamník

Príspevok od používateľa Lacike »

Takto,este len idem kupit,ma aj montazne diery okolo patice.ASUS A7N8X-E Deluxe.Potrebujem nejake PC na filmy a MP3 a tak:Vies ale aky by som bol overclocker keby som nepretaktoval aj to. :lol:
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Lacike napísal:AJ AJ.Inac je tam o nom napisane: Chladic je vo verzii BULK a je urceny vyhradne pre procesory AMD socket 754 / 939 a 940
ak to patrilo k zalmanovi 7000B tak je to pi*ovina bo ho mam aj ja...vid podpis :wink:
Používateľov profilový obrázok
Lacike
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Pi 21. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Jamník

Príspevok od používateľa Lacike »

JA som len klikol na ten odkaz co mi dal a tak to tam stalo cierne na zelenom.OK?
Používateľov profilový obrázok
Ledy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 366
Dátum registrácie: Po 11. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Kalná nad Hronom, Dlhá 11

Príspevok od používateľa Ledy »

Lacike napísal:JA som len klikol na ten odkaz co mi dal a tak to tam stalo cierne na zelenom.OK?
Pozri Lacike, pokial nejdes taktit tak ti to je jedno aky tam das chladic. Osobne som mal aj Volcano 12 a teraz mam to co som aj orecenzoval. Zalmany su skor tiche ako vykonne chladice. Urcite lepsie ako box, ale ovela viac ti helfne dobre vetrana bedna ako supervykonny chladic.

Inac kde chces zohnat tu dosku? V obchodoch a velkoskladoch uz nikde neni, snaD iba spod ruky.
CPU: C2D Q8300@2500Mhz MB: ASUS Rampage Formula RAM: ADATA 2x2GB 1066MHz 5-5-5-15 VGA: Sapphire 4870X2 HDD: 2x320GB WD YS-series Mouse: Razer Copperhead Keyboard: Saitek Eclipse Monitor: IBM Thinkvision C190 Audio: Creative S750 7.1 PSU: Fortron Everest 800W

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"