Slovenskí mobilný operatori.... co vy nanich?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

u akeho ste operatora?

orange
26
32%
t-mobile
22
27%
O2
28
35%
nemam mobil
0
Žiadne hlasovania
radsej poslem holuba ako sa nehat vykoristovat
5
6%
 
Celkom hlasov: 81

Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Slovenskí mobilný operatori.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa HellAngel »

piste sem skusenosti, nazory na nasich mobilnych operatorov, ich sluzby a ich praktiky.
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Mal som O2- spokojny som bol ale len ciastocne.Doedy som pisal len sms (zvladal som okolo 300 mesacne) dalo sa to ale jakmile sa k tomu pridalo aj telefonovanie, nestihal som dobijat kredit.

Teraz mam T.Mobile. Mam pausal 40 minut + 1,5gb data+ 400 sms . to vsetko za 20€ . S tymto pausalom som nadmieru spokojny, 350sms mesacne napisem, data sa hodia vzdy minuty sa mi podari skoro vzdy vtesnat pod 50minut. vtedy platim cca 22,50.

Co sa tyka pokrytia, mam vyhradu k tomu ze T.mobile uz ignoruje porkytie pomocou EDGe a ked ma dana logalita pokrytie gprs nie vzdy sa da chytit edge signal. 3G pokrytie je skvele, internet velmi rychly.Treba mat na to vsak 3g fon ;)

V TO v T-mobile je strasne namakany typek ktory ma vsetky ich programy akcie a vecicky ohladne pausalov v malicku cize ziaden hlupak, fakt odbornik. Nemam si preco stazovat :-)
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa STENLY »

neesemeskujem a telefonujem veľmi málo... preto používam O2... do siete 2 SKK/min., do inej siete 4 SKK/min.
mám problém minúť kredit za 3 mesiace... a toto ma hnevá... mal som preto T-Mobile, pretože tam sa dobíjalo min. každých 6 mesiacov, no odkedy to zrušili, prešiel som do O2 :)
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa MBG »

Orange, Orange a vždy len Orange.

Prečo ? Prístup k zákazníkovi, podpora, ceny...mali sme niekoľko ešte vtedy Eurotelov, nikdy viac. S Orangom, mám len a len dobrí skúsenosti, vlastne vo všetko (dokonca mi vyreklamovali telefóny ktoré vôbec nemuseli). Čiže nemám dôvod meniť, a vždy sa len teším kedy mi skonči paušál a akú akciu na mňa zase nachystajú (a samozrejme fón k tomu).

PS: a mám aj O2 kartu, ale to len kvôli tým čo majú O2 (z ľudí ktorým reálne a často volám asi traja) a raz za 2 mesiace ju vytiahnem, nech môžeme volať neobmezene za 12 Sk :).
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa HellAngel »

waw. Tak takeho typka by to asi chcelo vsade. u nas v t-mobile mam hroznu skusenost. My sme tam mali 2 baby ale tie boli total vymlete. necakam ze budu mat nejako nastudovane funcke telefonov ktorych ponukaju, ale ni nemali prehlad ani o akciach a ponukach. Sme tam boli ze si ide segra aktivovat nejaku vec co videla na nete. Prisla tam a tie 2 sa tvarili jak keby tam boli za trest a ked im povedala o danej akcii tak na nu cumeli ako tela na nove vrata.

Osobne si myslim ze pokial clovek si chce nieco aktivovat a davat im viacej penazi tka su maximalne ustretovy, ale ak chce po nich clovek nieco kde by usetril tak by vas najradsej vyhodili dverami von.

ja mam pausal 100, 1 gb dat a este sms aktivovane ci co to mam. Platim cca 30-40€ mesacne. Prisla ponuka pausal snov, nevenoval som jej pozornost. Teraz som sa na nu zacal viacej pozerat lebo uz tolko netelefonujem a viacmenej vyuzivam mobilny internet. Do konca pausalu mi ostavalo pol roka, ale tak ked som si vyskladal pausal 40 minut+ 1gb dat + sms tak by ma vyslo mesacne platit 15€ bez telefonu alebo 20€ s telefonom. Reku ok, telefony si aj tak upujem kazdu chvilu tak nepotrebujem. usetrim 15€ Tak volam na linku ze ci si mozem po telefone zmenit pausal (na vyzsi sa zmenit po telefone da), pani mi povedala ze na ten pausal co chcem nemozem mat lebo sa to neda zmenit. Ok, idem do predajne Orange. Dokopy po 10 minutach sme sa tiez dopatrali ze sa to zmenit neda. Pitam sa preajcu ze ci je vobec nejaka moznost to zmenit, tak po chvilke citania prisiel na to ze ani ked zaplatim 60€ tak mozem stornovat pausal a zalozit si novy. To mi padla sanka. Vravim mu ze smo tam cca 10 rok, nikdy som nemal problem s platenim ani nic podobne a pausaly som tiez nemal najmensie takze sompohodovy verny klient co platil vzdy ako mal, a koniec koncov ja nechcem odist ale iba zmenit pausal. odpoved bola nejde to. Nasraty som podakoval a povedal som si, toto mas za 10 rokov stravenych u tychto orange, ziadnu vyhodu ani nic. Som len uplne meso , ktore im je dobre iba ked tam idem predlzit pausal alebo si aktivovat nejaku sluzbu za ktoru zhrabnu peniaze. Vravim si ze keby som bol 10 rokov u t-mobile by smo mal vernostnych bodov jak koza bobkov a aspon ten telefon by som mal odaco lacnejsi. Skoda ze to O2 nema to pokrytie lepsie :smutny:
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

bagi zabudol si dodat ze si nieco ako "zlaty zakaznik" ver mi ze ku vsetkym sa tak nespravaju :-)

