Win 7 nevidí disky

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
joachim.traktor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po 10. Máj, 2010, 08:26

Win 7 nevidí disky

Príspevok od používateľa joachim.traktor »

Zdravím všetkých,

mám dosť veľký problém, už si neviem rady..

Mám desktop PC Acer Aspire M5810. Išiel som preinštalovávať Windowsy, a dal som formatnuť pri inštalácii všetky particie.. To som asi nemal, lebo mi Win hneď prestal vidieť disk.. Vypol som v BIOS-e RAID, dal iba Native IDE, nevidí disk aj tak..

Stiahol som RAID aj AHCI ovládače, skúsil ich pridať z flešky, a píše mi: Nemožno zaviesť nepodpísaný 64-bit ovládač..

Som schopný to rozchodiť? Viete mi niekto poradiť?

Ďakujem veľmi pekne.
Používateľov profilový obrázok
nimh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 626
Dátum registrácie: Ne 11. Apr, 2010, 12:03
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Win 7 nevidí disky

Príspevok od používateľa nimh »

no skus kuk ci ma ten hdd priradene pismeno.ak nie tak ti ho neukaze.cize kuk cez OVLADACI PANEL -- SYSTEM A ZABEZPECENIE -- VYTVORIT A FORMATOVAT OBLASTI NA PEVNOM DISKU
no a tam ti jasne ukaze v akom je stave ci ma alebo nema priradene pismeno po formate a ak ho nema klik na srafovane pravim tlacitkom a tam mas pridelit / zmenit pismeno
CPU: AMD APU A10-6800K RAM: 4x4GB Kingston HyperX Beast 2133MHz MB: ASUS A88X-PRO SSD: SAMSUNG 850 PRO 1TB, HDD: WD RED spolu 12TB VGA: ASUS R9270X-DC2T-2GD5 PIECKA: SAMSUNG MONITOR: PHILIPS model 234E5, OS: Windows 10 64bit, UPS: APC ES-700

Návrat na "Ovládače a BIOSy"