batoh na DSLR

Všetko o digitálnych fotoaparátoch, fotkách, problémoch s nimi ...
Používateľov profilový obrázok
xvalky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 487
Dátum registrácie: Ne 06. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Snina

batoh na DSLR

Príspevok od používateľa xvalky »

potreboval by som poradit s nakupom batohu na DSLR. momentalne mam tasku Lowepro - Nova 160AW. mam tam napchaty nikon d90 s objektivom, externy blesk, dalsi objektiv, nabijacku, cistiacu sadu, nejake kable, citacku a podobne blbosti. sedi to tam celkom pekne, ale pri nejakej turistike to nosit aj s batohom je celkom fuska a to zatial nemam stativ. preto hladam nejaky batoh, kde by som to vsetko mohol dat a mal navyse miesto na netbook a dalsie drobnosti, ako nejake jedlo, termosku, no hluposti... neviem kde by som si ho mohol pozriet nazivo a ak aj ano, tak by som to mal zrejme daleko...
nieco som nasiel, ale urcite to uz predomnou niekto riesil, tak by mi vedel poradit.
zatial je mojim favoritom Kata KT D-3N1-33:
http://cgi.ebay.com/Kata-KT-D-3N1-33-3- ... 255c4f09c8
paci sa mi na nom to, ze sa da zozadu nastrkat NB, z predu je pristup k vsetkym foto veciam a z boku je rychly pristup iba k fotaku, kludne aj za chodze. akurat "kapsu" na stativ je nutne dokupit osobitne. no a hore je dalsie miesto na nejake srandicky. ma aj sustakovy navlek a celkom prakticku manipulaciu s popruhmi.
je vela podobnych batohov, ale tento sa mi zda najvacsi aj ked by som, aspon podla fotiek, chcel nieco este vacsie, nech zase potom neriesim ze je maly. cena oproti fotaku nieje az taky problem, ale zase by som zan nechcel dat viac ako 150-200€
vopred dakujem za akukolvek radu a pomoc...
Spoiler: ukázať
desktop: MB: Gigabyte 965P-DS3, CPU: Core 2 Duo E6600@3.06GHz, RAM: 4x1GB Kingston HyperX 800 CL4, VGA: Sparkle Calibre 8800GTS 640MB + AC Accelero Xtreme 8800, HDD: Samsung SP 320GB F1, 2x Samsung SP 1TB F1, PSU: Seasonic M12 500W, LCD: Samsung 226BW 22" Wide, SH-S223Q LS, Esi Juli@, Logitech G5, Logitech G11, QcK mini steelpad, Antec P182, 2x Noctua NF-S12-800, Noctua NH-U12F, 3x Silentmaxx HD-Silencer rev.2
netebook: Asus Eee PC 1000H
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: batoh na DSLR

Príspevok od používateľa Wizik »

Tá KATA je dobrý vyber, je to super batoh, aj ja som ho chcel. Nakoniec som však kúpil lowepro flipside 300 kvôli tomu, že má prístup k foťáku iba v zadu (pri potulkách mestom sa nemusím báť, že mi niečo ukradnú).
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Návrat na "Digitálna Fotografia"