foxconn, Kútna Hora

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Staniol2
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Po 28. Sep, 2009, 16:09
Bydlisko: Humenné

foxconn, Kútna Hora

Príspevok od používateľa Staniol2 »

zdravím

chcel by som sa popýtať či niekto niečo nevie o tejto firme v ČR, aké sú tam pracovné podmienky, a tak ...pracoval tam už niekto z Vás?, máte niekto skúsenosti s nimi? Totižto ide o to že máme s kamarátmi možnosť ísť tam pracovať cez agentúru a potrebovali by sme poradiť,

Ďakujem.
Notebook: Lenovo IdeaPad Y560
Razer Orca Headphones ^^
Phone:
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: foxconn, Kútna Hora

Príspevok od používateľa Sangala »

nemam skusenosti ale mam navod na zvysenie platu http://ekonomika.sme.sk/c/5403067/samov ... etinu.html
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: foxconn, Kútna Hora

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja osm pracival, 3 roky. 2 mesiace pod agnturov a zbytok ako priamy zamestnanec FoxConn na technickej pozicii.
Ty pises ze ides cez agenturu, no ak nemate do coho pichnut tak chod, ale priprav sa ze ziadne mazlenie na linkach nebude, tam sa pojde na normy a ak tie nebudu bude zle. Taktiez pristup ku zamesntnancom agentur je taky ... ber to tak ze oni na tebe potrebuju zarobit. Ubytovanie to bola divocina riadna ale musim povedat ze to bol super zazitok. Vypadol som do ciech hned ako som skoncil skolu a musim povedat ze kludne by som to obdobie aj vratil spet. Ale nie je to med lizat. Partiu si clovek najde rychlo.
Ja som to mal lepsie, mne foxconn platil hodiny anglictity, pracoval som v par clenom tyme ktory zabezpecoval technicku podporu. U nas v tyme boli ludia aj z agentur (ja som tiez zacinal v agenture) a tym bolo tiez fajn, takze ak budes dobry a sikovny mozes to aj niekde dotiahnut. Jednoznacne cele to mozem zhrnut ako super jazda :D
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Debata o všetkom"