Hodnosti

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Edgarius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00

Hodnosti

Príspevok od používateľa Edgarius »

Ako je to tu na fore so ziskavanim hodnosti? Je to podla poctu zaslanych postov alebo ich prideluju Modi? Ake su limity?
Sempron 2800+, MSI K8N NEO3, 1GB Apacer CL2.5, ATI X1300 256MB, Seagate 120GB ATA, SBLive!, 350W midi
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

ked dosiahnes 100 tvojich prispevkov dostanes dalsiu hviezdu pri 200 dalsu aj 300 dalsia apotom to uz dlho stoji a neviem pri akom cisle dostanes dalsiu :)
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

dalsiu dostanes pri 300 pripsevkoch...potom budes mat 4 hviezdy, a ke prekrocis hranicu 500 prispevkov budces mat nad avatarom napisane : "pokrocili uzivatel"
Používateľov profilový obrázok
Comby
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Kramáre

Príspevok od používateľa Comby »

Podla mna pocet prispevkov a hviezdieciek nie je dolezity. Su uzivatelia, ktori maju menej prispevkov, ale napriek tomu su skutocne odbornikmi, a su uzivatelia, ktori su podla poctu prispevkov "pokrocilimi", ale su to skutocne lamy. Spravne by podla mna bolo rozdelovanie uzivatelov podla dlzky registracie na fore.
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

to si nemyslim.... Comby , hodnosti alebo hviezdicky by mali davat Modi , podla ich usudku, ale to je na dlho...
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Edgarius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Edgarius »

Prave preto sa pytam. Na pctuningu maju hodnosti asi podla nejakej odbornosti daneho usera a podla vsetkeho im ich prideluju Modi (take tie ventilatoriky).
Sempron 2800+, MSI K8N NEO3, 1GB Apacer CL2.5, ATI X1300 256MB, Seagate 120GB ATA, SBLive!, 350W midi
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

Admini a modi sleduju kto a ako prispieva, a vidia priblizne kto je aky uzivatel...Ajtak offtopic ludia vencinou koncia banom, takze je zbytocne sa nahat za prispevkami...Normalne lazo plazo, seriozne rady,argumenty a budes tu mat na fore respekt.
Prispevky v podstate o nicom nehovoria :wink:
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Asi tak ako napisal SIki,, u tu podaktori, co postuju kade tade a co sa da,, a casto uplne odveci len preto, aby mali vela prispevkou.. ako keby mal pocet prispevkou dajaku vypovedajucu hodnotu a tom a ktorom userovi.. proste treba si vsimat ako kto postuje, co pise ako radi,, kazdy ma o kazdom vlastnu mienku,, ja mam aj o userovi co ma cez 600 postov zlu mienku, kedze viem co je zac
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

ja si myslim ze je zbytocne zobrazovat pocet postov pri avatarovi..staci to nechat len v profile..na viacerych forach to tak je a funguje to celkom dobre....a ono by mozno naozaj nebolo na skodu veci keby hviezdicky davali modi a nie pocet prispevkov :wink:
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

ono este spravodlivejsie by bolo, keby sa hlasovalo za pridelenie hviezdicky, napr. v profile. kazdy by mal napr. 1 hlas za tyzden a rozhodol by sa sam komu ho da...isty druh demokracie...
Používateľov profilový obrázok
svitko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 02. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Štiavnica Jána Hollého 1 96901

Príspevok od používateľa svitko »

To MBG: Neni to zly napad ale potom vela dobrych a skusenych by malo vela hlasov a ty horsi by nemali nic. Napriklad aj ja osobne dam hlas radsej nejakemu TAMYmu co aj poradi ako takemu RASTO22. Ti nie :?: A este nechapem tych co bezvyznamne posielaju prispevky aby boli "lepsi". Ja som tu cca 10 mesiacov a ako malo mam prispevkov. Preco:?: lebo neposielam ZBYTOcNe PRiSPEVKY:
Naposledy upravil/-a svitko v Št 12. Jan, 2006, 18:08, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

scool:
nechces ist do politiky.....
ale asi sa to nezrealizuje , z dovodov...
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Tie hviezdicky za prispevky nehovoria vo vseobecnosti onicom. Neda sa podla nich zistit, co si o tom-ktorom uzivatelovi ludia myslia - ci im vadi a ci nie. Dobre by bolo mat to ako na ocguru. Tam je nieco take ako rating, ktory ake neviem na akej baze funguje ( gabo by mozno vedel vysvetlit ). A to by sa podla mna mohlo zaviest aj tu. Nech kazdy vie na com je a co si o nom ludia na fore myslia :red:
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

A preco prave mne? Ved ked viem, poradim,, natom podla mna neni nic takeho, aby som mal dostat zato dajake hodnotenie od inych..
Používateľov profilový obrázok
svitko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 02. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Štiavnica Jána Hollého 1 96901

Príspevok od používateľa svitko »

TAMY to bol len priklad.

Návrat na "Debata o všetkom"