priecinok

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Používateľov profilový obrázok
palio
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Ut 09. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: trnava

priecinok

Príspevok od používateľa palio »

ahojte,
nenasiel som lepsie vlakno na to ale mam len jednu otazocku. Chcel by som spravit to ked mam jeden priecinok na usb kluci a robim v nom upravy chcel by som aby tie upravy sa preniesli do toho isteho priecinku v PC. viete mi poradit?? automaticka aktualizacia priecinku
Core 2 Duo E6750 - 2,66Ghz@3,6 Ghz:Noctua12F, Asus Rampage Formula, 2x2048 MB 1066+ Mhz DDR2Adata, Sapphire ATI Radeon HD 3850 512 MB +
Accelero S1, 1x80GB Hitachi + 1x250 GB Maxtor+1x750 GB Western Digital, Logitech Z-2300, Creative X-Fi XtremeGamer, zdroj ASUS A-45GA, Cooler Master Centurion 534+Plus, LCD ACER 2423 WB
všetko na default nastaveniach
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: priecinok

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Teda ak som dobre pochopil, že čo chceš, tak
  1. to máš v úplne zlej téme
  2. dokáže to Total Commander (verzia 7.56a, momentálne najnovšia)- tam si zvolíš, ktoré dve zložky chceš porovnať a on ich porovná- samozrejme, dajú sa zvoliť smery porovnania:
    1. buď porovnáš USB s HDD tak, že sa budú prepisovať dáta na HDD (čiže bere do úvahy posledné zmeny dát na USB)
    2. buď budeš USB s HDD porovnávať tak, že sa budú prepisovať dáta na USB (čiže bere do úvahy posledné zmeny dát na HDD)
    3. alebo sa budú dáta synchronizovať (do úvahy sa berú zmeny na oboch médiach a naposledy zmenené súbory na USB putujú na HDD a súbory naposledy zmenené na HDD putujú do USB)
tú synchronizáciu v Total Commanderi nádeš v tej lište hore v menu Príkazy -> Synchonizovať priečinky
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: priecinok

Príspevok od používateľa galen »

podla mna to ma v dobrej teme ...
.NET ma event nad FileSystemom, takze ... ak to zavesis nad USB (otazka znie, ci to ide), na zaklade file-change eventu triggernut filecopy na disk

s tym ze programek na mirrorovanie by musel bezat predtym, nez zacnes editovat veci na USB
lava, prava, lava, prava ...

Návrat na "Programovanie"