... k tomu typkovi v Tmobile, kukal som jak kok ked zobral moje blackberry a zacal tam machrovat s nastaveniami :) ked som vosiel do predajne s BB vacsina zamestnancov sa sli schovat dozadu :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa Wizik »

Mal som T-mobile, ale hrozne veľa som platil (na študenta), od 30€ vyššie. Mal som 100 minút, žiadne sms, žiadny internet.

Prešiel som do O2, mám 100 minút, žiadne SMS a neobmedzený internet v mobile. Platím okolo 18€ mesačne, keď som bol na začiatku Augusta 8 dní v Chorvátsku a sem tam som volal a každý deň písal 1-3 sms, tak som mal účet 22€. Zatiaľ som nadpriemerne spokojný.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8163
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa ericc64 »

Z Orange do O2 ... V orange som mal blby pausal 60min za 15€ ... Ci som to prevolal ci nie ,, stale 15€ ...

Momentlane kolko si prevolam, tolko si zaplatim .... Som max. spokojny s O2 ...
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ??? SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: ??? RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter[/spoiler]
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1654
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa MaxMan »

Ja mam Orange uz niekolko rokov. Vacsinou som spokojny. Problemy boli vzdy len pri skonceni pausalu (asi som vzdy natrafil na "inteligentov" a potom to tak dopadne.
Mesacne pretelefonujem od 30 do 50 minut. SMS tak 2 za rok :D Data nepotrebujem. Mesacne platim cca 3-4€

Druhu SIMku mam O2, ale tu som uz zamrazil, nakolko mam u Orange dostatok minut. Asi 2 roky dozadu som vsak vyuzival O2 vo velkom - najlacnejsie volanie toho casu.
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
Borec
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice (19)

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa Borec »

Pomaranč. Či je dobrý, či zlý, to fakt neviem. Iných operátorov som nemal :D
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa Timeshifter »

HellAngel napísal:...
Neviem ako ty, ale ja som si bez problémov vedel po konci viazanosti zmeniť paušál na aký som chcel... (zmenil som si na nižší)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa HellAngel »

Shifter: ak si dobre cital tak ja som chcel zmenu pausal urobit ked som mal 6 mesiacov do skoncenia. Uz ked to ide len s poplatkom, tak by som cakal ze za roky stravene u nich dostanem aspon nejaku zlavu. nekoncil som pausal z dovodu odchodu ale vyskladania pre mna vhodnejsieho pausalu.
NB: Asus ROG Strix G16
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ja som u T-Mob od zaciatku, v momente ked som bral poslednu viazanost tak to boli najlepsie ponuky (Relax 60 so 120 minutami a zlavnenou cenou, 2+2GB RI data so zdielanim s mobilom), platim ~30e. Problemom je, ze ak nie som v BA tak aj tak nemam HSDPA, iba GPRS/EDGE (=uroven O2), podla statistik z posledneho roka mam spotrebu tak na urovni 25 minut + 15 SMS + ~400MB dat... Prihliadnuc na to by som u O2 platil asi 10 euro aj s internetom.

Teda u mna ide iba o cakanie kym mi skonci pausal (maj buduceho roka) a zdrham od T-Mobile... ani nie tak kvoli tomu ze by boli zli, ale mojmu pouzivaniu ponuka O2 vyhovuje viac. :-)
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa jaffar »

Ešte furt Orange, napriek tomu, že už snáď rok sa chystám prejsť na O2, pomaranč mi totálne nevyhovuje prístupom. Navyše volám málo (pol, 3/4 hodina mesačne asi) a platím v Orange pekelne veľa, tu budem mať za rovnakú cenu k tomu aj internet.

Inak prosím Vás, preboha, opravte niekto tie hrúbky v nadpise, veď sa na to nedá pozerať :OO=
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Slovensky mobilny operatory.... co vy nanich?

Príspevok od používateľa Jeremi »

Ja som asi 6 rokov bol u Orange potom som zohnal kupon v T-Mobile na 50% zlavu na cele 2roky na pausal tak som ju vyuzil teraz som u nich 4 rok za 6 mesiacov mi konci viazanost po jej skonceni prechadzam na O2. U O2 len dufam ze vyriešia pokrytie. U T-Mobilu teraz platim 35€ mesacne a mam 150 min 1 GB dat u O2 by som zaplatil asi o 10 eur menej
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro

Návrat na "Debata o všetkom"